User
Pass
2FA
 
 

Search found 13 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: My ret vs frost mage
Draven

Replies: 59
Views: 8483

PostForum: WoW Movies   Posted: 31-05-2011, 16:22:34   Subject: My ret vs frost mage
Inainte sa sariti cu trolling sau alte commentarii , va anunt ca ret knowledgu meu e undeva pe la 50% asa ca sunteti bine veniti cu sfaturi pentru improve din moment ce vreau sa-l perfectionez la ma ...
  Topic: Problema arena points
Draven

Replies: 1
Views: 326

PostForum: Romanian   Posted: 15-05-2011, 23:08:06   Subject: Problema arena points
Ma scuzati am facut meciuri de arena pentru puncte si chiar cand am terminat ultimu meci a fost lag spike de flush si eu nu le-am primit nu eram in login screen sau ceva daca se poate rezolva sincerel ...
  Topic: Aryus protection pvp part 4 funny clips and world pvp
Draven

Replies: 35
Views: 5874

PostForum: WoW Movies   Posted: 30-04-2011, 00:54:11   Subject: Aryus protection pvp part 4 funny clips and world pvp
yo people part 4 is HERE ! - deci acest film contine urmatoarele :
- World PvP
-BG'S
-Funny Clips
va rog la partea cu OG raid dati volumu mai tare sa auziti sonorul ca lumea
bafta si vizionare ...
  Topic: Aryus protection pvp part 3
Draven

Replies: 61
Views: 9773

PostForum: WoW Movies   Posted: 23-04-2011, 19:52:35   Subject: Aryus protection pvp part 3
Finally people ..... am reusit sa uploadez videoul si in sfarsit am primit confirmarea pe vimeo ... sper sa va placa ... da e lung e cu tentativa de storyline ca abia azi am luat after effects si inc ...
  Topic: Gforce - my name is warrior !
Draven

Replies: 2
Views: 956

PostForum: WoW Movies   Posted: 26-03-2011, 18:50:33   Subject: Gforce - my name is warrior !
Well sincer acum is multi warriors care is foarte buni , dar sincer singuru care m-a impresionat atat in editing cat si in pvp a fost si este GFORCE
deci singuru warrior care nu face in stil monoto ...
  Topic: Aryus trailer for upcoming movie
Draven

Replies: 62
Views: 10496

PostForum: WoW Movies   Posted: 17-03-2011, 03:30:40   Subject: Aryus trailer for upcoming movie
Ok baieti stiu stiu ''wtf man u again'' - , in fine asta e trailer for the upcoming movie , tipul cu rogue mi-a facut pofta de trailere si am facut si eu unul si tin sa dezagamesc ca nu sunt undead ...
  Topic: Aryus part 2 protection pvp
Draven

Replies: 25
Views: 4807

PostForum: WoW Movies   Posted: 15-03-2011, 14:40:24   Subject: Aryus part 2 protection pvp
Ok partea a doua consta tot in bgs , arenele si duels voi arata in partea a 3 a , am incercat sa fac un world pvp si sa adun doar paladini dar a fost fail fiindca majoritatea oamenilor nu asculta si n ...
  Topic: Aryus - paladin pvp
Draven

Replies: 13
Views: 2699

PostForum: WoW Movies   Posted: 28-02-2011, 20:11:41   Subject: Aryus - paladin pvp
Hello all paladinul meu am tras nijte clipuri de fun prin bg cv pvp , e full furios geard in jur de 700 resil cv de genu , Numele Aryus .... daca nu va place nu ma prea intereseaza e de vizionare so e ...
  Topic: Draven vid part 3 : arena , bg showoffs
Draven

Replies: 36
Views: 8045

PostForum: WoW Movies   Posted: 16-08-2010, 22:24:48   Subject: Draven vid part 3 : arena , bg showoffs
Salut tuturor m-am reintors cu un nou video ,, Draven part 3 '' contine bgs si ce ati astept f mult cu totii ( ma rog dintre cei care au vazut videoul) arene ! .... si da toti oponentii mei de are ...
  Topic: Help Draven Entertain you <---- !!!
Draven

Replies: 4
Views: 1482

PostForum: WoW Movies   Posted: 13-08-2010, 14:14:03   Subject: Help Draven Entertain you <---- !!!
Salut all eu din nou am o rugaminte de la voi toti , nush cati dintre voi sunteti nerabdatori pt urm meu video asa cum am zis am promis arene showoffs si even better gear dar a intervenit o mica .. ma ...
  Topic: Draven's pvp video part 2
Draven

Replies: 7
Views: 2231

PostForum: WoW Movies   Posted: 30-07-2010, 23:56:34   Subject: Draven's pvp video part 2
Hello all sunt eu din nou , nush cati din voi ati asteptat o parte a doua la video cu gear improved si improved gameplay nu cu mult dar improved - anyway ca ati asteptat sau nuh eu l-am facut sper ...
  Topic: Draven's pvp video
Draven

Replies: 6
Views: 1868

PostForum: WoW Movies   Posted: 23-07-2010, 00:33:27   Subject: Draven's pvp video
Hello all ma bucur ca am ajuns si eu p serverul asta intr-un final un server p asteptarile mele pt ca am experimentat destule servere nefolositoare si asa mai departe ...sa revenim inapoi la topic am ...
  Topic: Draven's pvp video
Draven

Replies: 1
Views: 983

PostForum: Movies   Posted: 22-07-2010, 20:29:04   Subject: Draven's pvp video
Hello all ma bucur ca am ajuns si eu p serverul asta intr-un final un server p asteptarile mele pt ca am experimentat destule servere nefolositoare si asa mai departe ...sa revenim inapoi la topic am ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 28-04-2024, 06:14:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x