User
Pass
2FA
 
 

Search found 9 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Discutii / Nelamuriri
new_holland6

Replies: 2318
Views: 212749

PostForum: Discussions/Help   Posted: 29-12-2014, 18:49:32   Subject: Discutii / Nelamuriri
GATA! Am clarificat situatia. Eu la mine pe calculator aveam bind la CS, si o venit un prieten pe la mine care vrea si el sa se bage la server, si o incercat sa faca reclama pe server la voi, pentru c ...
  Topic: Discutii / Nelamuriri
new_holland6

Replies: 2318
Views: 212749

PostForum: Discussions/Help   Posted: 29-12-2014, 16:26:26   Subject: Discutii / Nelamuriri
[quote ascuns]
Nu am venit la furat, inspir in sensul ca, "Cu cat stii mai mult, cunosti mai mult". Si vream sa vad impactul pe care il are serverul asupra jucatorilor, pe modul zombie...
Dar respect fapt ...
  Topic: Discutii / Nelamuriri
new_holland6

Replies: 2318
Views: 212749

PostForum: Discussions/Help   Posted: 29-12-2014, 15:10:40   Subject: Discutii / Nelamuriri
Salut! Eu sunt New Holland. Imi cer scuze pentru ceea ce s-a intamplat aseara, aveam o tasta bindata si intrasem sa vad daca exista plugin de autobind la voi. Nu am nici cea mai mica intentie sa incalc regulamentul, si sper ca in cazul in care ne acceptati in ...
  Topic: [REQ]Zombies.Freakz.ro
new_holland6

Replies: 4
Views: 1272

PostForum: Archive - subdomain requests   Posted: 29-12-2014, 14:56:25   Subject: [REQ]Zombies.Freakz.ro
[quote ascuns]
Aveam bindata o tasta si incercam sa vad daca serverul lor are un plugin numit autobind, si verificam butoanele, pentru ca si eu detin tot un server de zombie... O sa imi cer si eu scuze la ei, si o sa le explic ce s-a intamplat. Am intrat pe serverul lor pentr ...
  Topic: [rezolvat]Cerere plugin amx_parachute
new_holland6

Replies: 5
Views: 992

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 29-12-2014, 02:41:11   Subject: [rezolvat]Cerere plugin amx_parachute
[quote ascuns]
// Parasuta
sv_parachute "1"
parachute_cost "0"
admin_parachute "0"
parachute_payback "75"
para_free "1"
In fisierul zombieplague.cfg Deci eu zic ca pluginul functioneaza 100%, doar ca ori nu e pe USE ori mai am alt plugin si se "íncaleca", desi nu cred ...
  Topic: [rezolvat]Cerere plugin amx_parachute
new_holland6

Replies: 5
Views: 992

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 29-12-2014, 02:13:51   Subject: [rezolvat]Cerere plugin amx_parachute
[quote ascuns]
Nu merg, exact la fel fac... Daca executi comenzile de parasuta, ele functioneaza, doar ca pare ca parasuta se activeaza pe alt buton decat USE...
Ne sscapa ceva -
  Topic: [rezolvat]Cerere plugin amx_parachute
new_holland6

Replies: 5
Views: 992

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 29-12-2014, 00:04:01   Subject: [rezolvat]Cerere plugin amx_parachute
Salut, am un server de Zombie Mod, si am pus un plugin cu parasuta free, toate bune si frumoase, daca scrii in chat buy_parachute iti zice ca deja ai una, adica pluginul merge, dar ceva se intampla pt ca nu functioneaza... cred ca este din cauza bindului, eu cred ca nu este setata pe +use (adica E), nu stiu poate mai e si alt plugin ede foloseste E, habar nu am si nu pot sa imi dau seama, am inlocuit pluginul, imi arata ca merge la amx ...
  Topic: SOTW - 30 [Start vot!]
new_holland6

Replies: 12
Views: 1540

PostForum: Competitions   Posted: 28-12-2014, 14:10:58   Subject: SOTW - 30 [Start vot!]
Lucrarea 5
Imi plac tonurile culorilor... DARK!!! -
  Topic: [REQ]Zombies.Freakz.ro
new_holland6

Replies: 4
Views: 1272

PostForum: Archive - subdomain requests   Posted: 27-12-2014, 15:07:22   Subject: [REQ]Zombies.Freakz.ro
Subdomeniu:Zombies.Freakz.ro
IP: 84.247.54.65
Numar de sloturi: 22 (minim 22)
Mod: Zombie Plague
Hostat la: HostPixel.ro
Subforumuri alese: "Anunturi", "Cereri admine", "Cereri unban","Reclamatii", "Consiliu" (ascuns)", "Discutii Generale" etc (maxim 6 pentru inceput)
Moderatori subforum: new_holland6
GameTracker link: http://www.gametracker.com/server_info/84.2 ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 10-05-2024, 07:07:01
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x