User
Pass
2FA
 
 

Search found 352 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Warcraft 2016
ypsya

Replies: 16
Views: 3722

PostForum: Romanian   Posted: 11-10-2014, 02:20:03   Subject: Warcraft 2016
Am auzit cã o sã aparã ºi Metin the movie în acelaºi an. Sunt convins cã o sã fie cel mai tare.
  Topic: Is worth it
ypsya

Replies: 5
Views: 1380

PostForum: Romanian   Posted: 24-05-2014, 02:00:55   Subject: Is worth it
Nimic nu SE meritã. Just sayin'...
  Topic: MAGE
ypsya

Replies: 5
Views: 959

PostForum: Romanian   Posted: 27-04-2014, 13:50:12   Subject: MAGE
[quote ascuns]
Din câte ºtiu, au scos posibilitatea de a mai folosi macro pentru toteme (I mean to "kill" 'em). Tre' sã dai click cu precizie elveþianã.
  Topic: @ pvp titles, tabards
ypsya

Replies: 6
Views: 1007

PostForum: Romanian   Posted: 28-03-2014, 00:37:33   Subject: Re: @ pvp titles, tabards
Nici nu vad de ce s-au sters tabardurile Relentless. Ok, a fost o greseala de la inceput sa fie bagate la donatii, dar nu mi se pare deloc ok sa nu mai am tabardul obtinut pe WoTLK. Simpla opinie. W/E..
  Topic: [REJECTED] Shop Vote Points
ypsya

Replies: 2
Views: 626

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 15-02-2014, 04:36:27   Subject: Re: Shop Vote Points
Uneori intarzie foarte mult. Un prieten a primit ceva ce a luat din Vote Shop dupa o zi. Va trebui sa revii cu un edit dupa ce trece mai mult, altfel nu stiu cine sta sa verifice logul.
Good luck!
  Topic: Next Boss DS !
ypsya

Replies: 42
Views: 4070

PostForum: Romanian   Posted: 16-01-2014, 15:54:40   Subject: Next Boss DS !
[quote ascuns]
"Dinastea" ? -
Nu stiu relatia dintre voi, dar n-ar fi relevant oricum. N-o lua-n nume de rau, doar imi iubesc limba romana. -
  Topic: [PvP - Arenas] Dalaran Arena Exploit / Pipes Water Bug
ypsya

Replies: 11
Views: 2207

PostForum: Other   Posted: 01-01-2014, 20:58:42   Subject: [PvP - Arenas] Dalaran Arena Exploit / Pipes Water Bug
[quote ascuns]
Daca mergeau movement maps si pathing poate numai tu mai dadeai charge...
E bug si multi fac abuz. Am prins un priest disci care statea acolo si pur si simplu nu ai ce sa ii faci. Alt+f4 si sal...
  Topic: Spells vs Pillars
ypsya

Replies: 18
Views: 2350

PostForum: Romanian   Posted: 29-12-2013, 20:56:33   Subject: Spells vs Pillars
Fratilor, nu mai veniti cu posturi pe langa subiect, ca "mi-am luat contra-vraja si eram dupa pilon" si alte d-astea. Aici, desi problemele sunt legate intre ele, e vorba numai de faptul ca la unele colturi se absorb spelluri. Si deja nu mai e random, pana si trapurile dispar daca le pui langa piloni, pe colturi. Tineti-va de topic.
  Topic: [PvP - Arenas] Party/Raid Marker Icons
ypsya

Replies: 12
Views: 2699

PostForum: Other   Posted: 08-12-2013, 02:36:52   Subject: [PvP - Arenas] Party/Raid Marker Icons
[quote ascuns]
This ^ .
Legat de postul initial, cred ca dispar cand iesi din arena, dar de multe ori nu raman nici la inceput, cand le ai puse de dinainte de "enter arena". Cred ca are legatura cu faptul ca party-ul de afara nu e acelasi cu cel din arena (au ID diferit), cand dai leave se considera ca s-a dat disband la grup, probabil. In orice caz, nu poti sa stai sa le pui mereu ...
  Topic: [FIXED] [Mage][PvE][PvP] Ignite part 2
ypsya

