User
Pass
2FA
 
 

Search found 14 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: [Rezolvat]Band fara nici o dovada ( nevinovat)
r@du

Replies: 24
Views: 2926

PostForum: Unban request/Complaints   Posted: 19-12-2014, 01:33:38   Subject: [Rezolvat]Band fara nici o dovada ( nevinovat)
este posibil ? pe acest sv sa rezerv ? desigur fara bani mi s-ar parea normal fara ...
  Topic: [Rezolvat]MOise Aici
r@du

Replies: 6
Views: 875

PostForum: Unban request/Complaints   Posted: 19-12-2014, 01:14:46   Subject: [Rezolvat]MOise Aici
Daca asta este aim gata ma apuc de mario sau minecraft ba frate tu cred ca nu sti sa faci diferenta intr-un aim si joc .. nu este vina mea ca u nu ai performantele astea va dati seama ce vedeta ...
  Topic: [Rezolvat]Band fara nici o dovada ( nevinovat)
r@du

Replies: 24
Views: 2926

PostForum: Unban request/Complaints   Posted: 19-12-2014, 01:04:15   Subject: [Rezolvat]Band fara nici o dovada ( nevinovat)
daca se poate va rog dati.mi un raspuns -
  Topic: [Rezolvat]MOise Aici
r@du

Replies: 6
Views: 875

PostForum: Unban request/Complaints   Posted: 19-12-2014, 00:54:23   Subject: [Rezolvat]MOise Aici
Moise baiete te rog pt binele comunitati lasate singur de adminat acest servar si nu o spun din rautate macar doar joacate dar lasa adminul
Nume: R32
IP: 188.26.192.184
Motiv: Aim
Durata banului: ...
  Topic: [Rezolvat]Band fara nici o dovada ( nevinovat)
r@du

Replies: 24
Views: 2926

PostForum: Unban request/Complaints   Posted: 18-12-2014, 19:37:04   Subject: [Rezolvat]Band fara nici o dovada ( nevinovat)
Frate asta nu sunt eu imi cunosc stilul nu sunt eu acolo ( pe acest servar pot sa intru cu oricare nume doresc din top ) acesta nu sunt eu deoarece eu:
nu joc cu undead pe fy snow eu joc cu human sau rasa 5 ( nu stiu exact care este)
nu joc pe harta ( dec ...
  Topic: [Rezolvat]Band fara nici o dovada ( nevinovat)
r@du

Replies: 24
Views: 2926

PostForum: Unban request/Complaints   Posted: 18-12-2014, 16:36:28   Subject: [Rezolvat]Band fara nici o dovada ( nevinovat)
Imi pare rau nu pot viziona asta ..nu sunt acasa o sa ajung mai pe seara si o sa il vizionez ...dar nu inteleg dc va agitati atat sa ma scoateti dupa comunitate ? Crezi ca imi mai bateam capu atat daca aveam prostii dastea ? Nu suport codati ( cand mai vedeam ...
  Topic: [Rezolvat]Band fara nici o dovada ( nevinovat)
r@du

Replies: 24
Views: 2926

PostForum: Unban request/Complaints   Posted: 18-12-2014, 16:22:10   Subject: [Rezolvat]Band fara nici o dovada ( nevinovat)
Frate lasa ip ul ...uitativa la demo sa vedeti ca sunt curat se vede clar ca joc la sunet teixxx din cate am vazut are mai multa experienta eu doresc doar sa mi se ridice ban ul 😞

Posturi unite automat, 18-12-2014, 16:22:10

Si ce treaba are ip ul cu ...
  Topic: [Rezolvat]Band fara nici o dovada ( nevinovat)
r@du

