User
Pass
2FA
 
 

Search found 5 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Warlock adddon
Azadeath

Replies: 3
Views: 684

PostForum: Romanian   Posted: 03-04-2013, 05:51:12   Subject: Warlock adddon
Era un addon pt warlock care iti facea unele spell-uri verzi iar mountul la fel era si el verde . Nu mai stiu numele addonului si parca era doar pt wotlk dar daca cumva a aparaut o versiune si pentru ...
  Topic: Program editat filme si generic
Azadeath

Replies: 1
Views: 712

PostForum: Discussions/Help   Posted: 02-04-2013, 10:23:54   Subject: Program editat filme si generic
Imi poate da cineva un program mai avansat de editat filme, windows movie maker de cam mediocru. Si un program cu care pot face si un generic scurt de 5-10 sec ca [url=http://www.youtube.com/watch?v=i ...
  Topic: Nu pot sa decid
Azadeath

Replies: 30
Views: 3626

PostForum: Romanian   Posted: 13-06-2012, 05:58:55   Subject: Nu pot sa decid
Alegeti si voi. Daca o sa joc driuid o sa fac pvp pe feral si pve ca buftintza Si pe paladin in pvp retri sau prot si pve holy
Daca aveti de gand sa dati un raspuns de gen : " Joci ce vrei si ce ...
  Topic: Sunt incepator si vreau un sfat
Azadeath

Replies: 23
Views: 2404

PostForum: Romanian   Posted: 11-06-2012, 17:32:38   Subject: Sunt incepator si vreau un sfat
Sunt un nab de incepator si as vrea sa imi fac o clasa si nu stiu ce. As vrea sa fac mai mult pvp si sa-i domin pe toti(in timp cand o sa capat si eu skill)
Pvm mai putin nu pot sa zic ca ma atrage c ...
  Topic: Cum sa'mi fac profilul mai smecher
Azadeath

Replies: 3
Views: 760

PostForum: Romanian   Posted: 24-04-2012, 15:41:15   Subject: Cum sa'mi fac profilul mai smecher
Am vazut ca unii pe langa semnatura caracter sau un motto au pe forum si cate o poza.
Cum pot sa'mi pun si eu poza acolo??? ca am incercat si nu merge:|
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 03-10-2024, 15:45:33
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password