User
Pass
2FA
 
 

Search found 4 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Diacritice
devilstrik

Replies: 17
Views: 2267

PostForum: Discussions/Help   Posted: 06-07-2014, 16:52:25   Subject: Diacritice
Vã salut, mã numesc Gabriel, poate cã uni tiu deja!
Eu lucrez cu calculatoare, le am cu informatica, unde lucrez eu acum sunt obligat sã scriu cu diacritice, aa cã m-am învãat sã scriu aa pe ...
  Topic: Google deine harta reelelor WiFi din întreaga lume, creat spionând utilizatorii de Andr
devilstrik

Replies: 1
Views: 305

PostForum: Trash   Posted: 06-07-2014, 13:15:11   Subject: Google deine harta reelelor WiFi din întreaga lume, creat sp
Dacã telefonul tãu sau tableta cu Android nu este mai veche de 3 ani, aproape sigur se numãrã printre milioanele de dispozitive care raporteazã informaþii privind numele tuturor reþelelor WiFi ...
  Topic: Mozilla ºi alte 85 de companii cer desecretizarea PRISM, Google cere mai multã transparenþ
devilstrik

Replies: 0
Views: 240

PostForum: Trash   Posted: 06-07-2014, 13:12:15   Subject: Mozilla ºi alte 85 de companii cer desecretizarea PRISM, Goo
Iscat la sfârºitul sãptãmânii trecute, scandalul PRISM a început sã genereze reacþii nu doar din partea celor implicaþi direct, care au reacþionat rapid, dar ºi a companiilor care vãd acea ...
  Topic: Bine v-am gãsit
devilstrik

Replies: 16
Views: 2254

PostForum: Welcome !   Posted: 03-07-2014, 23:34:51   Subject: Bine v-am gãsit
Prenume: Gabriel
Nickname: devilstrik
Varsta: 20
Locatie: Maldaeni
Hobbies: Photografy, dj, moto, progaming
De unde ati auzit de Freakz: tenegabi
Ce as mai dori sa adaug: tiu comunitatea de mul ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 25-04-2024, 14:33:47
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x