User
Pass
2FA
 
 

Search found 12 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Cerere modificare plugin
Sautefac

Replies: 0
Views: 432

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 23-03-2018, 16:20:56   Subject: Cerere modificare plugin
Am nevoie de o mica modificare la pluginul de fakebot, si anume:
- Daca se poate scoate sa nu mai adauge botii cu numele random din lista, sa-i adauge dupa cum sunt asezati in lista din sursa. (mai p ...
  Topic: [rezolvat]Cerere plugin beneficii
Sautefac

Replies: 3
Views: 1064

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 08-11-2017, 21:10:11   Subject: [rezolvat]Cerere plugin beneficii
Salut, am nevoie de un plugin pentru beneficii(asemanator cu cel pentru preturi_ranguri), mai exact cand scriu /beneficii sa apara un motd setat de mine. Vreau sa contina si un mesaj cu urmatorul text ...
  Topic: [Cerere plugin] - Tag
Sautefac

Replies: 12
Views: 3579

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 25-10-2017, 21:34:01   Subject: [Cerere plugin] - Tag
Salut ! Doresc un plugin de tag customizat prin care pot adauga un anumit tag dintr-un fisier .ini. Doresc daca se poate ca pluginul sa includa ghostchat (si daca se poate sa contina si admin_chat_col ...
  Topic: Cerere modificare plugin
Sautefac

Replies: 1
Views: 638

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 30-08-2017, 17:47:57   Subject: Cerere modificare plugin
Salut, am un plugin de admincmd si este in engleza si vreau daca se poate sa mi-l puneti in romana.. Stiu ca o sa ziceti ca este foarte simplu dar l-am modificat eu si tot in engleza ramane..
Multume ...
  Topic: Problema lag server
Sautefac

Replies: 0
Views: 565

PostForum: Client/Server Help   Posted: 25-08-2017, 18:17:05   Subject: Problema lag server
Salut, de la un anumit timp cand se strange un numar mai ridicat de jucatori, serverul incepe sa aiba lag, se blocheaza timp de 5-10 secunde crezand ca o sa pice, dar nu pica isi revine dupa acele 5-1 ...
  Topic: Cerere plugin sunet
Sautefac

Replies: 1
Views: 575

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 10-07-2017, 13:58:31   Subject: Cerere plugin sunet
Salut. Vreau un plugin care sa execute un sunet pus de mine in sound/misc. Ca sa fiu mai explicit despre ceea ce doresc :
- Cand schimb mapa acel sunet sa se activeze.
- Atentie, format-ul sunet-ul ...
  Topic: [REZOLVAT]Cerere plugin.
Sautefac

Replies: 5
Views: 967

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 23-06-2017, 13:53:50   Subject: [REZOLVAT]Cerere plugin.
Salut, am nevoie de un plugin care schimba reclamele din chat, adica, daca un player face reclama la alt sv, cu ip/dns, sa-i schimbe reclama cu dns/ip/anunturi, legate de server-ul pe care se face rec ...
  Topic: Problema Server
Sautefac

Replies: 5
Views: 1990

PostForum: Client/Server Help   Posted: 21-06-2017, 17:00:33   Subject: Problema Server
Salut, in ultima vreme am observat ca playerii pot da "votemap" fara sa aiba admin.
Si prin asta ma refer la faptul ca, intra pe server, scrie "votemap" in consola, ii apar mape c ...
  Topic: Cerere plugin /ore
Sautefac

Replies: 2
Views: 1167

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 31-05-2017, 16:56:04   Subject: Cerere plugin /ore
Dupa cum scrie si in titlu', vreau un plugin pentru /ore, care arata orele jucate pe server. Vreau sa precizez ca vreau ca orele sa se salveze doar pe nick. Si inca ceva, nu vreau pluginul cu /ore, /t ...
  Topic: Cerere plugin /rs
Sautefac

Replies: 5
Views: 1042

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 25-05-2017, 19:14:45   Subject: Cerere plugin /rs
Vreau un plugin pentru resetscore, sa aibe doar comenzile /rs si /resetscore. Imagine -> http://imgur.com/a/EhdF4
  Topic: Cerere plugin plmenu
Sautefac

Replies: 3
Views: 720

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 13-05-2017, 17:09:28   Subject: Cerere plugin plmenu
Dupa cum spune si titlul, vreau un plugin plmenu bun daca se poate sa fie si colorat, eu am unul dar este doar .amxx si nu e compilat bine.
  Topic: Problema plugin vip
Sautefac

Replies: 2
Views: 537

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 23-04-2017, 17:00:24   Subject: Problema plugin vip
Salut, am o problema la pluginul de vip, mai exact : nu apare dmg-u dat cu arma,pistol,knife, apare doar dmg-u dat cu grenada. O rezolvare va rog? Va las sma-ul
#include <amxmodx>
#include < ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 28-04-2024, 06:15:24
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x