User
Pass
2FA
 
 

Search found 7 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: [DUPLICATE] Bug Character!
HellShout

Replies: 1
Views: 595

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 24-01-2013, 16:42:17   Subject: Bug Character!
Wowhead/WoW Freakz Link: -
Descrierea bugului / Bug description: deci eu nu stiu cum nu se rezolva bugu , asta camera mea dupa ce dau dismount imi merge usor in JOS, si nu mai VAD ASA BINE! ma disp ...
  Topic: [DUPLICATE] Bug me
HellShout

Replies: 1
Views: 680

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 19-01-2013, 22:56:25   Subject: Bug me
Wowhead/WoW Freakz Link: -
Descrierea bugului / Bug description: deci cand dau MOUNT e totul ok ! cand dau DISMOUNT imi merge camera putin in josul caracterului si visibilitatea nu imi este COMODA!!! ...
  Topic: [DUPLICATE] Camera bug
HellShout

Replies: 1
Views: 805

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 18-01-2013, 19:01:54   Subject: Camera bug
salut, nu am ales sa fac un model de BUG REPORT , pentru ca bugul acesta cred ca apartine doar de mine, ! Problema sta asa : Cand ma urc pe un mount orice mount e totul ok ! Cand dau Dismount camera i ...
  Topic: [REJECTED] BUG PROPRIU, !
HellShout

Replies: 3
Views: 921

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 18-01-2013, 11:35:34   Subject: BUG PROPRIU, !
salut, nu am ales sa fac un model de BUG REPORT , pentru ca bugul acesta cred ca apartine doar de mine, ! Problema sta asa : Cand ma urc pe un mount orice mount e totul ok ! Cand dau Dismount camera i ...
  Topic: Oare cand ?
HellShout

Replies: 2
Views: 720

PostForum: Romanian   Posted: 03-01-2013, 14:19:55   Subject: Oare cand ?
Oare cand dati si voi drumu la 4.3.4, ca o trecut saptamanile alea 2 de mult. - -
  Topic: Studio AR-T !
HellShout

Replies: 2
Views: 622

PostForum: Trash   Posted: 13-07-2012, 12:17:31   Subject: Studio AR-T !
Salut, aici puteti face o cerere de semnaturi/signaturi pentru forum sau pentru serverul nostru de TEAM SPEAK bineinteles,puteti lasa aici o cerere !
TEXT1:
TEXT2:
TEMA:
RENDER: (Doar daca aveti u ...
  Topic: PROGRAM RAIDURI !
HellShout

Replies: 1
Views: 375

PostForum: Trash   Posted: 09-04-2012, 15:58:40   Subject: PROGRAM RAIDURI !
Deci as vrea GM adica Ishotbiggy ( kid ) sa posteze aici programul raidurilor luni,marti,miercuri,joi,vineri,sambata,duminica adica ce se face luni ce se face marti si asa mai departe sper ca am fost ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 24-09-2024, 20:14:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x