User
Pass
2FA
 
 

Search found 6 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Account Cleaner
rangelt21

Replies: 2
Views: 474

PostForum: Romanian   Posted: 18-01-2011, 11:45:30   Subject: Account Cleaner
Salut,
O idee buna cu curatatul caracterelor cu care nu s-a mai jucat de mult timp numai ca daca se face anunt automat ingame, per cont, cei care au caracterele nu vor face decat sa se logheze pe e ...
  Topic: Cum sterg si eu un cont
rangelt21

Replies: 1
Views: 1951

PostForum: Romanian   Posted: 17-01-2011, 16:24:31   Subject: Cum sterg si eu un cont
Salut,
Vreau sa sterg un cont si nu stiu cum (asta daca il pot sterge). Am creat un cont pt cineva mai mult ca sa vada daca ii place jocul si nu s-a lipit de el. Caracterele le pot si le voi sterg ...
  Topic: Pentru cei care intreaba de ce nu vad talent tree pe armory
rangelt21

Replies: 0
Views: 285

PostForum: Romanian   Posted: 06-01-2011, 12:08:48   Subject: Pentru cei care intreaba de ce nu vad talent tree pe armory
Salut,
Daca mai sunt ca mine, care nu stiu ca armory foloseste anumite functii (sau ce foloseste armory) pe care numai IE (Internet Explorer) se pare ca le interpreteaza calumea iar restul browsere ...
  Topic: Item pierdut aseara dupa rr [Handguards of Winter's Respit
rangelt21

Replies: 1
Views: 526

PostForum: Trash   Posted: 05-01-2011, 21:25:51   Subject: Item pierdut aseara dupa rr [Handguards of Winter's Respit
Salut,
Aseara am avut si eu norocul sa castig manusile [Handguards of Winter's Respite] in ICC 25n dar din pacate ghinionul era pe aproape -. Dupa rr nu mai aveam manusile. Daca se poate sa ma aj ...
  Topic: Addon-uri in video tutorialele postate de Cobrel
rangelt21

Replies: 4
Views: 897

PostForum: Romanian   Posted: 29-11-2010, 16:03:37   Subject: Addon-uri in video tutorialele postate de Cobrel
Sa iti dea Dumnezeu sanatate! -
  Topic: Addon-uri in video tutorialele postate de Cobrel
rangelt21

Replies: 4
Views: 897

PostForum: Romanian   Posted: 29-11-2010, 14:00:28   Subject: Addon-uri in video tutorialele postate de Cobrel
Salut,
Daca in video tutorialele postate de Cobrel recunoaste cineva add-onurile folosite, va rog sa imi spuneti si mie care sunt. Ma intereseaza in mod special cel/cele care a schimbat interfata ( ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 05-07-2024, 17:03:07
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x