User
Pass
2FA
 
 

Search found 52 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: [REZOLVAT] [APROBAT] UNBAN SDA
nustiujuca

Replies: 22
Views: 2253

PostForum: Unban request / Complaints   Posted: 31-10-2016, 00:43:05   Subject: [REZOLVAT] [APROBAT] UNBAN SDA
[quote ascuns]
Asa este, Ba Va Urasc ! ti-a dat o sansa cerandu-ti pozele, cand putea sa ti faca demo, sa-ti dea ban si atunci nu mai era nimic de discutat...
Dar ca sa rezolvi problema SDA, te rog procedeaza cum sp ...
  Topic: [REZOLVAT] [APROBAT] UNBAN SDA
nustiujuca

Replies: 22
Views: 2253

PostForum: Unban request / Complaints   Posted: 30-10-2016, 21:23:10   Subject: [REZOLVAT] [APROBAT] UNBAN SDA
Nu ai voie sa postezi de atatea ori Cenzo, doar sa ti dai edit postarii tale initiale, deci abtine-te sau nu vei mai avea acces pe forum.Asta Odata !
A doua...e in felul urmator...Sunt o persoana ce merge pe logica...nu prea vad rostul postarilor tale si atat ...
  Topic: [REZOLVAT] [APROBAT] UNBAN SDA
nustiujuca

Replies: 22
Views: 2253

PostForum: Unban request / Complaints   Posted: 30-10-2016, 17:51:48   Subject: [REZOLVAT] [APROBAT] UNBAN SDA
Banul Ramane ! Eu de mult tare te-am mirosit cu COD dar cand ma puneam pe tine..brusc intepeneai...Culmea face ca adminul BaVaUrasc, trebuie sa recunosc ca are un mic dar de a mirosi hack ul unui player, chiar daca nu e foarte vizibil asa ca am mare incredere ...
  Topic: [REZOLVAT] Unban L@ur
nustiujuca

Replies: 20
Views: 2776

PostForum: Unban request / Complaints   Posted: 26-10-2016, 21:42:28   Subject: [REZOLVAT] Unban L@ur
Jos palaria UZZYDK pt cele prezentate pe forum, frumos ! ai +rep de la mine pt implicarea asta.
Playerul L@ur, mie-mi pare destul de mult a codulet aici si cine ma cunoaste, stie ca nu prea ma insel, dar..toate au un inceput -.
Suntem o comunitate in dezvol ...
  Topic: [REZOLVAT] Cerere unban Dark
nustiujuca

Replies: 7
Views: 684

PostForum: Unban request / Complaints   Posted: 24-10-2016, 00:02:48   Subject: [REZOLVAT] Cerere unban Dark
Unbanned !
Shit happens right ?-
/TC
  Topic: [RESPINS] Cerere admin
nustiujuca

Replies: 8
Views: 1309

PostForum: Admin request   Posted: 20-10-2016, 16:20:01   Subject: [RESPINS] Cerere admin
Contra ! Stai la scoala ! lasa cs-ul flacau ! Nu stiu daca-ti dai seama tinere, dar ai asasinat limba romana in cererea ta.Prezinta-ne diploma de capacitate sau cum e acum, si te acceptam.
  Topic: [REZOLVAT] Parere
nustiujuca

Replies: 5
Views: 297

PostForum: Ban request / Demos   Posted: 18-10-2016, 10:38:38   Subject: [REZOLVAT] Parere
Curat
/TC
  Topic: [APROBAT] Cerere Admin Uzzy
nustiujuca

Replies: 8
Views: 992

PostForum: Admin request   Posted: 13-10-2016, 11:10:11   Subject: [APROBAT] Cerere Admin Uzzy
S-a votat se pare!
Vedem de un blood TRIAL! Daca faci fata si demonstrezi ca te ocupi, atunci vei ramane!In caz contrar, nu!
Astept PM cu nickname si password!
/TC
  Topic: [APROBAT] Cerere Admin Remzy
nustiujuca

Replies: 8
Views: 1123

PostForum: Admin request   Posted: 08-10-2016, 13:49:02   Subject: [APROBAT] Cerere Admin Remzy
O sa te tog sa fii cat se poate de activ pe srv, noi tinem evidenta si fara sa fim online, dar stii asta deja.
PM cu nickname si password.
SPOR !
/TC
  Topic: [REZOLVAT] Unban 123 (SDA)
nustiujuca

Replies: 4
Views: 523

PostForum: Unban request / Complaints   Posted: 04-10-2016, 13:16:39   Subject: [REZOLVAT] Unban 123 (SDA)
Asteptam dovada adminului.In cazul in care nu detine asa ceva, vei primi unban iar adminul va primi o sanctiune.
Multumesc de intelegere!
  Topic: [APROBAT] cerere admin
nustiujuca

Replies: 12
Views: 2240

PostForum: Admin request   Posted: 03-10-2016, 17:26:12   Subject: [APROBAT] cerere admin
Nu se da VIP doar pentru ca nu te potrivesti pt admin.VIP e mai presus decat admin, nu ai comenzi de aplicat, dar cum suna totusi...." V I P " ? tre sa faci ceva maret sa ai vip.
Contacteaza-ma pentru SLOT ( daca doresti)! iar cand punem srv mai pe ...
  Topic: [RESPINS] Cerere VIP
nustiujuca

Replies: 10
Views: 1302

PostForum: Admin request   Posted: 03-10-2016, 17:20:36   Subject: [RESPINS] Cerere VIP
Ai ratat bobita...mai trage !
  Topic: [RESPINS] Cerere VIP
nustiujuca

Replies: 10
Views: 1302

PostForum: Admin request   Posted: 02-10-2016, 20:07:07   Subject: [RESPINS] Cerere VIP
Nu poate obtine toata lumea VIP, trebuie sa contribui cu ceva oarecum consistent serverului pentru a optine vip.Daca ai nelamuriri sau doresti mai multe detalii, ne chat-uim in PM.Pt moment nu-l poti obtine.
  Topic: [APROBAT] cerere admin
nustiujuca

Replies: 12
Views: 2240

PostForum: Admin request   Posted: 02-10-2016, 20:05:38   Subject: [APROBAT] cerere admin
Am vazut cateva reclamatii false din partea ta...nu prea deosebesti cod de skill...eu sunt contra momentan.
  Topic: [APROBAT] Cerere unban
nustiujuca

Replies: 12
Views: 1226

PostForum: Unban request / Complaints   Posted: 25-04-2016, 11:05:53   Subject: [APROBAT] Cerere unban
[quote ascuns]
Skill ? Tragi haotic, fara noima in controlarea reculului si dai numai cap...ca n-ai program de hack si ai scripturile blana in config pt aiming si no recoli, e partea a 2 a, nu sunt anti cfg, chiar PRO cfg ! dar sa fie la limita decentei..sa aibe si playeru al ...
 
Page 1 of 4 Go to page 1, 2, 3, 4  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 28-04-2024, 20:13:51
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x