User
Pass
2FA
 
 

Search found 6 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Secretul
Killahin

Replies: 21
Views: 5110

PostForum: Trash   Posted: 29-07-2015, 02:15:08   Subject: Secretul
"The secret is the answer to all that has been, all that is, and all that will be." R. W. Emerson
Ce pãrere aveți despre acest lucru? The secret, numit si Legea Atracției spu ...
  Topic: [PlayList] Killahin
Killahin

Replies: 2
Views: 988

PostForum: Playlists   Posted: 29-07-2015, 01:18:30   Subject: [PlayList] Killahin
Ceasul este 1 noaptea iar eu mã plictisesc așacã am zis sã fac și eu ceva. Am sã postez cam tot ce simt în momentul respectiv, so, enjoy it! -
1.♫♫♫♫
2.ϗ ...
  Topic: Pentru voi ce inseamna GUILD?
Killahin

Replies: 2
Views: 797

PostForum: Trash   Posted: 12-05-2013, 13:29:22   Subject: Pentru voi ce inseamna GUILD?
Bine v-am regasit ! Dupa cum spune si intrebarea as fi curios sa stiu ce inseamna pentru voi cuvantul GUILD, afland parerile celorlalti si cunoscandune mai bine.
Pentru mine ce inseamna "GUI ...
  Topic: Poza de FAMILIE
Killahin

Replies: 3
Views: 553

PostForum: Trash   Posted: 07-05-2013, 13:08:10   Subject: Poza de FAMILIE
Salutari guilda! Stateam plictisit si m-am gandit sa facem o poza de familie, acum ca ne cunoastem toti cat de cat, mi s-ar parea ceva frumos,si as dori parerea dumneavoastra. - -
  Topic: Daca a aparut noul client cel vechi mai merge ?
Killahin

Replies: 2
Views: 715

PostForum: Romanian   Posted: 27-01-2013, 16:17:55   Subject: Daca a aparut noul client cel vechi mai merge ?
Buna! Am vechiul client de 4.3.4 care a aparut inainte..acum nu stiu de ce nu mai merge . As dori sa stiu daca ii de la mine , iar daca nu sa descarc noul client . Multumesc !
  Topic: De unde credeti ca a venit ideea de a crea Wolrd of Warcraft ?
Killahin

Replies: 46
Views: 6635

PostForum: Romanian   Posted: 31-12-2012, 00:32:16   Subject: De unde credeti ca a venit ideea de a crea Wolrd of Warcraft
Salutare ! Dupa cum spune si intrebarea ... Dumneavoastra nu v`ati intrebat niciodata de unde a fost idee de a crea World of Warcraft ? Un raspuns ar fi , dupa parerea mea, si acela ii : The Lord of ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 27-04-2024, 09:05:58
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x