User
Pass
2FA
 
 

Search found 5 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: [REZOLVAT] Kick aiurea si degeaba !
hate you

Replies: 9
Views: 1580

PostForum: Unban request / Complaints   Posted: 23-12-2016, 14:35:50   Subject: [REZOLVAT] Kick aiurea si degeaba !
Din cate am observar razvan daca nu tastez "/chat" nu ma lasa sa scriu. Nu am in jurat, Nu am jignit, deranjat pe nimeni.
Am mai scris in chat fara sa tastez "/chat" si nu am pri ...
  Topic: [REZOLVAT] Kick aiurea si degeaba !
hate you

Replies: 9
Views: 1580

PostForum: Unban request / Complaints   Posted: 23-12-2016, 12:35:29   Subject: [REZOLVAT] Kick aiurea si degeaba !
Pai atunci cine mi-a dat kick? el a raspuns si am crezut ca el a dat. uitate prin copia acea din consola, si daca ai vreun admin pe acolo sa sti care e
  Topic: [REZOLVAT] Kick aiurea si degeaba !
hate you

Replies: 9
Views: 1580

PostForum: Unban request / Complaints   Posted: 23-12-2016, 12:32:17   Subject: [REZOLVAT] Kick aiurea si degeaba !
Nu stiu ce se intampla, dar de 2-3 zile primesc kick/ban....sa nu exagerez am primit o singura data ban motivul nu il stiu nici acum. Kick ? - primesc de 3,4-5 ori pe zi ...dc? pentru ce? care este ...
  Topic: [REZOLVAT] Kick aiurea si degeaba !
hate you

Replies: 9
Views: 1580

PostForum: Unban request / Complaints   Posted: 23-12-2016, 11:49:02   Subject: Kick aiurea si degeaba !
Salut, jucam acum pe server, linistit imi vedeam de jocul meu. cand deocata "Kicked by Console" , intru pe server din nou si intreb "dc kick?" adminul "katana" imi raspun ...
  Topic: [REZOLVAT] BAN FARA MOTIV !!
hate you

Replies: 3
Views: 781

PostForum: Unban request / Complaints   Posted: 22-12-2016, 14:02:16   Subject: BAN FARA MOTIV !!
Salut, am jucat astazi timp de o ora pe sever, joc de mult timp...in fine nu asta conteaza am vrut sa ma uit pe un player ce mii sa parut suspect de cod(rugamintea lui razvan, ownerul de pe server). i ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 29-04-2024, 00:28:03
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x