User
Pass
2FA
 
 

Search found 4 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Best Player In Class [GENESIS]
tacidrq

Replies: 613
Views: 157432

PostForum: Trash   Posted: 17-02-2012, 09:35:24   Subject: Best Player In Class [GENESIS]
[quote ascuns]

Sure, nu te-am batut. Greu o fi oricum la 1.8k rate. Plus, idiotule, cand am vorbit eu vreodata cu tine sa vezi ce caracter am eu ma, inafar de posturile astea in care te iei de mine? Pe ultimate nu ...
  Topic: Best Player In Class [GENESIS]
tacidrq

Replies: 613
Views: 157432

PostForum: Trash   Posted: 17-02-2012, 09:19:42   Subject: Best Player In Class [GENESIS]
[quote ascuns]
Daca ai jucat pe ultimate sti foarte bine ce rate aveam. Nu se putea sa nu comentezi tu din nou. Esti un nimic, ti-am zis. Te bat in orice combo vrei tu vrajeala de mag ce esti. Nu sufar, doar postez cand un copil se oftica ca l-am batut comenteaza, ca tn de ex ...
  Topic: Best Player In Class [GENESIS]
tacidrq

Replies: 613
Views: 157432

PostForum: Trash   Posted: 17-02-2012, 00:11:07   Subject: Best Player In Class [GENESIS]
Ce legatura are specu care-mi place cu ala care e bun...ma...adu naibii argumente calumea daca esti hater...nu vezi ca scrii degeaba in topicu asta?Si ca sa stii si tu sa intamplat odata sau de doua ori sa mor...unu de la ei a ramas cu 5-10k si ia batut pe aman2...greu!(fiind bonkin) Tu crezi ca rezist ca lock? cand vin 2 idioti precum fury hunter?logic..ma bazez pe dmg cat mai ...
  Topic: Best Player In Class [GENESIS]
tacidrq

Replies: 613
Views: 157432

PostForum: Trash   Posted: 16-02-2012, 22:41:53   Subject: Best Player In Class [GENESIS]
stiu ca am ban...dar ne..cand vad prosti ca tn nu am cum sa nu zic nimic. Deci mucosule uite cum sta treaba:
1 - lock nu are cum sa aibe combo op in patch asta, ptr ca e praf
2- duele nu dau ptr ca nu imi plac duelurile pe lock in patch asta si punct. nu te priveste pe tine ce fac eu si ce nu
3- nu incerca sa le zici oamenilor cine bate pe cine si ala e praf, pot sa te bat i ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 21-09-2024, 16:21:11
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x