User
Pass
2FA
 
 

Search found 45 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Discutii
hrothghor22

Replies: 14399
Views: 1299466

PostForum: Trash   Posted: 19-10-2012, 15:32:27   Subject: Discutii
[quote ascuns]
Repet:Nu m-am asteptat la un raspuns pozitiv.De ce ai impresia ca eu vreau sa stau intr-o guilda pentru PvE exclusiv?Am fost in I Need a Life care e una dintre cele mai bune guilde PvE,Showdown de asemenea.Cat despre jigniri s.a.m.d.Am intrecut masura in foarte multe cazuri dar stii bine ca nu din senin.Nu am izbucnit c ...
  Topic: [CATACLYSM] Recrutari [4.0.6]
hrothghor22

Replies: 579
Views: 95904

PostForum: Trash   Posted: 19-10-2012, 15:22:23   Subject: [CATACLYSM] Recrutari [4.0.6]
[quote ascuns]
Ok.Mult noroc in continuare in tot ceea ce veti face.Peace out!
  Topic: [CATACLYSM] Recrutari [4.0.6]
hrothghor22

Replies: 579
Views: 95904

PostForum: Trash   Posted: 19-10-2012, 06:29:22   Subject: [CATACLYSM] Recrutari [4.0.6]
Nume In-Game :Minasmorgul(Hiddan)
Varsta:21,imediat 22
Ora de culcare aprox` :Nu am una precisa.
Clasa & Spec (fara offspec) :Tank/Protection.DPS/FURY
Ilvl (min 360) :370/367
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Minasmorgul
Printscreen interfata : http://postimage.org/image/f4k2t4dbn/full/
Profesii (Sa fie full) : Blacksmithing+ Jewelcrafting+Cooking+Fishing+Archaeology+First Aid
De cat ...
  Topic: Discutii
hrothghor22

Replies: 11419
Views: 1292099

PostForum: Trash   Posted: 16-10-2012, 17:51:29   Subject: Discutii
Sper sa va intoarceti si sa rupeti ca si pana acum.Eu sa va spun sincer v-am dispretuit mereu guilda dar voi si inca cateva guilde ati facut serverul asta sa mearga mai departe si pentru realizarile voastre in wow meritati respect.Asa ca stop f***ing around and come back beasting.Multa sanatate si bafta in tot ceea ce veti face de acum incolo si noroc atat in joc cat si in viata reala.
"Inimicus Inimici Mei Amicus Meus Est".
  Topic: Report a Gamemaster
hrothghor22

Replies: 954
Views: 144117

PostForum: Trash   Posted: 14-10-2012, 18:14:17   Subject: Report a Gamemaster
[quote ascuns]
Da observ si din ce guilda esti.Si faptul ca ai spus asta infirma vreo teorie a conspiratie.Repet:stim foarte bine ce si cum,nu mai trebuie sa o spun eu.Dar lasa-ma sa te intreb un lucru:Sa presupunem prin absurd ca noi doi ne-am cunoaste si am fi tovarasi iar tu m-ai salut cu "ce faci c***e?" iar cineva te-ar posta si ai lua mute,ti s-ar parea corect?
  Topic: Report a Gamemaster
hrothghor22

Replies: 954
Views: 144117

PostForum: Trash   Posted: 14-10-2012, 09:29:23   Subject: Report a Gamemaster

Gluma despre "Mamaia ta e tigan" e dintr-o piesa de la Bitza.Si nu are absolut nicio legatura regula pe care ai pus-o tu cu ceea ce s-a intamplat acolo.In al doi-lea rand,ei doi sunt din aceeasi guilda.Glumeau unul cu celalalt in cazul in care nu ai observat.Si repet:ceea ce ai postat tu nu are nicio legatura cu ce s-a intamplat acolo.Si stim foarte bine de ce i-a dat mute.Dar hai sa incheiem discutia,topicul etc etc.
  Topic: Report a Gamemaster
hrothghor22

Replies: 954
Views: 144117

PostForum: Trash   Posted: 13-10-2012, 17:00:27   Subject: Report a Gamemaster
[quote ascuns]
E doar parerea mea dar asta este un abuz de rank pe fata.Niciun gm nu a mai facut abuz in halul asta.Am inteles ca poate anumiti playeri nu plac,dar asta nu inseamna ca se da mute pentru o gluma non-injurioasa care nu a afectat pe nimeni.Nu vad nimic jignitor in poza aia,nu vad nimic impertinent.E foarte urat ceea ce a facut gm-ul asta.Parerea mea.
  Topic: Discutii
hrothghor22

