User
Pass
2FA
 
 

shocker..
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help
Author Message16234
Ky.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-11-2007 22:01)
Joined: 08 Sep 2007
Posts: 60, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 87.8
Votes: 8

Post Posted: 03-11-2007, 00:58:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

distrusu asta mic are mod pe forum ?! glumitzi ?!!?!?!?!?!?!?!?!? , v-ati uitat la repu lui ?! va-ti gandit ca e repulsiv prin existenta lui ...?


~i_k_y !

wtf ?! , observati ca este inscris de 3 luni si are 3000 posturi , 3 mii , trei mii , ohmaigad !



Se pare ca cineva a avut bunatatea sa-mi sparga contul..........se poate face altu...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
spiridusu

[graffer]



Status: Offline
(since 12-05-2020 12:15)
Joined: 17 Jul 2007
Posts: 2887, Topics: 325
Location: elite thunder gods kamikaze squadron

Reputation: 735.5
Votes: 50

Post Posted: 03-11-2007, 01:11:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca DIN MAI PANA ACUM SUNT 3 LUNI TE-AS SFATUI SA MAI TRECI PE LA SCOALA

si ... in 3 luni o sa ai si tu 3000 de mesaje daca nu termini cu spammu offtopicul si topicurile aiurea -


si ... daca e distrus mic ia zimi si mie dc te-ai luat dupa el scriind:

~i_k_y



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hidden

[Very Important Person]



Status: Offline
(since 25-01-2009 20:13)
Joined: 15 Nov 2006
Posts: 3391, Topics: 172
Location: Universul meu interior

Reputation: 440.7
Votes: 48

Post Posted: 03-11-2007, 01:17:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mie nu mi se pare,si poate nici lui Y nu i se pare,cine are dreptate?
tu te-ai gandit ca poate altii au ALTE GUSTURI DECAT TINE?
da,3000 posturi,si nu le-a facut in 2 zile,le-a facut in 3 luni,ce ti se pare asa mult? intra foarte des pe forum si nu deschide orice topic de la Bun Venit pentru a saluta userii -
tu te-ai gandit ca nu ne intereseaza parerea ta intrucat esti o laba-trista gen andrei gheorghe [oricum,ii cer scuze ca te-am comparat cu el - btw,el scrie corect si,probabil,stie si sa numere] si nu scrii nimic constructiv,doar critici ?
ce,crezi ca tu esti perfect si ca tre' sa ne luam dupa tine?

+warn [ti s-a zis sa citesti topicul "Despre Moderatori" si tot nu te-ai potolit]
si...deja am deviat de la subiect,divine a fost banat intrucat este un idiot.


...va asigur ca greselile ortografice, ortoepice, de punctuatie, morfosintactice si folosirea inadecvata a unitatilor lexico-semantice imi apartin, mi le asum, dar la scoala sa stiti ca tot nu ma duc!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
spiridusu

[graffer]



Status: Offline
(since 12-05-2020 12:15)
Joined: 17 Jul 2007
Posts: 2887, Topics: 325
Location: elite thunder gods kamikaze squadron

Reputation: 735.5
Votes: 50

Post Posted: 03-11-2007, 01:31:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

stai putin hidden deprea cine vorbesti despre mine sau Ky. -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hasbeo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-08-2009 19:21)
Joined: 07 May 2007
Posts: 2406, Topics: 104
Location: Curcanland

Reputation: -258.9
Votes: 84

Post Posted: 03-11-2007, 08:37:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ky. wrote:
distrusu asta mic are mod pe forum ?! glumitzi ?!!?!?!?!?!?!?!?!? , v-ati uitat la repu lui ?! va-ti gandit ca e repulsiv prin existenta lui ...?


~i_k_y !

wtf ?! , observati ca este inscris de 3 luni si are 3000 posturi , 3 mii , trei mii , ohmaigad !

Ti-as sugera sa incetezi cu acest gen de mesaj,daca mai zici ceva de mine in acest topic iti dau un avertizment.

