User
Pass
2FA
 
 

Search found 8 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Problema !
Zenovius

Replies: 8
Views: 1134

PostForum: Romanian   Posted: 25-12-2012, 01:23:24   Subject: Problema !
Cand ma loghez pe caracter nu pot face nici o actiune : Nu pot ataca, nu pot intra in bg , nu pot da inv la prieteni in party, nu pot vedea mailurile, doar pot sa merg si sa scriu. O fi vre-un BUG ? C ...
  Topic: [Mentalism] Cum sa faci trucul lui Cristian Gog cu paharele !
Zenovius

Replies: 3
Views: 2908

PostForum: Politics & Social   Posted: 21-08-2012, 01:37:41   Subject: [Mentalism] Cum sa faci trucul lui Cristian Gog cu paharele
Salutare.Dupa cum ati vazut in ultimul sezon din Romanii au talent, Cristian Gog este un mentalist. Credeti ca cea ce face el este trucaj ? Raspunsul este nu. Tot ce trebuie sa faceti pentru acele tru ...
  Topic: Joc de creativitate cu premiu [Genesis]
Zenovius

Replies: 22
Views: 4628

PostForum: Romanian   Posted: 19-08-2012, 00:25:15   Subject: Joc de creativitate cu premiu [Genesis]
Este un joc ce va stimuleaza creativitatea.
Tot ce trebuie sa faceti este sa raspundeti creativ la urmatoarele intrebari: "Ce ai face daca ti s-ar oferi ocazia sa ai in viata de toate zilele puterile unui caracter din Wow?", "Ce ai alege si de ...
  Topic: [Vote] Wrong char!
Zenovius

Replies: 1
Views: 517

PostForum: Item Recovery   Posted: 10-08-2012, 00:15:35   Subject: [Vote] Wrong char!
Nume Char: Dimonu
Realm: Genesis
Nume / ID Item: http://www.wowhead.com/item=45693
Armory Link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Dimonu&gn=Alliance%20Funeral%20Company
Din greseala l-am trimis pe off char si as dori sa-l pri ...
  Topic: Recuperare item
Zenovius

Replies: 3
Views: 770

PostForum: Romanian   Posted: 09-08-2012, 23:54:06   Subject: Recuperare item
Am strans 100 de vp si mi-am cumparat un mount (Mimiron"s Head) si n-am observat ca trebuie sa selectez si caracterul si mi l-a dat pe alt caracter. De aceea va rog sa mi-l transferati pe main char.Numele charului cu mountul este Dimon iar maincharul este ...
  Topic: Sugestie anti-ninja!
Zenovius

Replies: 1
Views: 615

PostForum: Romanian   Posted: 31-07-2012, 22:43:38   Subject: Sugestie anti-ninja!
Am deschis acest topic doarece trebuie sa punem capati tiganiilor care se petrec pe server ! De aceea va sugerez sa pedepsiti ninja la fel ca si hackul cu 30 de zile de ban. In ultimul raid in care am fost liderul cerea 50k gold pentru fiecare item. Da stiu ! ...
  Topic: WoW Mists of Pandaria ?
Zenovius

Replies: 46
Views: 10563

PostForum: Romanian   Posted: 18-07-2012, 02:25:01   Subject: WoW Mists of Pandaria ?
Am deschis aces subiect deoarece sunt nelamurit de noul WoW MOP. Am auzit ca a aparut beta si vreau sa-mi fac o idee despre joc. Stie cineva de unde il pot downlada ?
  Topic: WoW Freakz themesong :)) OMFDumnezo, traim in Romania !
Zenovius

Replies: 1
Views: 603

PostForum: Romanian   Posted: 01-07-2012, 01:45:43   Subject: WoW Freakz themesong :)) OMFDumnezo, traim in Romania !
Mda ...ce sa mai spun, unde a ajuns distractia de pe TeamSpeak !-
http://www.youtube.com/watch?v=n2f1YC0rfR0&feature=youtu.be
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 19-09-2024, 20:32:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x