User
Pass
2FA
 
 

Search found 6 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Doresc sa donez pentru un item anume dar nu am mai facut asta nici o data
Bercua

Replies: 4
Views: 640

PostForum: Item Recovery   Posted: 30-12-2015, 21:13:55   Subject: Doresc sa donez pentru un item anume dar nu am mai facut ast
Character Name: Vlcai
Item Name & ID: Purified Bindings of Immerseus 105422
Armory Link: https://armory.freakz.ro/item/105422
Details: (optional) Salut, as vrea sa donez pentru cea mai buna tr ...
  Topic: [DUPLICATE] Sutley Combat state bug
Bercua

Replies: 2
Views: 830

PostForum: Trash   Posted: 07-02-2011, 16:52:04   Subject: [DUPLICATE] Sutley Combat state bug
Nu am reusit sa imi dau seama exact cum se intampla insa in bg-uri daca un player de langa mine intra in ombat iau si eu combat
am schimbat specurile de mai multe ori, si poisonurile (ma gandeam ca e ...
  Topic: Darkmoon q bug
Bercua

Replies: 0
Views: 369

PostForum: Trash   Posted: 04-02-2011, 12:30:05   Subject: Darkmoon q bug
Am incercat sa fac q cu nobles deck si mobu la care trebuia sa duc q nu imi dadea complete asa ca am dat abandon q in speranta ca este un bug temporar si mi-a disparut Q itemul, acum am vb cu un gm mi ...
  Topic: [REJECTED][Return to Andormu] - BuG
Bercua

Replies: 5
Views: 1454

PostForum: Trash   Posted: 02-02-2011, 16:31:26   Subject: [respins][Return to Andormu] - BuG
Return to Andormu] - Q care iti permite sa intri in Black Moras este buguit,
Nu pot da complete, am incercat sa-l reiau de cateva ori si am vorbit chiar si cu un GM insa nu ma putut ajuta nici el, mi ...
  Topic: Ban exploit icc :O
Bercua

Replies: 3
Views: 861

PostForum: Trash   Posted: 27-01-2011, 21:07:18   Subject: Ban exploit icc :O
Sal contul Bercua mi-a fost banat pt un exploit la care nu am participat, in mod clar nu am facut exploit la nimic, nici macar nu eram la calculator charul era mort si eu eram afk ce se poate vedea si ...
  Topic: Ban Fraction Hack la Mind Control
Bercua

Replies: 1
Views: 559

PostForum: Trash   Posted: 11-01-2011, 12:18:45   Subject: Ban Fraction Hack la Mind Control
Sal gm's
Charul Xicsix singurul de pe contul Adry, mia fost banat pentru fraction hack in bg
- eu nu imi amintesc sa am vre-un hack de la vre-un joc in comp. insa imi amintesc foarte bine cum ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 24-09-2024, 03:18:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x