User
Pass
2FA
 
 

Search found 51 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Cont forum
feudalism

Replies: 1
Views: 715

PostForum: Romanian   Posted: 25-04-2013, 13:56:21   Subject: Cont forum
Stiu ca nu are nici o legatura dar....cu cine trebuie sa vorbesc ca sa-mi inchid un cont pe forum?
I-am dat PM lui Ravenous insa nu a rezolvat nimic...
  Topic: Like Facebook
feudalism

Replies: 1
Views: 450

PostForum: Trash   Posted: 23-04-2013, 20:51:17   Subject: Like Facebook
N-ai voie cu asa ceva.
  Topic: The Ruse of Deathwing - WoW Freakz Event!
feudalism

Replies: 213
Views: 41888

PostForum: Old Events   Posted: 21-04-2013, 12:35:30   Subject: The Ruse of Deathwing - WoW Freakz Event!
Felicitari pt. event, insa data viitoare nu-l mai faceti chiar atat de dependent de profesii/farming/AH. Prima parte e destul de nasoala daca n-ai gold/meserii -
  Topic: modificati dmg la fatigue pana reparati vashjir !
feudalism

Replies: 3
Views: 618

PostForum: Romanian   Posted: 18-04-2013, 14:08:52   Subject: modificati dmg la fatigue pana reparati vashjir !
+1, nu cred ca-i ceva chiar atat de greu de scriptat si care sa necesite mult timp si atentie din partea staffului. Se poate modifica chiar si la 0 damage-ul -
  Topic: Propunere .
feudalism

Replies: 39
Views: 3563

PostForum: Romanian   Posted: 15-04-2013, 21:23:07   Subject: Propunere .
[quote ascuns]
O solutie ar fi "tap to faction" cu limita la 40 playeri. Astfel goldul se va imparti in mod egal la playerii care l-a atacat, iar daca raidul atacant nu e full 40 ( ori a dat raid leaderul k ...
  Topic: Strategic PVP anymore?
feudalism

Replies: 19
Views: 2495

PostForum: Romanian   Posted: 15-04-2013, 20:20:06   Subject: Strategic PVP anymore?
[quote ascuns]
Nimic nu e DEGEABA.
Daca nu pentru Conquest Points, Rated BG era o sursa buna de achievs/titluri. Sunt sigur ca membrii guildelor PVP (cred ca de-asta sunt guilde PVP, si anume ca sa faca BG-uri cu premade) ar fi recunoscatori.

[quote ascuns]
Hei, cine-a zis ceva de inceput de patch? Una-i patchul si alta-i expansionul.
Eu ma ref ...
  Topic: Strategic PVP anymore?
feudalism

Replies: 19
Views: 2495

PostForum: Romanian   Posted: 15-04-2013, 20:16:48   Subject: Strategic PVP anymore?
[quote ascuns]
Pe 4.0.6 a fost alta poveste. Atunci era un dezechilibru total intre clase, fiind inceput de expansion.
  Topic: [Propunere] PvE Boss training
feudalism

Replies: 8
Views: 1322

PostForum: Romanian   Posted: 15-04-2013, 20:08:09   Subject: [Propunere] PvE Boss training
[quote ascuns]
De ce crezi tu ca ne putem "molipsi" de Trial of Crusader sau de alte instante?? A dat boala-n bossi sau ce?? -
On: Stiu ca exista unele zone nefolosite prin game files, una dintre ele fiind Azshara Crater (correct me if I'm wrong, stiu ca pe 3.3.5 exista zona, nu stiu daca mai e si acum) . De ce sa nu se puna acolo, ca nu incurca pe nimeni?
Saaaau..... Un NPC in marile orase care sa te teleporteze intr-o versiune phased, 10 sau 25-man, Normal sau Heroic (la alegere) din orice insta ...
  Topic: Strategic PVP anymore?
feudalism

Replies: 19
Views: 2495

PostForum: Romanian   Posted: 15-04-2013, 20:00:50   Subject: Strategic PVP anymore?

Thread original [url=http://forum.wow-freakz.com/World-PvP-zone-request-t219521.html]aici.
Din ce a scris Zohll, sa inteleg ca Freakz-ul NU va mai avea niciodata rated BG? Pentru ca ar fi MARE pacat, PVP-ul strategic e cel mai frumos, spre deosebire de arene nu depinde doar de combo si skill la clasa ci si de tactica si organizare.
Sau macar spuneti-mi daca o sa fie implementat dupa ce se mai adauga BG-uri.
  Topic: World PvP zone - request
feudalism

Replies: 97
Views: 12456

PostForum: Romanian   Posted: 14-04-2013, 19:39:44   Subject: Re: World PvP zone - request

NOT.
Ar fi un gest de incurajare al PVP-ului strategic pe freakz.
  Topic: cea mai easy clasa dps in pve
feudalism

Replies: 27
Views: 2579

PostForum: Romanian   Posted: 14-04-2013, 14:17:28   Subject: cea mai easy clasa dps in pve
Ia vezi shaman elemental. Are o "rotatie" usoara, e rdps, are burst imba plus ca daca ratezi burstul initial tot poti scoate DPS bun...
  Topic: [DUPLICATE] URGENT/IMPORTANT: Jocul crasheaza dupa ce incerci sa zbori cu Flight Path.
feudalism

Replies: 2
Views: 634

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 13-04-2013, 21:48:22   Subject: [DUPLICATE] URGENT/IMPORTANT: Jocul crasheaza dupa ce incerci sa zbori cu Flight Path.
Nu e nimica buguit la flight masteri. Zona Light's Hope Chapel,in schimb, cauzeaza crash.
http://forum.wow-freakz.com/WoW-Error-Zones-NPCs-t184226.html
  Topic: [DUPLICATE] [Archaeology] No Loot
feudalism

Replies: 1
Views: 371

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 13-04-2013, 21:41:08   Subject: [DUPLICATE] [Archaeology] No Loot
Duplicate.
http://forum.wow-freakz.com/Profession-Archaeology-t184025.html
  Topic: Camera bug dupa dismount - cum se rezolva?
feudalism

Replies: 1
Views: 563

PostForum: Romanian   Posted: 13-04-2013, 14:14:47   Subject: Camera bug dupa dismount - cum se rezolva?
Imi spune si mie careva cum se reseteaza camera la wow dupa dismount, adica cu ce macro?
Ma intereseaza in general sa mut "punctul de focus" al camerei la pozitia initiala.
  Topic: strategie yorsahj
feudalism

Replies: 73
Views: 6065

PostForum: Romanian   Posted: 12-04-2013, 19:15:51   Subject: strategie yorsahj
[quote ascuns]
Mai bine sa se ocupe si de PVP putin (mai mult) . Nu stiu daca ai observat dar avem doar WSG, AB si EOTS, adica BG-urile din vanilla si TBC. Cu ocazia asta poate baga din nou rated bg cum era pe 4.0.6. -
A da, chiar si fixurile la Loremaster sunt binevenite -
 
Page 1 of 4 Go to page 1, 2, 3, 4  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 05-05-2024, 22:10:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x