User
Pass
2FA
 
 

Search found 82 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Sa joc de pe acelas ip (cred) cu 2 pcuri
shadowsige

Replies: 9
Views: 1063

PostForum: Romanian   Posted: 05-06-2013, 07:53:11   Subject: Sa joc de pe acelas ip (cred) cu 2 pcuri
Atunci e bine.. va multumesc mult ca ma-ți linistit.. eram umpic nedumerit... mia zis unu ingame ca face tiket si cica iau ban pt asta... eram in tolbard si faceam q... nu fac arene pt ca mie imi ...
  Topic: Sa joc de pe acelas ip (cred) cu 2 pcuri
shadowsige

Replies: 9
Views: 1063

PostForum: Romanian   Posted: 05-06-2013, 06:18:24   Subject: Sa joc de pe acelas ip (cred) cu 2 pcuri
Buna dimineata, eu si varul meu avem 2 conturi (am intrebat mai de mult intr-un post daca am voie sa am 2 conturi si sa joc pe ele de la 2 pc-uri .. ele sunt conectate la acelas modem adica acelas ip) ...
  Topic: Dragonwrath, Tarecgosa's Rest
shadowsige

Replies: 14
Views: 2834

PostForum: Romanian   Posted: 04-06-2013, 18:51:37   Subject: Dragonwrath, Tarecgosa's Rest
Eu stiu ca era un chain de q pt acest item .. oare o merge?! - cred ca nudin moment ce este la donation..nu ar trebui sa fie bun pe toate clasele? Adica pt mag daca vreau sa il iau nu e bun nu?
(Mai ...
  Topic: Cum configurez botu de fishing?
shadowsige

Replies: 8
Views: 1406

PostForum: Romanian   Posted: 04-06-2013, 13:20:45   Subject: Cum configurez botu de fishing?
Mai e solutia aia cu path of thfrost a lu dk ca sa stai pe apa iar in legatura cu wolrd pvp nu sttiam..
Nu... ms de informatie... adica in tolbard o sa fiu omorat daca altii vor? Hmmm nasol... oriun ...
  Topic: Razbunatorii
shadowsige

Replies: 1
Views: 969

PostForum: TeamSpeak channel requests   Posted: 04-06-2013, 13:13:12   Subject: Razbunatorii
Nume canal: razbunatorii
Subcanale: muzica , raiduri , dungeons
Owner:volkenstorm
Guild armory: http://armory.freakz.ro/guild-info.xml?r=Genesis&gn=Razbunatorii
Poate sa fie si permanent deoar ...
  Topic: [Intrebare] Cea mai buna clasa in PvP
shadowsige

Replies: 59
Views: 18118

PostForum: Romanian   Posted: 04-06-2013, 12:34:19   Subject: [Intrebare] Cea mai buna clasa in PvP
Rogue! Iar eu sper ca dk blood sa fie nerfat la absorb daca se joaca pvp sa nu mearga.. ca toti au inceput sa joace dk blod in pvp si e aiurea 'playerii o sa creada ca dk e zeu si porma se va duce de ...
  Topic: Dragonwrath, Tarecgosa's Rest
shadowsige

Replies: 14
Views: 2834

PostForum: Romanian   Posted: 04-06-2013, 12:16:07   Subject: Dragonwrath, Tarecgosa's Rest
Eu recomand folosirea lui pe un affilock , priest shadow normal ca este bun .. splepower si proc pe doturi deci baga mare si cumpara-l se merita... e cel mai bun item de spelldps de pe cataclism 4.3 s ...
  Topic: Cum configurez botu de fishing?
shadowsige

Replies: 8
Views: 1406

PostForum: Romanian   Posted: 04-06-2013, 12:11:56   Subject: Cum configurez botu de fishing?
Bot fish este dupa nume un bot nu hack asa ca nu are treabacu cast automat.. daca pescuiesti stand pe mare nu patesti ninimic si nu mori ... daca vrei sa nu mori disable la pvp sus... si cel mai bun l ...
  Topic: FREAKZ song @ KillBrainz - ready for download!
shadowsige

Replies: 41
Views: 3939

PostForum: Romanian   Posted: 04-06-2013, 12:01:25   Subject: FREAKZ song @ KillBrainz - ready for download!
Yea ... now im corious - on ts everyday play music.. i need see ramstein or hu on music playlists
  Topic: vas'ajr ala s-a deschis?
shadowsige

Replies: 16
Views: 1650

PostForum: Romanian   Posted: 04-06-2013, 04:10:03   Subject: vas'ajr ala s-a deschis?
Ok... nu mai zice ca esti ''praf'' nimeni nu este praf(adica aproape nimeni) problema sta in stil de joc + - gear si experienta... daca te uiti pe gâgal sau youtu o sa vezi ca vei prinde cat de cat i ...
  Topic: Eroare!Urgent!
shadowsige

Replies: 21
Views: 1852

PostForum: Romanian   Posted: 04-06-2013, 04:06:57   Subject: Eroare!Urgent!
Cm se face ca eu si cred ca si multi alti playeri nu l-am intalnit? Iti zic eu man ai undeva filtre pe upload,cv blcheaza incarcarea si salarea daca nu reusesti cu disable antivirus si "reg clean ...
  Topic: FREAKZ song @ KillBrainz - ready for download!
shadowsige

Replies: 41
Views: 3939

PostForum: Romanian   Posted: 04-06-2013, 04:01:39   Subject: FREAKZ song @ KillBrainz - ready for download!
I'm not sure... u can post on ro topics? Or not exist a eng zone? Freakz song? Supper now frist place server on europe romanian -eng server reward a song.. verry nice..,remember u can play ''power of ...
  Topic: vas'ajr ala s-a deschis?
shadowsige

Replies: 16
Views: 1650

PostForum: Romanian   Posted: 03-06-2013, 21:08:02   Subject: vas'ajr ala s-a deschis?
-)) daca nu te manca randunica nu luai warm.. ok man vezi ca batusem magu ala cand aveam 98k hp cu rogue... maine ne vedem sa dam duel? Te rog daca faci offtopic dami macar pm pt ca. Nu vreau sa ii su ...
  Topic: melee delay
shadowsige

Replies: 18
Views: 1388

PostForum: Romanian   Posted: 03-06-2013, 20:59:11   Subject: melee delay
Sper sa iti placa pe server sincer. Daca sti cv wow si mai bine si daca ai o experienta proasta de pe alte servere sa nu te sperii pt ca pe freakz o sa fi fericit.. toate bune
Off: (sorry sincer imi ...
  Topic: [Intrebare] Cea mai buna clasa in PvP
shadowsige

Replies: 59
Views: 18118

PostForum: Romanian   Posted: 03-06-2013, 20:48:04   Subject: [Intrebare] Cea mai buna clasa in PvP
@Tester024 .. hmm cred dar mie mi-a mers si cand era viu...dar cand radea aparea hic in scris dovada ca era beat -)) deci daca vrei sa bati drudu dai sa bea alcolice si porma o sa mearga pe 4carari ia ...
 
Page 1 of 6 Go to page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 29-06-2024, 07:29:37
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x