User
Pass
2FA
 
 

Search found 40 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Cross-faction battlegrounds?
hesgaroth22

Replies: 435
Views: 54872

PostForum: Trash   Posted: 25-06-2014, 19:57:27   Subject: Cross-faction battlegrounds?
[quote ascuns]
Esti complet retardat prietene.Doar pentru ca tu esti de acord cu acest lucru nu inseamna ca si restul sunt.Cat despre ignore:Vezi prostea ca nu poti sa dai ignore celor din factiunea opusa.La fel cum nu poti sa-i bagi la friends.Dar na,vorbesti ca sa pari si tu putin inteligent.Nu ti-a iesit din pacate pentru tine.Wintrade vorbesti?Invata sa scrii.Wintrade-ul intra in vigoare i ...
  Topic: Cross-faction battlegrounds?
hesgaroth22

Replies: 435
Views: 54872

PostForum: Trash   Posted: 25-06-2014, 18:39:25   Subject: Cross-faction battlegrounds?
Si apropo de sistemul de vot.E doar parerea mea,consider ca acest lucru e aplicabil in conditia in care mai bine de 90% din populatia serverului doreste aceasta schimbare.Nu cand aproape 40% nu o vrea.
  Topic: Cross-faction battlegrounds?
hesgaroth22

Replies: 435
Views: 54872

PostForum: Trash   Posted: 25-06-2014, 18:29:30   Subject: Cross-faction battlegrounds?
[quote ascuns]
Ca sa-ti explic si tie.Joc jocul asta de 8 ani de zile.Si nu ma vezi in premade-uri,ma vezi mai mereu Solo.intelegi tu?Jocul asta se joaca din placerea de a-l juca,unii dintre noi jucam de foarte mult timp.Si eu cred ca o schimbare ca asta nu este benefica.La fel ideea cu Cross Faction RDF mi se pare una nu prea buna.De ce?
1.Pai,cand o sa te trezesti in bg cu 6 Hordaci de 90k hp,o sa injuri si-o sa zici "sa fac ceva pe freakz".
2.Cand o sa faci bg-uri cu oamenii care te farmeaza in t ...
  Topic: Cross-faction battlegrounds?
hesgaroth22

Replies: 435
Views: 54872

PostForum: Trash   Posted: 25-06-2014, 16:37:41   Subject: Cross-faction battlegrounds?
Cei care au votat PRO pentru asa ceva,nu stiu ce au in cap.Aici e toata esenta jocului.Alliance vs Horde sau Viceversa.Eu si pun pariu ca multi altii,nu vreau sa fac bg-uri de exemplu cu cei de la Horde.Si sunt sigur ca sunt multi hordaci care gandesc la fel in privinta noastra.Sa nu mai spun ca nu e blizzlike.Ajungem Fun Server sau ce se intampla?Sa nu mai spun ca mereu a existat o oarecare competitie gen "Who's the best Faction".Asta face jocul asta sa fie frumos.Vrei sa faci bg-uri cu alianta,la alianta...te duci la reiffeisen,donezi si joci ...
  Topic: WoW
hesgaroth22

Replies: 27
Views: 3295

PostForum: Romanian   Posted: 13-05-2014, 15:28:35   Subject: WoW
World of Warcraft este pentru mine catarsis.Locul unde intru pentru a uita de anumite lucruri.O "realitate paralela".Joc World of Warcraft din pura placere,dar placerea asta e oarecum suprimata de faptul ca si in acest joc ai de-a face tot cu aceeasi viermi cu care ai de-a face si in viata reala.Si-atunci intervine disconfortul.Dar overall,daca nu comunici prea mult,daca iti vezi de joc,daca nu interactionezi atat de mult,este foarte frumos acest joc si acest server.Cred eu ca pentru un gameplay cat mai placut,ar trebui sa mai inceteze playerii ...
  Topic: Recrutari [ 5.4.8 ]
hesgaroth22

