User
Pass
2FA
 
 

Search found 8 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Item Recovery
DevilKnight

Replies: 1
Views: 380

PostForum: Item Recovery   Posted: 16-02-2015, 10:31:47   Subject: Item Recovery
Character Name:Devilknight
Item Name & ID:Dreadnaught Waistguard
Armory Link:(adica???)
Details: (optional)
Am luat pe vote waistul si i-am dat delet mai demult si il vreau inapot iar in item ...
  Topic: Armory
DevilKnight

Replies: 1
Views: 378

PostForum: Discussions/Help   Posted: 06-01-2015, 21:20:29   Subject: Armory
Am o intrebare o sa reparati armory ?? Ca e nasol fara sau baga-ti cat mai rpd MOP cat naiba mai dureaza ca il puteti repara si cand jucam noi .
  Topic: Cand apare Pandaria???
DevilKnight

Replies: 0
Views: 176

PostForum: Trash   Posted: 16-10-2014, 23:57:55   Subject: Cand apare Pandaria???
Salutare, am o mica intrebare care si-o pun toti cand veti adauga urmatorul patch de pandaria sau macar sa face-ti un realm de pandaria. Unde sa lucrati la el si sa putem sa ne jucam si noi. Majoritat ...
  Topic: Va fi adaugat Gurtalacul in Questul pt RDF ???
DevilKnight

Replies: 1
Views: 327

PostForum: Discussions/Help   Posted: 06-10-2014, 18:33:07   Subject: Va fi adaugat Gurtalacul in Questul pt RDF ???
[Gurthalak, Voice of the Deeps] ar fi fost ideal in RDF sa-l introduceti macar pt trasmog si tot era bine sau o replica.
  Topic: Lista caractere
DevilKnight

Replies: 3
Views: 835

PostForum: Romanian   Posted: 09-08-2014, 20:20:24   Subject: Lista caractere
Am sters niste character de lvl 85 si imi pare sa le recuperez cand intru in lista caractere, va rog stergetimi-le si mie sa numi mai apara sa le recuperez e chear enervant.......
  Topic: [REJECTED] [DeathKnight][PvP][PvE] PET RESET
DevilKnight

Replies: 0
Views: 310

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 03-08-2014, 00:18:21   Subject: [DeathKnight][PvP][PvE] PET RESET
Wowhead/WoW Freakz Link:
Descrierea bugului / Bug description: Cand sunt pe spec de frost petul nu se reseteaza, cand sunt pe unholy se reseteaza (/forfeit). Face-ti ca si pe spec de frost sa se res ...
  Topic: [REJECTED] Death Knight (FROST)
DevilKnight

Replies: 1
Views: 364

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 03-08-2014, 00:02:55   Subject: Death Knight (FROST)
Descrierea bugului / Bug description: Cand sunt pe spec de frost petul nu se reseteaza, cand sunt pe unholy se reseteaza (/forfeit). Face-ti ca si pe spec de frost sa se reseteze petul cand dam comand ...
  Topic: [REJECTED] [Deathknight] Bugg pet
DevilKnight

Replies: 1
Views: 338

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 17-02-2014, 17:40:58   Subject: [Deathknight] Bugg pet
Wowhead/WoW Freakz Link:
Descrierea bugului / Bug description:
Dovada / Proof:
Sunt DK si dupa ce dau /forfeit petul nu se reseteaza cu toate spelurile nu stiu ce sa fac astept mereu 3 min sa se ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 19-05-2024, 17:22:48
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password