Replies: 16
Views: 4445

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 25-11-2013, 20:44:18   Subject: [FIXED] [Mage][PvE][PvP] Ignite part 2
De fiecare data omorati topicurile cu posturi facute aiurea. V-ati invatat asa sa comentati ca sa va aflati in treaba, fiecare sa zica ce il taie capul.
Topicul e legat de un bug valid (asa cum s-a aratat in anumite posturi, cum ar fi in primul sau al meu) si anume Ignite stacking si munching. Nu mai aberati aiurea legat de alte chestii, ca e nerf, ca e buff, ca nu stiu ce.
De fiecare data se strang zeci de pagini de postari tampite s ...
  Topic: [FIXED] [Mage][PvE][PvP] Ignite part 2
ypsya

Replies: 16
Views: 4445

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 22-11-2013, 02:44:50   Subject: [FIXED] [Mage][PvE][PvP] Ignite part 2
Pentru orice reaplicare de ignite de sub 4 secunde, se face un refreshing de 6 secunde, ignite nou, impartit in 3 tickuri ( 4, 2 si 0 secunde). Asa ar trebui sa mearga.
Deci confirm.
Usor de gasit dovezile.
Following this new system, ignite's behavior is as follows:
- Ignite's initial application will be 4s in duration: 2 ticks, one at 2s, one at 0s. Ignite's total damage pool is divided between these two ticks.
- Any refr ...
  Topic: [REJECTED] [Jewelcrafting ] - [Meta]
ypsya

Replies: 2
Views: 696

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 13-11-2013, 17:01:26   Subject: Re: [Jewelcrafting ] - [Meta]
[quote ascuns]
Cu alte cuvinte, iti creste critical damage cu 3% (output damage o sa fie mai mare cu 300 la un crit de 10000 gen), nu critical chance pe care-l vezi tu ca stat in character sheet.
  Topic: Hands + Trinket exploit part2
ypsya

Replies: 13
Views: 1139

PostForum: Trash   Posted: 10-11-2013, 01:59:16   Subject: Hands + Trinket exploit part2
[quote ascuns]
Ne zici si noua ceva on topic, sau ai venit pe aici doar ca sa ne demonstrezi ca nu intelegi sarcasmul? Am zis clar "mai ales ca se anuntase reparat", tot eu fiind ala cu o gramada de plangeri la diferiti GMs, printre multi altii care au sustinut repararea bugului. O sa ma vezi tu la ban/mute or w/e request pentru ca as avea doua fete sau pentru oricare alt motiv de genul celui mentionat in topic cand o sa te opresti tu din visat unicorni.
Si tocmai pentru ca mi-am dat interesul sa fi ...
  Topic: Hands + Trinket exploit part2
ypsya

Replies: 13
Views: 1139

PostForum: Trash   Posted: 10-11-2013, 00:37:54   Subject: Hands + Trinket exploit part2
http://i.imgur.com/N2SC1Y9.jpg
  Topic: [DUPLICATE] [Druid][PVP][PVE] Rip vs Combo points
ypsya

Replies: 10
Views: 1768

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 03-11-2013, 14:18:43   Subject: [DUPLICATE] [Druid][PVP][PVE] Rip vs Combo points
[quote ascuns]
^
This.
Colturile alea absorb orice spell. E un bug important si nu e random. Pana acum mi s-a intamplat pe toate clasele cu care joc. Charge de warrior, pur si simplu ma teleporteaza dincolo de colt dar nu da stun. Orice damage spell de la mage/shaman/druid/hunter, la fel, dai spellul, iti arata animatia, dar "dispare dupa colt". Chiar si CC, pentru ca de multe ori am dat degeaba, poly/scatter/cyclone/deep freeze.
Nu va mai bateti capul sa testati in pve, ca e irelevant. E post facut legat de colturile pilonilor/stalpilor w/e de multa vreme, nu l-a luat nimeni in considerare.
 
Page 1 of 24 Go to page 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 27-04-2024, 23:47:22
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x