User
Pass
2FA
 
 

Search found 57 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: in legatura cu furarea charului palermo
rzv4cool

Replies: 98
Views: 9553

PostForum: Romanian   Posted: 09-08-2010, 16:20:04   Subject: in legatura cu furarea charului palermo
Lique taci ca esti un om foarte foarte prost, dupa ce ca minti mai esti si prost pe deasupra nesimtitule, iti dau ban te folosesti de mine acum ma stergi la fund?
  Topic: in legatura cu furarea charului palermo
rzv4cool

Replies: 98
Views: 9553

PostForum: Romanian   Posted: 09-08-2010, 16:15:01   Subject: in legatura cu furarea charului palermo
Nu am de unde sa recuperez ARHIVA am zis si mai sus de ce, ai zis ok nu poti , mi-ai zis sa postez poza cu tranzactia pe paypal, CE TREBUIE SA MAI FAC acum l-am chemat pe ala de a transferat de la ser ...
  Topic: in legatura cu furarea charului palermo
rzv4cool

Replies: 98
Views: 9553

PostForum: Romanian   Posted: 09-08-2010, 16:10:33   Subject: in legatura cu furarea charului palermo
Ba tu esti PROST SI UNDE NAIBA SAU DUS ACEI BANI CA DACA NU ESTE CONT INREGISTRAT PE ACEA ADRESA NU TE LASA SAI TRIMITI PAYPALU NU ESTE PROST CA TINE, acolo daca bagi un numar de card gresit sau nu es ...
  Topic: in legatura cu furarea charului palermo
rzv4cool

Replies: 98
Views: 9553

PostForum: Romanian   Posted: 09-08-2010, 16:05:21   Subject: in legatura cu furarea charului palermo
BA XELARE INTELEG CA TII CU EL FRATE At Wits' End(--X DAR EU MOR FRATE DACA NU ERA CONT BUN DE PAYPAL PE ADRESA AIA NU MA LASA SA II IAU At Wits' End---(X. daca ai team viewer sau ceva sa-ti arat ca merge sa DELET ...
  Topic: in legatura cu furarea charului palermo
rzv4cool

Replies: 98
Views: 9553

PostForum: Romanian   Posted: 09-08-2010, 15:59:08   Subject: in legatura cu furarea charului palermo
cine poate sa minta ma , nu am aratat textele conversatiei? cu tranzactia? -
  Topic: in legatura cu furarea charului palermo
rzv4cool

Replies: 98
Views: 9553

PostForum: Romanian   Posted: 09-08-2010, 15:51:04   Subject: in legatura cu furarea charului palermo
Mda daca il are pe skype e clar ca il ajuta eu daca sunt prost si dau bani la altii, eu acum imi pot face un cont paypal cu un email iau bani, ii cheltui apoi il sterg doamne fereste-ma, xhelare ce po ...
  Topic: in legatura cu furarea charului palermo
rzv4cool

Replies: 98
Views: 9553

PostForum: Romanian   Posted: 09-08-2010, 15:44:27   Subject: in legatura cu furarea charului palermo
[quote ascuns]
Cand iti faci contul ai dreptul sa-ti alegi ce fel de cont sa fie si diferite setari acolo scrie, Name/Email eu am email sa fei mai sigur ca la nume cand transferi si se vede se poate zice, BA NU MA CH ...
  Topic: in legatura cu furarea charului palermo
rzv4cool

Replies: 98
Views: 9553

PostForum: Romanian   Posted: 09-08-2010, 15:39:35   Subject: in legatura cu furarea charului palermo
[quote ascuns]
Eu sunt un ratat mincinos ma? Rusine sa-ti fie, saracule
Daca eu merg la piata si cumpar 1kg de mere, dupa ce plec cu merele vanzoturl vine si ma zice la politie cum ca i-am furat merele? Oh, mie mila de tine
  Topic: in legatura cu furarea charului palermo
rzv4cool

Replies: 98
Views: 9553

PostForum: Romanian   Posted: 09-08-2010, 15:37:04   Subject: in legatura cu furarea charului palermo
Si banii aceia redirectionati in contul tau nu sunt ai tai presupun nu? Nu i-ai cheltuit nu ? I s-au dus banii lui stefan cel mare in mormant ca sa isi mai ia o sabie ce sa faca?
  Topic: in legatura cu furarea charului palermo
rzv4cool

Replies: 98
Views: 9553

PostForum: Romanian   Posted: 09-08-2010, 15:34:00   Subject: in legatura cu furarea charului palermo
Omule este o optiune cu care faci contul asa, si banii nu i-ai primit prin mail si prin contul de paypal, care este facut pe adresa de mail
Din cate observ vad ca tu nu ai nici o treaba cu toate chestiile astea, postezi doar inutil , NU INTELEG ti-am dat 25 euro ce mai vrei de la mine
Offtopic: Si daca nu stii, contu ...
  Topic: in legatura cu furarea charului palermo
rzv4cool

Replies: 98
Views: 9553

PostForum: Romanian   Posted: 09-08-2010, 15:28:30   Subject: in legatura cu furarea charului palermo
Pentru ca nu mi-am dat seama ca vei mai intra pe acest cont dupa ce am facut tranzactia. Omule unde vrei sa ajungi asteapta sa raspunda gamemasterul ..
  Topic: in legatura cu furarea charului palermo
rzv4cool

Replies: 98
Views: 9553

PostForum: Romanian   Posted: 09-08-2010, 15:25:37   Subject: in legatura cu furarea charului palermo
Bai omule tu esti batut in cap, NU STII CA AM PUS CONVERSATIA in pagina 2, de acolo am copiat-o, conversatia de pe yahoo nu o mai am ca am dat restore odata si nu mai merge a 2 oara doamne cu cine am eu de a face, voi faceti posturile astea doar pentru mesaje ma?
  Topic: in legatura cu furarea charului palermo
rzv4cool

Replies: 98
Views: 9553

PostForum: Romanian   Posted: 09-08-2010, 15:23:13   Subject: in legatura cu furarea charului palermo
Ai uitat ca mi l-ai dat cand mi-ai dat contul ? vrei sa repun conversatia din nou ?

[quote ascuns]
  Topic: in legatura cu furarea charului palermo
rzv4cool

Replies: 98
Views: 9553

PostForum: Romanian   Posted: 09-08-2010, 15:18:07   Subject: in legatura cu furarea charului palermo
25 euro e echivalent a 85 ron dupa parerea mea nu-i asa? 85 90 ron atat vine, in al 2 rand banii pe paypal ii bagi numai prin banca nu ii bagi pe telefon cum cred unii
Off: Banii care erau pe paypal erau munciti , sau si asa erau furati ? Voi nu vedeti ca va aparati unul pe altul , am aratat toate dovezile ,
  Topic: in legatura cu furarea charului palermo
rzv4cool

Replies: 98
Views: 9553

PostForum: Romanian   Posted: 09-08-2010, 15:16:36   Subject: in legatura cu furarea charului palermo
Da pentru ca i-am aratat topicul cum ca acel baiat care mi-a dat caracterul ma crede prost si de asta i-am dat bani
 
Page 1 of 4 Go to page 1, 2, 3, 4  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 08-07-2024, 04:49:55
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x