Replies: 478
Views: 69309

PostForum: Trash   Posted: 18-02-2014, 22:36:55   Subject: Recrutari [ 5.4.8 ]
Nume In-Game :Osgiliath
Varsta:23
Ora de culcare aprox` :Nu am
Clasa & Spec (Ms`+Off`) :Warrior/Main Spec Protection/Off-Spec Arms
TS ON?-a
Ilvl :Tank 402/Dps 402
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Osgiliath
Profesii (Sa fie full) : Blacksmithing+Leatherworking+Cooking+Fishing.
De cat timp joci wow + /played :Joc WoW de 8 ani de zile.De pe TBC.307 zile played.
Experienta cu clasa curenta :Vasta.Repet:Joc de 8 ani de zile.
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? :Full progres pe fie ...
  Topic: MUTE OSGILIATH
hesgaroth22

Replies: 10
Views: 1622

PostForum: Trash   Posted: 15-02-2014, 18:56:28   Subject: MUTE OSGILIATH
[quote ascuns]
Ca nota informativa sau observativa,cum vrei sa-i spui.Am facut un duel cu Darkmmr,cred ca asa il chema.L-am batut si apoi mi-a zis,fa un duel cu Bigblackjoey.Lucru pe care l-am facut.Am facut duel cu el,l-am batut.A inceput sa sufere pe whisper si i-am zis sa inceteze sa o mai faca.Fiindca eu cu omul vorbisem la hoarda foarte politicos.Crede-ma.Este topic pe forum in care ii spun ca-l respect.Ok.Dupa ce i-am zis sa inceteze sa mai sufere,a inceput omul cu "bataia de joc de rigoare si plina de suferinta".Apoi jigniri pe whisper.Eu l-am injurat s ...
  Topic: MUTE OSGILIATH
hesgaroth22

Replies: 10
Views: 1622

PostForum: Trash   Posted: 15-02-2014, 17:08:31   Subject: Re: MUTE OSGILIATH
[quote ascuns]
Draga Alma,"Nice language there".Lasa-ma te rog sa-ti spun un lucru.Intra in ecuatie bunele maniere si limbajul decent si comportamentul civilizat in conditiile in care vorbesti cu oameni.In clipa in care vorbesti cu niste larve(ma repet),nu poti vorbi intr-un alt mod decat cel etalat de mine.In clipa in care oferi respect,e de la sine inteles ca te astepti sa-l si primesti inapoi.Dar,respectul se castiga,la fel ca increderea si alte lucruri.In clipa in care tu faci parte din categoria "IMCMSDPFP=Insecte muiste care merita starpite de pe fata pamantului",nu poti pretinde respect.Comportamentul din joc,pe alocuri il reflecta pe cel din viata reala.Spun p ...
  Topic: MUTE OSGILIATH
hesgaroth22

Replies: 10
Views: 1622

PostForum: Trash   Posted: 15-02-2014, 16:40:12   Subject: Re: MUTE OSGILIATH
[quote ascuns]
M-ai facut de ras luand bataie?-)).Atunci da,am fost bataia ta de joc:)))).Ba cat de penal poti sa fii omule.TI-au spus cei de la Alianta?-).Daca si cand am luat bataie a fost gen "GD".Am injurat doar in cazul in care au inceput jenantii sa planga.Eu nu fac printuri ca o tarfa,intelegi tu?Si cei care au fost acolo au vazut ca ti-am dat sa sari.Asa ca,Holla back.Dar tu sufera in continuare tarfulito.Hai plangi putin.Gandacul pulii mele.
  Topic: MUTE OSGILIATH
hesgaroth22

