User
Pass
2FA
 
 

Search found 17 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Cerere level
JuNNky

Replies: 2
Views: 436

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 19-10-2015, 15:37:53   Subject: Cerere level
Salut! As vrea sa imi dati si mie comenzile care imi trebuie sa fac o clasa de zm pe level. Ma refer ce trebuie adaugat in sma ( ma ajuta un fost scripter si le-a cam uitat ).
  Topic: Cerere addons xp mod
JuNNky

Replies: 1
Views: 834

PostForum: Addons - Help / Support   Posted: 08-10-2015, 09:07:15   Subject: Cerere addons xp mod
Salut vreau si eu un addons zm xp mod care sa nu aiba erori si sa contina ceea ce scrie in descrierea de mai jos. L-as fii creat eu , dar nu ma pricel la xp mod si sunt cam incepator la addonsuri. Va ...
  Topic: Cerere plugin
JuNNky

Replies: 2
Views: 514

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 05-10-2015, 18:46:32   Subject: Cerere plugin
Salut! As dorii sa imi creeze cineva un plugin de coins system si sa primesti 1 coins la 30 de secunde , iar acest system sa apara cand apesi tasta M adica acolo cu zm extra items si chestii de astea ...
  Topic: Cerere modificare plugin VIP
JuNNky

Replies: 3
Views: 542

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 01-10-2015, 19:52:04   Subject: Cerere modificare plugin VIP
Salut! Imi modifica si mie careva va rog smaul ca sa fie only vip:

#include <amxmodx>
#include <fakemeta>
#include <fakemeta_util>
#include <hamsandwich>
#include <c ...
  Topic: Cerere adaugare nivel + comanda xp
JuNNky

Replies: 11
Views: 1535

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 21-09-2015, 18:59:27   Subject: Cerere adaugare nivel + comanda xp
Salut! Vreau ca cineva sa imi adauge inca 32 de nivele ( adica in total sa fie 50 in loc de 18 - xp sa il seteze cum vrea el ca il modific eu dupa ) si sa imi adauge o comanda prin care pot da acel xp ...
  Topic: Cerere Modificare Plugin
JuNNky

Replies: 4
Views: 607

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 20-09-2015, 21:05:14   Subject: Cerere Modificare Plugin
Salut! As avea nevoie ca cineva sa imi modifice sma-ul de mai jos astfel incat sa fie pus pe flagul "t"
/* Plugin generated by AMXX-Studio */
#include <amxmodx>
#include <amxmis ...
  Topic: Cerere modificare knifemenu 2
JuNNky

Replies: 9
Views: 639

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 08-09-2015, 13:36:01   Subject: Cerere modificare knifemenu 2
Salut! Am o problema , nu stiu cum sa schimb flagul la knife VIP deoarece este flag H , deci doar adminii cu flag H il pot lua , iar eu vreau sa fie only VIP acel cutit. Deci va rog sa modificati Hamm ...
  Topic: Cerere modificare knifemenu
JuNNky

Replies: 4
Views: 547

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 05-09-2015, 17:05:50   Subject: Cerere modificare knifemenu
Salut! As avea nevoie sa mi se modifice urmatorul sma astfel incat sa aiba urmatoarele modele : http://www.girlshare.ro/35076857.2 Iar modelel se gasesc in models/zombie-plague. Iar soundul sa fie nor ...
  Topic: Cerere Modificare Plugin
JuNNky

Replies: 2
Views: 546

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 05-09-2015, 13:50:53   Subject: Cerere Modificare Plugin
Salut! As vrea ca cineva sa imi remedieze o problema la urmatorul SMA. Deci e un SMA XP menu , iar dupa un timp nivelul se reseteaza automat fara sa il resetez eu sau ceva de genul si nu le convine ju ...
  Topic: Modificare beneficii VIP
JuNNky

Replies: 3
Views: 537

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 05-08-2015, 15:01:45   Subject: Modificare beneficii VIP
Salut! Imi modificati va rog la Health sa se poata selecta o singura data pe runda , va rog frumos ?? -
#include <amxmodx>
#include <hamsandwich>
#include <fun>
#include < ...
  Topic: Cerere plugin xpmenu for humans
JuNNky

Replies: 24
Views: 1896

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 04-08-2015, 17:00:08   Subject: Cerere plugin xpmenu for humans
Salutare!! As avea nevoie de un om care sa imi poata crea intocmai pluginul de mai jos. Ma refer sa il creeze de la 0. E foarte multa bataie de cap si as vrea sa stiu daca se poate ocupa cineva de ace ...
  Topic: Modificare pet liliac
JuNNky

Replies: 6
Views: 828

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 03-08-2015, 23:05:15   Subject: Modificare pet liliac
Salut! Am si eu nevoie de cineva care sa imi remedieze o problema... Deci am petul ala liliac pe server si nu ii functioneaza leapul... Cand incerc sa folosesc super jumpul ctrl + space nu functioneaz ...
  Topic: Cerere armura pt VIP menu
JuNNky

Replies: 10
Views: 779

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 03-08-2015, 18:13:31   Subject: Cerere armura pt VIP menu
Salut! Imi poate midifica cineva acest sma ca sa fie pt mniul vip si sa ofere 250 armura pt 10 ammo in loc de 100?
#include <amxmodx>
#include <fakemeta>
#include <zombieplague>
...
  Topic: Cerere plugin beneficii VIP
JuNNky

Replies: 23
Views: 2347

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 02-08-2015, 10:17:44   Subject: Cerere plugin beneficii VIP
Salut! Imi poate crea cineva si mie un plugin cu urmatoarele beneficii VIP pentru ZP ( doar pentru om nu si pentru zombie )?:
-Gravity 500
-Speed 450
-Health 1000
  Topic: Cerere plugin VIP3
JuNNky

Replies: 25
Views: 2299

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 30-07-2015, 11:06:41   Subject: Cerere plugin VIP3
Salut! Am revenit cu a treia cerere #include <amxmodx>
#include <fakemeta>
#include <fakemeta_util>
#include <hamsandwich>
#include <cstrike>
#include <zombiepla ...
 
Page 1 of 2 Go to page 1, 2  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 03-10-2024, 01:03:41
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x