Replies: 14399
Views: 1299466

PostForum: Trash   Posted: 12-10-2012, 21:49:17   Subject: Discutii
[quote ascuns]
E grele pentru tine.Si e casetofon.Dar daca doua clase nu ai ce.Pe scurt:Nu sunt GM si nu i-am dat eu mute lu Yssera si sa inceteze cine a inceput cu tampenia asta.Si daca as fi GM stati linistiti ca nu as avea de-a face cu playerii.
  Topic: Discutii
hrothghor22

Replies: 14399
Views: 1299466

PostForum: Trash   Posted: 12-10-2012, 19:56:42   Subject: Discutii
Salut.Singurul motiv pentru care postez e ca vreau sa clarific cateva lucruri.Nu sunt GM.Am vb la un moment dat cu cineva despre asta dar am vrut sa ma ocup strict de buguri dar cand mi-a spus acel cineva ca eu trebuie sa ma ocup cu ordinea si disciplina pe server(Mute,Ban),am renuntat total la idee.Deconspirand un lucru:In ciuda faptului ca voi v-ati pisat pe mine,dandu-mi kick pentru simplul fapt ca am avut o parere pe care apropo in ochii vostri nu am avut dreptul sa o am,fiindca mi-am spus opiniile(ati spus ca am ras de voi si ca nu merit sa fiu acolo desi ca am facut tot ce mi-ati spus la raiduri,am vrut sa aplanez si asa zis-ul conflict cu Eresea spunandu-i sa ne vedem amandoi fiecare de treaba noastra,repet:Mi-ati dat kick.Nu am facut misto de nimeni si totusi s-a intamplat asta.Da am ras cand am vazut ce fel de aberatii putea sa scoata din el omul ala,un druid(imi amintesc numele dar n-am chef sa sp ...
  Topic: Banned from guild
hrothghor22

Replies: 23
Views: 6360

PostForum: Trash   Posted: 08-10-2012, 20:10:13   Subject: Banned from guild
[quote ascuns]
Fiind forumul guildei in care esti gm,ai putea sa ceri unui moderator sa stearga poza in care omul asta e facut de ras de un poponar.Asta e un lucru constructiv pe care ai putea sa-l faci.
  Topic: !Guild progress Cataclysm
hrothghor22

Replies: 53
Views: 11058

PostForum: Trash   Posted: 05-10-2012, 15:11:45   Subject: !Guild progress Cataclysm
[quote ascuns]
Felicitari.Pe HC sau pe Normal?
  Topic: Guild recruitment
hrothghor22

Replies: 541
Views: 89534

PostForum: Trash   Posted: 04-10-2012, 23:06:57   Subject: Guild recruitment
1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW:Joc in fiecare zi cam 5,6 ore pe zi.
2. Clasa:Warrior
3. Main Spec/OFF spec:Protection/Fury
4. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Hrothghor
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?Fiindca imi place sa tankez.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Pai in primul rand nu joc la Incite fiindca sunt talente mult mai bune decat Crit-ul dat de Heroic Strike.Cu toate ca Tank-ul trebuie sa faca Dmg ca sa tina aggro,am o rotatie care imi permite sa tin aggro linistit fara acel talent.Joc la Gag Order fiindca consider ca un Silence e mereu binevenit pentru un Tank.Plus ca eu folosesc Heroic Throw cand nu e pe Cooldown mereu.Celelalte talente de pe Tree-ul Protection le au toti Tancii Warriori deci nu are rost sa explic ce face fiecare talent si de ce l-am ales.Am ales desigur Blood Craze-ul fiindca eu zic ca orice lucru care face viata mai usoara healerilor e un lucru bun.Si pentru mine conteaza un heal ...
  Topic: donatie
hrothghor22

Replies: 16
Views: 1799

PostForum: Romanian   Posted: 03-10-2012, 21:46:55   Subject: donatie
[quote ascuns]
Si eu l-am prins online pe shockeru si la ora 16:00.Intra stai linistit.Dar de obicei il vezi de la ora 20:00 incolo.
  Topic: donatie
hrothghor22

Replies: 16
Views: 1799

PostForum: Romanian   Posted: 03-10-2012, 13:34:36   Subject: donatie
[quote ascuns]
Ti-a zis omul ca nu i-a dat shockeru inca accept pe messenger si tu ii spui sa vorbeasca cu shockeru.Esti produsul genialitatii contemporane.Ma uimeste inteligenta ta.Daca nu ai nimic important de zis nu te fa remarcat prin faptul ca semnalizezi.
  Topic: cand se baga twin peaks, cho'gal si restul de 5man dungeons ramase?
hrothghor22

Replies: 12
Views: 1312

PostForum: Romanian   Posted: 02-10-2012, 18:09:09   Subject: Re: cand se baga twin peaks, cho'gal si restul de 5man dunge
[quote ascuns]
Da ar fi ceva sa se bage ca e deja de aproape un an Freakz-ul pe Cataclysm.
 
Page 1 of 3 Go to page 1, 2, 3  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 28-04-2024, 19:27:22
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x