User
Pass
2FA
 
 

Search found 24 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: De ce nu pot cumpara dragoni de la Drake Dealer Hurlunk din Shadowmoon Valley?
Gaya

Replies: 3
Views: 585

PostForum: Romanian   Posted: 17-05-2014, 14:17:37   Subject: De ce nu pot cumpara dragoni de la Drake Dealer Hurlunk din
Incerc mereu sa cumpar un dragon de la el ,dar mereu ma ataca si nu stiu ce sa fac, ajutati-ma va rog cu o explicatie.
  Topic: Am o inreabare despre itemele full PVP!
Gaya

Replies: 5
Views: 651

PostForum: Romanian   Posted: 10-01-2014, 16:07:33   Subject: Am o inreabare despre itemele full PVP!
Daca eu am pe mn iteme full pvp, dar pe ele nu am bonusuri de pvp ci de pve( full) pot da damage mare in raiduri si impotriva pve? Adica merge si asa sau nu e bn?
  Topic: Merge sa trimit un mail de pe un caracter de la hoarda pentru unu la alianta, sau invers?
Gaya

Replies: 3
Views: 640

PostForum: Romanian   Posted: 30-09-2013, 16:29:30   Subject: Merge sa trimit un mail de pe un caracter de la hoarda pentr
Pentru ca am trimis niste emailuri de pe un caracter pe care eu mi l-am facut la hoarda pe un cont , unui caracter pe care mi l-am facu la alianta pe un alt cont si vreau sa stiu si eu daca merge si v ...
  Topic: Stie cineva cum pot folosi ,,Potion of Illusion''?
Gaya

Replies: 1
Views: 371

PostForum: Romanian   Posted: 18-08-2013, 08:42:00   Subject: Stie cineva cum pot folosi ,,Potion of Illusion''?
Cred ca idea era sa dau clip pe monstrul sau persoana in care vreau eu sa ma transform , dar nu stiu de ce nu ma pot transforma in cine vreau eu.Cum trebuie folosita aceasta potiune ca sa mear ...
  Topic: de ce nu am primit un mount care l-am cumparat de pe site cu vote points?
Gaya

Replies: 2
Views: 390

PostForum: Romanian   Posted: 16-08-2013, 14:06:37   Subject: de ce nu am primit un mount care l-am cumparat de pe site cu
Azi am strans din voturi zilnice 170 de vote points si am vrut sa-mi cumpar un flying mount si anume ,,Life-Binder's Handmaiden'' si l-am cumparat normal cu vote points iar din 170 mi-a ramas 20,da ...
  Topic: AM O PROBLEMA CU BONUSURILE!
Gaya

Replies: 4
Views: 631

PostForum: Romanian   Posted: 15-03-2013, 10:12:35   Subject: AM O PROBLEMA CU BONUSURILE!
Sunt night elf hunter la alianta lv 85 si nu stiu ce bonusuri trebuie sa am pe iteme ca sa rup tot ce-mi sta in cale.
  Topic: Cum fac rost de honor points?
Gaya

Replies: 7
Views: 2362

PostForum: Romanian   Posted: 05-03-2013, 15:54:27   Subject: Cum fac rost de honor points?
Cum fac rost de honor points? prin dueluri sau prin battlegrounduri? Va rog sa imi spuneti mai multe variante prin care pot sa fac rost de honor points pentru ca am nevoie sa imi cumpar iteme.
  Topic: Am o problema va rog frumos sa ma ajutati sa o rezolv.
Gaya

Replies: 2
Views: 477

PostForum: Romanian   Posted: 24-02-2013, 17:37:48   Subject: Am o problema va rog frumos sa ma ajutati sa o rezolv.
De fiecare data cand vreau sa intru intr-un raid imi arata ca sunt in raidgroup dar nu ma teleporteaza in instanta de ce?,si cum pot rezolva aceasta problema va rog spuneti-mi.
  Topic: CE inseamna ILVL?
Gaya

Replies: 6
Views: 1545

PostForum: Romanian   Posted: 24-02-2013, 17:11:09   Subject: CE inseamna ILVL?
CE inseamna ILVL? Pentru ca am vrut sa intru intr-un raid grup si imi spunea ca nu am ilvl suficient de mare ce sa fac in acest caz?
  Topic: Am si eu o intrebare cu privire la functionalitatea a doua dintre servare, ajutatima v rog
Gaya

Replies: 1
Views: 307

PostForum: Romanian   Posted: 05-02-2013, 20:50:22   Subject: Am si eu o intrebare cu privire la functionalitatea a doua d
De ce servaru ,, Test relm " arata Ofline si ,, Roumanian-Evolution " Locked pentru ca aveam nistre caractere pe aceste doua servare si nu stiu de ce sunt blokate ,explicatimi de ce sunt bl ...
  Topic: Cum fac sa imi iau skilu control pet (este un skil pasiv)?
Gaya

Replies: 1
Views: 671

PostForum: Romanian   Posted: 03-01-2013, 10:17:29   Subject: Cum fac sa imi iau skilu control pet (este un skil pasiv)?
Cum fac sa imi iau skilu ,,control pet" (este un skil pasiv)? Ca am fost la trainarul meu si nu mai avea ce schiluri sa-mi dea si nu stiu cum sa fac sa il invat si pe asta deoarece este singurul ...
  Topic: L-am cautat pe karoma in Twilight Highlends de am inebunit stiti cumva daca mai apare ?
Gaya

Replies: 4
Views: 788

PostForum: Romanian   Posted: 02-01-2013, 13:46:48   Subject: L-am cautat pe karoma in Twilight Highlends de am inebunit s
L-am cautat pe karoma in Twilight Highlends de am inebunit stiti cumva daca mai apare sau nu?ca am versiunea asta noua 4.3.4. si am cautat in toate zonele specificate pe wowhead si alte situri deastea ...
  Topic: Cum fac sa ies dintr-un stun pe care l-am luat din greseala ?
Gaya

Replies: 8
Views: 1231

PostForum: Romanian   Posted: 17-12-2012, 17:58:41   Subject: Cum fac sa ies dintr-un stun pe care l-am luat din greseala
Cum fac sa ies dintr-un stun pe care l-am luat din greseala cand am vrut sa fac o misiune la portaluri in Stormwind ,am facut misiunea aceea cu Waters of Farseeing si dupa aceea am primit stun si nu ...
  Topic: Cum ajung in Northrend?
Gaya

Replies: 11
Views: 9861

PostForum: Romanian   Posted: 11-12-2012, 18:11:46   Subject: Cum ajung in Northrend?
Cu ce portal ajung acolo si unde se situeaza ca am leval 69 si vreau sa cresc.
  Topic: Unde este portalul catre Shattrath City in Stormwind City?
Gaya

Replies: 3
Views: 1081

PostForum: Romanian   Posted: 11-12-2012, 15:16:38   Subject: Unde este portalul catre Shattrath City in Stormwind City?
ca vreau sa ma duc in outlande si am nivel 60
 
Page 1 of 2 Go to page 1, 2  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 05-05-2024, 04:07:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x