User
Pass
2FA
 
 

Search found 8 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: O intrebare
Evander

Replies: 3
Views: 594

PostForum: Other   Posted: 17-05-2015, 15:46:08   Subject: O intrebare
Salut! Am si eu o scurta intrebare legata de ratele serverului...mai exact ratele pentru reputatie.Cand vor reveni acestea cum erau pe cata? Adica ok,inteleg ca ai nevoie de rate mai mici cand vine vo ...
  Topic: Intrebare addon
Evander

Replies: 3
Views: 562

PostForum: Romanian   Posted: 15-05-2015, 05:22:56   Subject: Intrebare addon
Salut, am si eu o intrebare scurta ... merg addon-urile de 4.3.4 si aici pe 5.8? Am incercat sa downloadez unul de 5.8 de pe net dar nu stiu de ce,pe clientul asta nu funcioneaza dar am incercat unul ...
  Topic: problema cu reputatia sau?
Evander

Replies: 4
Views: 465

PostForum: Romanian   Posted: 10-05-2015, 13:00:37   Subject: problema cu reputatia sau?
Salut,am si eu o intrebare legata de reputatia cu Therazane din Earthen Ring...am facut cateva misiuni pentru ei si de la neutral am ajuns la hated iar cand ma uit in dreptul reputatiei imi apare At W ...
  Topic: [REJECTED] [Quest] bug gilneas..
Evander

Replies: 1
Views: 429

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 09-05-2015, 08:04:50   Subject: bug gilneas..
Wowhead quest link: http://www.wowhead.com/quest=14222/last-stand
WoW Freakz quest link: https://www.wow-freakz.com/quest_helper.php?quest=14222&name=last-stand
Bug description: de cand s-a trec ...
  Topic: problema vote?
Evander

Replies: 2
Views: 334

PostForum: Romanian   Posted: 29-04-2015, 14:19:57   Subject: problema vote?
Salut,azi am incercat sistemul de vote al freakz si am urmat exact fiecare pas scris acolo...am votat doar pe 3 site-uri dar cand am vazut ca nu am primit nici mancar un punct am zis ca imi pierd timp ...
  Topic: [FIXED] Tol Barad (bug)
Evander

Replies: 1
Views: 349

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 23-04-2015, 15:45:08   Subject: Tol Barad (bug)
Bun, nu are neaaparata legatura cu vrun quest ci mai degraba despre disparitia unor mobi si disparitia tuturor misiunilor de pe harta.
Deci,primul bug pe care l-am observat este absenta acelor pai ...
  Topic: Raiduri si iteme si altele
Evander

Replies: 8
Views: 1791

PostForum: Romanian   Posted: 17-04-2015, 13:07:26   Subject: Raiduri si iteme si altele
Salut,curand voi face lvl 85 cu rogue si as vrea sa stiu ce iteme sa imi cumpar la acel nivel.Mentionez ca vreau sa fie pve si sa pot sa dau si eu un dmg decent in raiduri.
Am avut mai demult un cara ...
  Topic: Putin ajutor?
Evander

Replies: 3
Views: 519

PostForum: Romanian   Posted: 11-04-2015, 10:19:24   Subject: Putin ajutor?
Salut! As vrea daca se poate sa imi recomandati niste ghiduri bune pentru incepatori.Si cand spun incepatori ma refer la persoane chiar deabia intrate in lumea World of Warcraft. Am ajuns la nivelul 8 ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 23-05-2024, 13:30:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x