User
Pass
2FA
 
 

Search found 41 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Parere demo
zafy

Replies: 27
Views: 2853

PostForum: Trash   Posted: 14-05-2013, 18:08:30   Subject: Parere demo
[quote ascuns]
vezi ca e dupa nu doa cum scrii u...si d c sa intru pe forum ce sa vad postari de acu trei zile???
  Topic: Parere demo
zafy

Replies: 27
Views: 2853

PostForum: Trash   Posted: 14-05-2013, 16:09:33   Subject: Parere demo
[quote ascuns]
pai dar luati o decizie ca asa ar trebui sa ma las de ct cu forumu vostru...si dak dadea exterm ce?? am mai luat eu asa degeaba instalez iar ct...ce e asa de greu...?? pai deacu dak sta doi ani topicu asta ar insemna sa nu mai joc ct doi ani?? PANA SE IA O DECI ...
  Topic: Parere demo
zafy

Replies: 27
Views: 2853

PostForum: Trash   Posted: 14-05-2013, 16:00:24   Subject: Re: Parere demo
dar luati o decizie luna asta/.?? ca m-am cam saturat sa ma baneze toti adminii de pe server...xapan si alti ca el...nu vreau sa ii fac reclamatie dar pt ce da xapan ban mie??
Posturi unite automat, 14-05-2013, 17:00:24

[quote ascuns]
aasta ziceam si eu...ca astia ma baneaza din 5 in 5 min pe server...deci luati fratilor deizia cea ...
  Topic: Parere demo
zafy

Replies: 27
Views: 2853

PostForum: Trash   Posted: 08-05-2013, 19:54:59   Subject: Parere demo
[quote ascuns]
paai cum dak el_nino tia zis ca d c dai ban ca putae sa dea el dar astepta sentinta u ai dat si a doua oara -
  Topic: reclamati boxa
zafy

Replies: 9
Views: 1646

PostForum: Trash   Posted: 08-05-2013, 19:36:58   Subject: reclamati boxa
[quote ascuns]
nu am injurat si nu am vb urat...prostii sau alte cele..dar uite dovada ca iar mia dat ban acu cand am intrat pe server poti verifica ca mai inainte era kbul
http://www.girlshare.ro/32481433.6
  Topic: reclamati boxa
zafy

Replies: 9
Views: 1646

PostForum: Trash   Posted: 08-05-2013, 19:31:48   Subject: reclamati boxa
[quote ascuns]
pai air mia dat...asa e cand ajunge taranu la putere...sufera de putere...decdi dupa ce a citit aici si a expirat banu am intrat inapoi l-am omorat si iar mia dat...da ce sa ii ceri dak atat stie
  Topic: Parere demo
zafy

Replies: 27
Views: 2853

PostForum: Trash   Posted: 08-05-2013, 19:24:43   Subject: Parere demo
[quote ascuns]
ma iar mi-ai dat...ce te mai oftici asa...oricum cred ca u esti singuru admin care joaca cu coduri...poate acu ca esti admin nu mai joci..d.ar ai jucat cand nu erau admini pe server....fara coduri esti praf...de cand esti admin nu mai ai scoruri dealae astronomice...aacu aratzi a om dak ai 20 cu 10 - si normal ca te oftici ca eu te omor si imi dai tu mie ban ca sa joci cu aia care nu au o treaba...dintre toti admini care is vechi d c nu a dat unu de ala si tot te bagi tu in seama...se cunoaste ca ai ciuda pe mine...degeaba esti admin ca pt mine tot codat ramai -...un fost codat acu e admin si o sa devina cred dimineatza cand nu sunt prea multi pe server un viitor admin ...
  Topic: Parere demo
zafy

Replies: 27
Views: 2853

PostForum: Trash   Posted: 08-05-2013, 18:50:53   Subject: Parere demo
Posturi unite automat, 08-05-2013, 19:50:53

[quote ascuns]
habar nam cum e ala...mia zis cineva ca nu sare tinta sau ceva de genu...nu stiu cum se baga... poate ca era din cauza ca aveam un pic de lag...dar cand tragi tot incarcatoru odata uitate mai atent unde trag...iar cand trac cate trei patru gloante nu sare tinta incerca si u si ai sa vezi...
plus ca nu mi se pare corect...ca un admin ca boxa care are un admin de 4 euro si ala luat de 2 zile sa dea el ban asa ca vrea el...adik nu a dat elnino sau altii care au vechime si el vine si zice da u ce cautzi pe forum si ban direct...sa nu se mai bage in seama asa aiurea...plus ca mia dat destroy...acu imi merge singur inainte...
  Topic: Parere demo
zafy

Replies: 27
Views: 2853

PostForum: Trash   Posted: 08-05-2013, 18:47:23   Subject: Parere demo
da eu jucam...omoram si eu un om si muream de 3 ori si cik cod - TU NU VEZI CA tinta nu prea sare cand tragi cate un foc dar cand trag toate uitate unde se duce tinta aia - si stiam ca is trei admini pe server si sa joc cu cod - nam jucat niciodata asta e vrajeala ca nu avetzi voi motiv sa ma lasatzi sa joc....

