User
Pass
2FA
 
 

Search found 12 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Crysis - Questions and Answers
sagaciter

Replies: 17
Views: 4040

PostForum: Trash   Posted: 10-03-2012, 18:18:12   Subject: Crysis - Questions and Answers
salutare,eram ,acu ceva timp,intr o ghilda crysis pe genesis care s a mutat se pare dar nu stiu unde.am gasit crysis pe exodus si acum sunt pe pagina voastra citind una alta si incercand sa aflu daca ...
  Topic: Scam
sagaciter

Replies: 14
Views: 1314

PostForum: Trash   Posted: 12-11-2011, 01:18:41   Subject: Scam
wtb scrolls,ofer 110 k gold,/W me ...apoi ss apoi alt tab apoi pe forum...amuzant si trist in acelasi timp...ca e adevar sau minciuna noi romanii (overall)avem un mare talent:stim cel ai bine sa ne .. ...
  Topic: limbaj
sagaciter

Replies: 9
Views: 1016

PostForum: Trash   Posted: 12-11-2011, 00:58:50   Subject: limbaj
[quote ascuns]
imi aduci aminte de fraza lu' Napoleon...si da a ai dreptate se vad injuraturi si mutele o sa vina...din pacate si tu te dai cu presupusul(conferinta),si eu m am dar cu presupusl(se injurau pe chat) ...
  Topic: Un mute mic sa nu mai vb urat
sagaciter

Replies: 18
Views: 2160

PostForum: Trash   Posted: 12-11-2011, 00:31:46   Subject: Un mute mic sa nu mai vb urat
ti-am dat clicl sa ti vad caracterele caci eram curios...pffff
  Topic: Un mute mic sa nu mai vb urat
sagaciter

Replies: 18
Views: 2160

PostForum: Trash   Posted: 11-11-2011, 18:53:38   Subject: Un mute mic sa nu mai vb urat
nu a fost provocat??? hahahaha
daca 1000 de insi te-ar ruga sa le semnezi pt ghilda si tu le-ai cere tututror 10 k gold,cam cati crezi tu ca te-ar trimite la...? dupa logica si ratiunea ta doar unul,ala din poza...restul de 999 ar accepta si ti-ar multumii fr ...
  Topic: limbaj
sagaciter

Replies: 9
Views: 1016

PostForum: Trash   Posted: 11-11-2011, 17:04:08   Subject: limbaj
prietene nu am nimic cu tine,eu am facut o analiza obiectiva la ss tau ,din care,efectiv,nu rezulta ca tu esti tinta acelei injurii;la fel de bine cei doi se pot injura reciproc datorita frustrarii provocate de faptul ca nu reuseau sa castige arena respectiva ...
  Topic: Un mute mic sa nu mai vb urat
sagaciter

Replies: 18
Views: 2160

PostForum: Trash   Posted: 11-11-2011, 15:50:19   Subject: Un mute mic sa nu mai vb urat
ala a zis te rog (semn de respect si educatie) iar tu i-ai intors respectul cum?10 k pt un click,ai dreptate el e de vina.
  Topic: limbaj
sagaciter

Replies: 9
Views: 1016

PostForum: Trash   Posted: 10-11-2011, 23:05:04   Subject: limbaj
serios?(hahahaha)..m am uitat pe ss,nu am gasit nicaieri motivul pt care 'zici tu' ca te a injurat,apoi,din ce au scris aia doi acolo pare mai mult o afirmatie ,dupa mine de necontestat(sau stii tu vre o fumeie care nu a practicat sportul cu pricina?),nu cred. ...
  Topic: Un mute mic sa nu mai vb urat
sagaciter

Replies: 18
Views: 2160

PostForum: Trash   Posted: 10-11-2011, 22:28:26   Subject: Un mute mic sa nu mai vb urat
"dute d..."face parte din categoria insulte si ar trebuii pedepsita(cine fura azi o ceapa,maine fura si o iapa),e trist totusi ca nu se pedepseste si nesimtirea...sa ceri 10 K gold pt un clik si sa mai si razi ca spartacus..../lame
  Topic: Tepar prost !
sagaciter

Replies: 41
Views: 4016

PostForum: Trash   Posted: 06-11-2011, 13:44:10   Subject: Tepar prost !
[quote ascuns]
/agree....romania "frustreaza"din nou.E logic,comportamentul/atitudine multora deriva din cauze externe,sociale:lipsa de bani,de neatentie(mai ales din partea parintilor responsabili cu educatia) si probabil mai sunt factori destui dar nu imi vin ...
  Topic: Tepar prost !
sagaciter

Replies: 41
Views: 4016

PostForum: Trash   Posted: 04-11-2011, 23:56:14   Subject: Tepar prost !
anddy imi pare sincer rau ca ai patit o ...mai e un tip care a patit la fel si a venit cu ss cu toate dovezile si nimeni nimic...sfatul meu e sa renunti si sa inveti ceva din chestia asta...uite eu am tailor si marti cred ca mi trece cd pot face niste pantaloni epici nu sh cum se cheama,daca vrei i fac si tii dau ca s ...
  Topic: BAN Alia ! Trade scam !
sagaciter

Replies: 37
Views: 4696

PostForum: Trash   Posted: 30-10-2011, 15:42:47   Subject: BAN Alia ! Trade scam !
dragii mei se face trafic de influenta in cazuri serioase unde lumea chiar sufera ,si,nu se iau masuri...si voi vreti dreptate aici -)) . pacat dar nu ai ce sa i faci,intotdeauna vor exista aceste specimene
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 30-09-2024, 12:49:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x