User
Pass
2FA
 
 

Search found 3 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: [WOTLK] Halls of Reflection
wolfender

Replies: 44
Views: 14362

PostForum: Trash   Posted: 12-02-2014, 01:05:04   Subject: Re: .......
[quote ascuns]
Nu-i "degeaba". Eu de exemplu nu vreau achievement, vreau decat sa termin chain quest si sa fac rost de armele care le da (pentru transmog).
Cand serverul era WotLK, mergea sa omori primii d ...
  Topic: [WOTLK] Halls of Reflection
wolfender

Replies: 44
Views: 14362

PostForum: Trash   Posted: 11-02-2014, 16:00:52   Subject: [WOTLK] Halls of Reflection
[quote ascuns]
Nu-i vorba de farm aici. Daca tot aveti sistem de vot, macar si fie mai dinamic/ atragator.
Poate daca joci decat cu un character, cat de cat iti ajung punctele de vot. Dar daca joci cu mai mult de unul, e o durere de cap. Pentru ca, si vorbesc acum exclusiv de items de transmog, sunt multe iteme cara nu poti face rost ...
  Topic: [WOTLK] Halls of Reflection
wolfender

Replies: 44
Views: 14362

PostForum: Trash   Posted: 11-02-2014, 11:43:16   Subject: [WOTLK] Halls of Reflection
Halls of Reflection, din WotLK e bug, nu merge nici in normal, nici in heroic. Cand ar trebui sa apara Spirit Waves, nu vine nimeni. Si mai si apare o arma monstru, numita "Quel'Delar", care se lupta cu Uther, si Uther e de doua ori spawneat... E bug total.
Eu nu vreau achievement, sau sa fac dungeon intreaga... eu vroiam decat sa merg sa fac rost de aceasta weapon: ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 29-04-2024, 14:30:36
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x