~H_B_O

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ritmer

[r0b0t]



Status: Offline
(since 09-05-2013 16:25)
Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2596, Topics: 190
Location: in orasul in care nimeni nu doarme

Reputation: 221.4
Votes: 33

 
Post Posted: 03-11-2007, 09:21:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bã hidd farã A.Gheorghe cã sunt fanu lui -


Cel mai usor lucru pe lumea asta e sa devii artist, e floare la ureche(a) lui van gogh ...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ky.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-11-2007 22:01)
Joined: 08 Sep 2007
Posts: 60, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 87.8
Votes: 8

Post Posted: 03-11-2007, 11:05:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am primit deja unu hbo


em am facut ca hbo , se cheama sarcasm

hidden vorbeam ceva mai sus de cuvinte spuse in ura , em

apropo eu cu hbo m-am certat doar de 2 ori , da nu-s ala care i-a dat - 40 puncte este? sau ala care a facut caterinca de el pe server , nu-s singuru care il uraste , poate tu cu el aveti gusturi diferite de noi restu , care nu vad legatura ,

v-ati intrebat vre-odata de ce pe nici un cont nu am warn ?! mai ganditi-va (care s-a bagat acum cu jeapka in seama? )


ala cu 3 luni ca nu e atat , nu m-am uitat la mai , m-am uitat la 7 ala , m-am obisnuit cu engleza cand luna era inainte (parca) si acuma suntem in 11 (in mintea mea 10) , take it easy -


hidden - ai inventat multe acolo sa mor , de cand conteaza pe internet cat de corect scrii ? vrei sa folosesc diace* ? (prescurtare) , nu te vad facand asta

constructiv ? nu se poate construi nimica pe nisip bah , comunitatea asta...



Se pare ca cineva a avut bunatatea sa-mi sparga contul..........se poate face altu...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hidden

[Very Important Person]



Status: Offline
(since 25-01-2009 20:13)
Joined: 15 Nov 2006
Posts: 3391, Topics: 172
Location: Universul meu interior

Reputation: 440.7
Votes: 48

Post Posted: 03-11-2007, 11:26:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba,iti zic simplu: nu esti nici dumnezeu nici vreun judecator sa fii in masura sa judecii oameni care se dovedesc a fi mai breji ca tine.
HBO isi face treaba,ajuta etc.,si nu poate veni unu' ca tine care intra pe forum doar sa mai arunce niste acuzatii si nimic constructiv sa zica ca e prost HBO si sa insinuezi ca a facut posthunt.
disputele tale personale nu ne intereseaza,ti le rezolvi pe PRIVAT daca ai ceva sa-i zici,noi decidem daca e bine sa-l tinem ca moderator sau nu.
dupa cum ziceam si in topicul de mai sus [ ?? ] deschis de tine,zici sa nu se poate cladi o comunitate serioasa,pai cum poti sa zici asta cand tocmai tu si scrisul tau in limbaj de SMS + greselile gramaticale sunteti aveti o mare parte din vina?!


...va asigur ca greselile ortografice, ortoepice, de punctuatie, morfosintactice si folosirea inadecvata a unitatilor lexico-semantice imi apartin, mi le asum, dar la scoala sa stiti ca tot nu ma duc!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ky.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-11-2007 22:01)
Joined: 08 Sep 2007
Posts: 60, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 87.8
Votes: 8

Post Posted: 03-11-2007, 12:09:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

n-am zis sa-i scoateti modu - daca tot il are , pui prea mult accent pe parerea ta , sunt mai mult de 5 persoane care ma considera mai breaz ca hbo pe forumu asta , da nu se baga ca stiu ca degeaba

nu mai vorbi la plural atata doh , doar tu stai pe scaunu ala Rolling Eyes


uiti toata activitatea pe forumu asta pe care am fkt-o inainte sa decada - is din 2006 stii... nu m-am certat atata , si asta e primu warning luat parca



Se pare ca cineva a avut bunatatea sa-mi sparga contul..........se poate face altu...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hidden

[Very Important Person]



Status: Offline
(since 25-01-2009 20:13)
Joined: 15 Nov 2006
Posts: 3391, Topics: 172
Location: Universul meu interior

Reputation: 440.7
Votes: 48

Post Posted: 03-11-2007, 13:02:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vorbesti prostii.forumul nu a decazut decat din punctul de vedere al acelora care aveau functie si acum nu mai au -
totusi,ai dreptate,forumul si-a vandut sufletul diavolului ca sa aiba de 5 ori mai multi useri [fara exagerare] ca atunci,dar odata cu sufletul si-a pierdut si demnitatea si a decazut Sigh