Posturi unite automat, 08-05-2013, 19:47:25


[quote ascuns]
da twixx al doilea nu il pot vedea sa il descarc...dar aci jucam su shadow si bagam scutu ala dupa care fugeam inapoi...nuj d c ai facut demo dar in fine
  Topic: reclamati boxa
zafy

Replies: 9
Views: 1646

PostForum: Trash   Posted: 08-05-2013, 18:21:37   Subject: reclamati boxa
nick-ul meu: zafy
nick-ul adminului reclamat : boxa
concluzii si consecinte: boxa are ceva altercatii cu mine...ia dar si lui acu cine ia dat admin si profita deasta...a intrat pe server si a scris mare cu alb...zafy tu ce cautzi aici...nu am reusit sa prind un screen shot am zis ca paote glumeste omu... dupa care a inceput sa imi dea slay asa din senin se vede si mapa si eu l-am intrebat d c da slay dupa care mia dat destroy sau ban nu stiu...
dovada:
un demo facut pe mine...
http://www.girlshare.ro/32481168.5
si un screenshot:
http://www.girlshare.ro/32481176.2
http://www.girlshare.ro/32481191.6
ip-ul meu: 46.214.242.48 cred ca sufera de putere deabia astepta sa ma arda el ..d.ar totusi fara motiv...cer parerea adminilor....cred ca mia dat destroy
  Topic: Reclamatie
zafy

Replies: 9
Views: 1437

PostForum: Trash   Posted: 29-04-2013, 21:32:59   Subject: Reclamatie
[quote ascuns]
el nino dar d c ai inchis si sters topicu meu??
  Topic: reclamatie el_nino
zafy

Replies: 15
Views: 1463

PostForum: Trash   Posted: 28-04-2013, 14:35:02   Subject: Re: reclamatie el_nino
Nino sau scr3w, reclamatia asta trebuia inchisa imediat dupa deschidere - Nerespectarea modelului. Va rog sa incheiati aici si sa vina cu alta reclamatie, cat despre zafy, un fost codat Dosent Matter[/quote]
de cate ori mai prins cu cod...?? VB CUM VB AIUREA?? pe mapa m-am mai suit..d.ar codat nam jucat niciodata...am luat ban ca nu dadeam pozele pe mess ca nu mergea messu dar le puneam pe forum...
  Topic: reclamatie el_nino
zafy

Replies: 15
Views: 1463

PostForum: Trash   Posted: 28-04-2013, 14:12:47   Subject: reclamatie el_nino
[quote ascuns]
pai le respect...nu ma sui cand sunt admini...dar atat timp cat ma arunca in sus ala si cad pe blocurile alae de gheata din mijloc...nu tre sa trag in el sa ma apar...tre sa sar direct sa merg pe acolo ca sa cobor in timp ce el trage in mine...??
  Topic: Reclamatie Cartush
zafy

Replies: 31
Views: 2445

PostForum: Trash   Posted: 28-04-2013, 14:10:44   Subject: Reclamatie Cartush
eu cand ti-am spus ca e prieten cu nino....se vede clar...cik scoate gagu ca te zic la nino...deci is mana in mana....deasta nu imi place mie...ca doar eu iau gag destroy el nu ia ca e omu lu nino...piciu lui de la bloc...care se duce sa ii ia tigari...sau ceva de genu -
  Topic: reclamatie el_nino
zafy

Replies: 15
Views: 1463

PostForum: Trash   Posted: 28-04-2013, 14:01:21   Subject: reclamatie el_nino
[quote ascuns]
ma eu ma sui pe mapa cand nu sunt admini...pt ca sunt si altii care se suie...si numi convine sa stea aia pe mapa sa ma omoare si normal ca ma sui si eu...dar boxa sa bagat dupa gratii cand nu era nimeni bagat...pt ca nu se aga nimeni acolo...pai u dak nai fia dmin si ar sta mai toti pe mapa?? U CE AI FACE>>>NU TE_AI SUI SI TU?? si din toti care erau pe mapa mai gasit pe mine sa dai slay...si nu am comentat...dar stii bine ca erau mai multi...si boxa tot se baga aiurea in vb cu mine...ca eu nam nimic cu el...dak eu am felicitat admini d c il mananca undeva sa se bage el in seama sa nuj ce cik toti is codati dak eu am anunta cu u@ sa stea si el in banca lui...dar na la el e normal dak e prieten cu el_nino poatae comenta...ca are cine sa ii scoata banu si alte cele...are cine sa il apere -
la fy_snow stii bine ca doar ti-am spus...ala avea skilu ala care te arunca tare in sus...si ma aruncat pe mapa doar ti-am spus...cand iti ziceam de ala ca e pe mapa aceiasi treaba ca la mine...cik nu ca pe el il arunca in sus...el ...
 
Page 1 of 3 Go to page 1, 2, 3  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 01-10-2024, 09:42:21
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x