User
Pass
2FA
 
 

Search found 29 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Cerere plugin anticheat
XpCDr0G

Replies: 0
Views: 343

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 02-02-2018, 18:31:58   Subject: Cerere plugin anticheat
Stiu ca sunt multe anticheaturi pe net dar toate dau fail
Daca se poate doresc un anticheat facut de dv , cu doar 4 linii care sigur nu sunt greu pentru dv.
ma puteti ajuta ?
Pluginul vreau sa cont ...
  Topic: Cerere plugin VIP
XpCDr0G

Replies: 3
Views: 943

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 02-02-2018, 17:02:45   Subject: Cerere plugin VIP
Doresc si eu un plugin de vip daca se poate , si daca este nevoie si platesc
Pluginul trebuie sa fie pe flagul T
linie models costum VIP ct/t - modific eu in SMA numele la costume
Regenerare HP 1 ...
  Topic: Cerere plugin meniu de arme
XpCDr0G

Replies: 0
Views: 431

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 14-03-2016, 16:26:00   Subject: Cerere plugin meniu de arme
Salut freakz , doresc si eu un plugin care sa dea automat la inceputul rundei un meniu de arme .
Doresc ca acest meniu sa il pot modifica in SMA mai adica denumirile armelor deoarece le voi pune alte ...
  Topic: Cerere plugin Team Menu
XpCDr0G

Replies: 1
Views: 614

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 12-03-2016, 17:02:12   Subject: Cerere plugin Team Menu
Salut freakz , revin cu o cerere de plugin putin complicata , voi scrie foarte indetaliat ceea ce imi doresc sa creez pe serverul meu daca se poate sa ma ajutati desigur.
Pluginul consta itr'un meniu ...
  Topic: Cerere rezolvare plugin Admin
XpCDr0G

Replies: 2
Views: 739

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 15-09-2015, 23:29:00   Subject: Cerere rezolvare plugin Admin
Salut , ma scuzati de deranj , am o problema cu serverul legat de overflow , nu stiu daca am inteles bine dar consola serverului tinde sa imi spuna ca ar fii de la admin.amxx , dati'mi si mie o parer ...
  Topic: Cerere plugin
XpCDr0G

Replies: 1
Views: 483

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 30-08-2015, 03:05:42   Subject: Cerere plugin
Salut , revin cu o noua problema -
De cand am deschis hostul la krond de cand serverul nu avea pluginuri si pana acum la playeri din 2 3 zile le da o eroare cu overflow si ies toti
Se poate face u ...
  Topic: Cerere plugin
XpCDr0G

Replies: 17
Views: 1575

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 24-08-2015, 00:40:06   Subject: Cerere plugin
Salut doresc si eu un plguin , detaliile sunt in spoiler ofer 10 Reputatie va rog !
Apasand tasta "N" sau say "/cdm"
Comenzile de baza sunt amx_ss , amx_exterminate , mapele le ...
  Topic: Cerere modificare plugin
XpCDr0G

Replies: 23
Views: 2291

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 21-08-2015, 22:09:56   Subject: Cerere modificare plugin
Cum pot pune si eu alt sunet la acest plugin de destroy inafara de trompeta si sa modific ceea ce scrie si flagu care sa aive acces adminu
Lasatimi spoiler cu liniile sau cu un plugin refacut care sa ...
  Topic: Cerere plugin destroy
XpCDr0G

Replies: 2
Views: 475

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 18-08-2015, 22:20:53   Subject: Cerere plugin destroy
Salut , doresc si eu un destroy mai personalizat
Vreau sa contina urmatoarele daca se poate
Un user.ini separat in care sa bagi numele persoanei care are acces la comanda asemanator ca la VIP
Dec ...
  Topic: Cerere plugin rezolvare eroare
XpCDr0G

Replies: 9
Views: 895

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 18-08-2015, 21:51:23   Subject: Cerere plugin rezolvare eroare
Am si eu probleme cu pluginu de who imi da urmatoarele erori AMX Mod X Compiler 1.8.3-manual
Copyright (c) 1997-2006 ITB CompuPhase
Copyright (c) 2004-2013 AMX Mod X Team
Modified for www.Freakz.ro ...
  Topic: Cerere plugin No_rush_ct
XpCDr0G

Replies: 15
Views: 1917

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 17-08-2015, 20:12:26   Subject: Cerere plugin No_rush_ct
Salut , doresc daca se poate stimati membri sa ma ajutati cu un plugin <3
Pluginul este de No rush
Sunt multe pluginuri pe net de norush dar eu doresc unul diferit , vreau sa fie in structura ca ...
  Topic: [rezolvat]Cerere plugin cs classic
XpCDr0G

Replies: 5
Views: 895

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 19-02-2015, 23:24:37   Subject: [rezolvat]Cerere plugin cs classic
Salut freakz , am cautat tutoriale care sa imi explice sau sa imi dea un plugin ca atunci cand
Un admin da o comanda deexemplu amx_slay , amx_Cvar sv_unlag 1 .... etc sa nu mai apara in say comanda ...
  Topic: [rezolvat]Cerere plugin slot
XpCDr0G

Replies: 2
Views: 650

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 07-02-2015, 01:45:18   Subject: [rezolvat]Cerere plugin slot
Aveti idee daca exista sau se poate face , ca la orice player care intra pe sv sa aive slot
Adica atunci cand intrii pe sv iti apare un mesaj cu : Doriti slot?
...
  Topic: [rezolvat]Cerere plugin nowall
XpCDr0G

Replies: 1
Views: 534

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 07-02-2015, 00:23:02   Subject: [rezolvat]Cerere plugin nowall
Salut freakz am si eu o mica problema nu reusesc sa downloadez un lugin pe nume no-walls.amxx
Acest plugin face ca gloantele sa nu treaca prin pereti , cutii , prin nimic solid.
Toate linkurile de d ...
  Topic: [rezolvat]Cerere modificare plugin
XpCDr0G

Replies: 2
Views: 535

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 06-02-2015, 23:00:00   Subject: [rezolvat]Cerere modificare plugin
Salut freakz , am si eu un plugin who si vreau ca spoileru ce am sa il pun daca ma puteti ajuta sa nu imi mai dea eroare la compilare , si sa mearga sa scrii /who si atunci cand scrii sa apara un motd ...
 
Page 1 of 2 Go to page 1, 2  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 20-04-2024, 18:30:14
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x