...va asigur ca greselile ortografice, ortoepice, de punctuatie, morfosintactice si folosirea inadecvata a unitatilor lexico-semantice imi apartin, mi le asum, dar la scoala sa stiti ca tot nu ma duc!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Spr1nG
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-11-2007 07:37)
Joined: 14 Dec 2006
Posts: 1114, Topics: 51
Location: Romania

Reputation: 67.3
Votes: 9

Post Posted: 03-11-2007, 13:20:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ky. wrote:
distrusu asta mic are mod pe forum ?! glumitzi ?!!?!?!?!?!?!?!?!? , v-ati uitat la repu lui ?! va-ti gandit ca e repulsiv prin existenta lui ...?


~i_k_y !

wtf ?! , observati ca este inscris de 3 luni si are 3000 posturi , 3 mii , trei mii , ohmaigad !


te sustin - ..

ps: de la o discutie dintre divine / owner freakz.ro s-a ajuns la alta discutie crek ar trebuie topic clossed.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 03-11-2007, 15:17:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ky. wrote:
v-ati intrebat vre-odata de ce pe nici un cont nu am warn ?! mai ganditi-va (care s-a bagat acum cu jeapka in seama? )

Asa si? Ti se pare ceva anormal sa nu ai warn-uri? Mai sunt inca cateva mii de useri care nu au warn, nu te mai flata singur

Ky. wrote:
uiti toata activitatea pe forumu asta pe care am fkt-o inainte sa decada - is din 2006 stii...

Stii foarte bine ce forum amarat era inainte, unul ca toate celelalte, cu topicuri si activitate de fatada, ca majoritatea forumurilor aparute ca ciupercile dupa ploaie.

Spr1ng, stim foarte bine cand un topic trebuie inchis si cand nu


FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ky.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-11-2007 22:01)
Joined: 08 Sep 2007
Posts: 60, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 87.8
Votes: 8

Post Posted: 03-11-2007, 16:37:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mie-mi placea inainte - era o atmosfera mult mai pozitiva ,


aia mii de useri nu intra in scandaluri asa de des , adica cineva la timpu potrivit a considerat ca aveam dreptate si nu s-a opus , ........nu intelegi mai bine nu te baga.........


uite ce raspuns i-ai dat lu spr1ng , nu te varsa pe el , e baiat bun - imi place de el , da nu era necesar ce i-ai zis ,

vinderea aia de suflet a facut mare offensiva...



Se pare ca cineva a avut bunatatea sa-mi sparga contul..........se poate face altu...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 03-11-2007, 21:46:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ky. wrote:
mie-mi placea inainte - era o atmosfera mult mai pozitiva ,


aia mii de useri nu intra in scandaluri asa de des , adica cineva la timpu potrivit a considerat ca aveam dreptate si nu s-a opus , ........nu intelegi mai bine nu te baga.........


uite ce raspuns i-ai dat lu spr1ng , nu te varsa pe el , e baiat bun - imi place de el , da nu era necesar ce i-ai zis ,

vinderea aia de suflet a facut mare offensiva...


daca si tu ai face liniste acum, ai ajuta la lipsa scandalurilor alea dese de care zici, si referitor la alea 5 persoane care te considera mai breaz, te anunt ca 3 persoane de pe forum nu te considera mai breaz, si noi 3 contam.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Br3aK

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 14-08-2013 13:19)
Joined: 20 Jul 2006
Posts: 2188, Topics: 82
Location: Undeva unde sa nu ma gaseasca nimeni.

Reputation: 82.1
Votes: 18

 
Post Posted: 03-11-2007, 21:59:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ky si care e problema ca esti din 2006 pe forum ? crezi ca impresionezi pe cine ca asa zic si eu ca sunt din 2006 - si sunt unul din useri vechi pe forum care au mai ramas ca majoriteatea nush ce sa intamplat cu ei erau multi inainte care acum nu mai sunt pe vremea cand duster avea 23network


Urat de toata lumea -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next    


The time now is 27-04-2024, 22:13:44
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x