User
Pass
2FA
 
 

Search found 6 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Ghost Rider
DIMooN

Replies: 0
Views: 459

PostForum: Trash   Posted: 06-03-2012, 20:25:00   Subject: Ghost Rider
Da.... Titlul spune totul. Nu este vorba despre un mod la GTA sau un film. Este vorba despre joc. Jocul Ghost Rider esta facut dupa primul film din 2007. Jocul este pentru PS2 dar merge jucat si pe PC ...
  Topic: Sugestie !
DIMooN

Replies: 5
Views: 786

PostForum: Romanian   Posted: 02-03-2012, 16:52:55   Subject: Sugestie !
Faceam un BG pe genesis la hoarda si am vazut ca e jale. Parca ar juca Chuck Norris la alianta de se antreneaza la box cu hoarda prin BG-uri. Eu propun ca ratele la honor sa fie dublate sau chiar trip ...
  Topic: Vrei sa citesti si sa razi pana in zori ? Click aici !!
DIMooN

Replies: 2
Views: 591

PostForum: Trash   Posted: 28-12-2011, 00:35:35   Subject: Vrei sa citesti si sa razi pana in zori ? Click aici !!
In WoW e plictiseala, Stai pe forum si freci menta gasind un subiect bun ? Nu mai cauta.
Pentru GM / Moderatori / Admini /: Sper ca acest subiect sa nu fie inchis ca nu are legatura cu wow .... Daca ...
  Topic: Poezie WoW Freakz 2
DIMooN

Replies: 20
Views: 3659

PostForum: Romanian   Posted: 22-12-2011, 00:20:29   Subject: Poezie WoW Freakz 2
Ce a ajuns sa faca plictiseala din om... m-am plictisit , deoarece am mute inca 2 zile, si am facut inca o poezie . Asa ca o explicatie : Termenii din paranteza patrata sunt fonetici (cum se pronunta) ...
  Topic: Poezie WoW Freakz
DIMooN

Replies: 8
Views: 2429

PostForum: Romanian   Posted: 20-12-2011, 23:42:19   Subject: Poezie WoW Freakz
Daca v-ati amuzat in topucl trecut...m-am gandit sa fac o poezie despre Freakz...Si sper ca acest topic sa nu aiba soarta celuilalt (sa fie inchis) . Va las pe voi sa comentati !
In Romanica noastra ...
  Topic: Shockere...mare e serveru tau, dar multi prosti intra pe el
DIMooN

Replies: 9
Views: 1851

PostForum: Romanian   Posted: 20-12-2011, 22:35:12   Subject: Shockere...mare e serveru tau, dar multi prosti intra pe el
Acum 10 minute un individ imi da add, ii dau accept si ma intreaba daca nu vreau sa-i developez serverul...
Din aceasta conversatie m-am amuzat copios ....Si am zis ca ar fi corect sa se amuze si alt ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 29-09-2024, 15:03:35
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x