Replies: 10
Views: 1622

PostForum: Trash   Posted: 15-02-2014, 15:46:19   Subject: Re: MUTE OSGILIATH
[quote ascuns]
Gresit.Te-am batut de te-am rupt si toata lumea a vazut-o in Elwynn.si ai inceput sa suferi ca o mica tarfa ce esti.Unu la mana.Doi:de ce nu postezi gunoiule si printurile in care ma jignesti?"sa ia Osgiliath mute".O sa ia Osgiliath mute si dupa aia o sa-ti bage **** in gat in continuare.Dar tu plangi acolo.Sa stai sa te gandesti cat de "IMBA" esti,ca te-am batut si tu ai doua trinkete de DPS.Si punctul numarul 3.Vreau sa stii ca iti doresc sa mori.Gen IRL.Stii de ce?Fiindca voi larvelor faceti jocul,comunitatatea de pe acest server sa fie exact asa cum e.O zi placuta celui care imi v-a da mute,nu contest mute-ul.Contest faptul ca genul asta de playeri sunt lasati sa joace aici.Insecte de genul asta.
  Topic: Mute jenantului
hesgaroth22

Replies: 2
Views: 765

PostForum: Trash   Posted: 02-02-2014, 01:12:35   Subject: Mute jenantului
Numele suspectului:Hereticlol
Data/ora:02/02/14
Detalii:M-a injurat fara sa-i spun absolut nimic in arena.
Screenshot: http://postimg.org/image/na0o5jbjp/
http://postimg.org/image/p712fmmtx/
Realm:Genesis
  Topic: Recrutari PVE
hesgaroth22

Replies: 1979
Views: 485929

PostForum: Trash   Posted: 27-01-2014, 00:18:01   Subject: Recrutari PVE
1. Nume IRL:Flavius
2. Varsta:22
3. Localitate:Arad
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?Joc destul de mult.
4. Clasa:Warrior
5. Main Spec/OFF spec:Protection/Arms
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Osgiliath
7. Screenshot cu Interfata**: http://postimg.org/image/pp9hhr1rd/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Fiindca imi place foarte mult sa "conduc" lucrurile.Sa coordonez treburi.Si ca tank esti obligat de imprejurari sa fii atent la tot ce se intampla in jurul tau.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).Eu joc un Spec Survivability+Threat Generation.Dar mai mult bazat pe Survivability.Asta fiindca stim toti ca Warriorul Protection nu ajunge la nivelul unui Blood DK.Dar cu toate astea,sunt capabil de orice dificultate.Astea fiind spuse:Joc si la Impendi ...
  Topic: Daily Quests DKP Reward
hesgaroth22

Replies: 17
Views: 2134

PostForum: Trash   Posted: 26-01-2014, 12:30:36   Subject: Tol Barad Daily Quests
Character Name:Hesgaroth
Date:26/01/14
Scrrenshot: http://postimg.org/image/c103fwven/
  Topic: Daily Quests DKP Reward
hesgaroth22

Replies: 17
Views: 2134

PostForum: Trash   Posted: 25-01-2014, 13:02:24   Subject: Tol Barad Daily Quests
Character Name:Hesgaroth
Date:25/01/15
Screenshot: http://postimg.org/image/j4l0pra3h/
  Topic: Recrutari [PvE]
hesgaroth22

Replies: 170
Views: 45045

PostForum: Trash   Posted: 23-01-2014, 20:46:32   Subject: Recrutari [PvE]
1. Nume IRL: Flavius
2. Varsta: 22
3. Localitate: Arad
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Joc destul de mult WoW.Lucrez,mai citesc.
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec:Protection Tank/Arms DPS
6. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Osgiliath
7. Screenshot cu Interfata: http://postimg.org/image/pp9hhr1rd/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Fiindca imi place foarte mult sa "conduc" lucrurile.Sa coordonez treburi.Si ca tank esti obligat de imprejurari sa fii atent la tot ce se intampla in jurul tau.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).Eu joc un Spec Survivability+Threat Generation.Dar mai mult bazat pe Survivability.Asta fiindca stim toti ca Warriorul Protection nu ajunge la nivelul unui Blood DK.Dar cu toate astea,sunt capabil de orice dificultate.Ast ...
 
Page 1 of 3 Go to page 1, 2, 3  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 28-04-2024, 23:32:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x