Replies: 24
Views: 2926

PostForum: Unban request/Complaints   Posted: 18-12-2014, 13:31:30   Subject: [Rezolvat]Band fara nici o dovada ( nevinovat)
Baieti ,cu tot respectul meu , scuzati.mi arogantele si nesimtirea ,a fost la nervi imi cer scuze,dar am reactionat asa pe motiv de nevinovatie ,daca ati fi avut atata experienta ca domnul Twixxx ati fi inteles ,Twixxx multumesc pentru intelegere .
La ultima ...
  Topic: (rezolvat)Ban nevinovat ( jucat sunet verificati)
r@du

Replies: 2
Views: 337

PostForum: Ban request/Demos   Posted: 18-12-2014, 01:04:54   Subject: (rezolvat)Ban nevinovat ( jucat sunet verificati)
Se vede clar ca joc la sunet! punetiva castile ( stereo altfel nu se aude {daca sunt mono degeaba } dati play la demo si ascultati cu atentie ) cand se tp ala langa mine se aude,prefer sa verifice un jucator cu experienta de preferat owner-ul ( nu de alta dar ...
  Topic: [Rezolvat]Band fara nici o dovada ( nevinovat)
r@du

Replies: 24
Views: 2926

PostForum: Unban request/Complaints   Posted: 18-12-2014, 00:47:22   Subject: [Rezolvat]Band fara nici o dovada ( nevinovat)
nick :r@du
data:18.12.2014 ora 00:40
harta: fy_snow_orange
motiv :ban nemotivat
adminionline: marduko no1 ( si cel care a dat ban-ul
Mi-a dat ban fara poze fara nimic ( chiar doresc sa vad dovata unde o are ca mi-a facut poze ) mi-a dat o comanda care ...
  Topic: [Rezolvat]Cerere unban/ Am gasit pozele pierdute cu ajutorul lui -P!C@- !
r@du

Replies: 9
Views: 1157

PostForum: Unban request/Complaints   Posted: 21-07-2014, 00:49:08   Subject: [Rezolvat]Cerere unban/ Am gasit pozele pierdute cu ajutorul lui -P!C@- !
http://i.imgur.com/wkPwWpV.png
http://i.imgur.com/Lvft0Xd.png
http://i.imgur.com/F35WhXc.png
http://i.imgur.com/oeEHpCm.png
Acestea sunt pozele
  Topic: [Rezolvat]Cerere unban/ Am gasit pozele pierdute cu ajutorul lui -P!C@- !
r@du

Replies: 9
Views: 1157

PostForum: Unban request/Complaints   Posted: 20-07-2014, 14:43:56   Subject: [Rezolvat]Cerere unban/ Am gasit pozele pierdute cu ajutoru
Nick-ul (cu care erai in momentul banarii): r@du
Data + ora (cand s-a pentrecut incidentul): 8:55:21 PM Jun 25, 2014
Harta (pe care s-a produs incidentul):de_westwood_newstyle
Admini online (care erau pe server in acel moment):Asta nu stiu .. deoarece m ...
  Topic: [Respins]Cerere admin !
r@du

Replies: 20
Views: 3047

PostForum: Admin request   Posted: 08-07-2014, 12:30:59   Subject: [Respins]Cerere admin !
Da intradevar am luat ban din motiv ca nu imi mergea cs ul sa imi faca poze ,am reinstalat alt csl ( atunci eram curat) nu am dovezi privind acel ban...si chiar doresc daca se poate sa fiu supravegheat oricand, oricat.
Nu suport codatii ...codurile in general ...
  Topic: [Respins]Cerere admin !
r@du

Replies: 20
Views: 3047

PostForum: Admin request   Posted: 07-07-2014, 00:46:55   Subject: [Respins]Cerere admin !
Subiect: Cerere admin r@du
1. Nick: r@du
2. 17 ani
3. 1 (aproximativ) luna Gametracker
4. Asi dori sa fiu admin, acestui servar deoarece imi place foarte mult servarul si de obicei intru seara si nu prea sunt admini online si atunci codatii isi fac de ca ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 01-07-2024, 17:02:12
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x