User
Pass
2FA
 
 

Search found 7 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: [Rezolvat]INTREBARE
DrogaT

Replies: 2
Views: 434

PostForum: Trash   Posted: 25-09-2014, 18:35:21   Subject: [Rezolvat]INTREBARE
Dupa ce redeschideti serverul o sa avem conturile vechi, sau iar trebuie sa incepem totul de la 0? -
  Topic: Referitor reclamatie [PvP]DrogaT
DrogaT

Replies: 2
Views: 530

PostForum: Trash   Posted: 02-09-2014, 12:10:22   Subject: Referitor reclamatie [PvP]DrogaT
Tin sa precizez ca ieri nu am deschis metinul. Acea reclamatie este mana unui membru staff probabil.
Nu am accesat contul ieri. Cer banarea Vipului Romario, probabil este mana lui.
Si daca se poate ...
  Topic: [Rezolvat]Problema sura BM
DrogaT

Replies: 5
Views: 1022

PostForum: Trash   Posted: 01-09-2014, 13:06:49   Subject: [Rezolvat]Problema sura BM
Dupa cum reese din titlu sura Bm este in continuare cel mai bun caracter multumita protectiei...Am intrebat mai multe playeri pe server si toti sunt de acord sa se reinplementeze Apa Mong ( acea de 10 ...
  Topic: Inca o propunere
DrogaT

Replies: 2
Views: 482

PostForum: Trash   Posted: 01-09-2014, 11:42:22   Subject: Inca o propunere
Deoarece este un server PVP as dori daca se poate sa se implementeze cizmele de piele...Am cerut la cativa membri ai staffului dar nimeni nu vrea sa-mi dea...Astept pareri de PRO sau CONTRA pentru ciz ...
  Topic: Propunere EVENIMENTE NOI
DrogaT

Replies: 7
Views: 1188

PostForum: Trash   Posted: 31-08-2014, 23:59:30   Subject: Propunere EVENIMENTE NOI
Dupa cum reese din titlu as vrea ca pe serverul acesta sa se faca un eveniment supranumit si "Event SURVIVOR"
In ce consta acest eveniment?? -> Un membru al staff-ului ii aliniaza pe tot ...
  Topic: Inca o intrebare !
DrogaT

Replies: 4
Views: 595

PostForum: Trash   Posted: 31-08-2014, 10:59:58   Subject: Inca o intrebare !
Din cate am inteles petul panda nu se mai poate negocia.
De acum nu o sa mai primeasca nimeni panda? Ce o sa faceti cu cei care au deja panda? Nu ar trebui sa cereti sa distruga toti petul panda deoa ...
  Topic: Intrebare, astept raspuns de la un membru STAFF
DrogaT

Replies: 0
Views: 235

PostForum: Trash   Posted: 31-08-2014, 09:27:02   Subject: Intrebare, astept raspuns de la un membru STAFF
Puteti sa scrieti aici la ce ora are loc evenimentul PVP ??
Stiu ca este un topic special in care spuneti ca la ora 20:00 dar mereu ati facut ori mai devreme ori mai tarziu...puteti scrie o ora exact ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 18-05-2024, 23:57:19
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password