User
Pass
2FA
 
 

Search found 6 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: [DUPLICATE] Wand este two-handed weapon si ar trebui sa fie Main Hand
gabihp30

Replies: 1
Views: 369

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 19-05-2015, 13:31:26   Subject: Wand este two-handed weapon si ar trebui sa fie Main Hand
WoW Freakz link:
Bug description: Daca am acest wand echipat "Torch of the Celestial Spark"
https://www.wow-freakz.com/item_finder.php?item=86796&name=torch-of-the-celestial-spark
...
  Topic: [DUPLICATE] problema loot si autoloot la fishing
gabihp30

Replies: 5
Views: 848

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 19-05-2015, 12:14:44   Subject: problema loot si autoloot la fishing
Bug description: Cand dau la peste si imi pica o cutie sau un pet, autoloot nu functioneaza pentru acea cutie sau pet, adica daca o data cu cutia mai este si peste (sau daca este doar peste), pestele ...
  Topic: Mute Swiftness
gabihp30

Replies: 1
Views: 325

PostForum: Trash   Posted: 04-12-2014, 14:48:12   Subject: Mute Swiftness
Numele suspectului:Swiftness
Data/ora:04.12.2014 2:35
Detalii: M-a injurat fara sa ii fac nimic, am si inregistrarea arenei daca e nevoie
Screenshot:
http://i57.tinypic.com/hwwzli.jpg
  Topic: Logari pe conturi in timp ce acestea erau banate
gabihp30

Replies: 0
Views: 390

PostForum: Other   Posted: 03-12-2014, 18:12:45   Subject: Logari pe conturi in timp ce acestea erau banate
Salut,
Mi-a expirat banul pe cele 2 conturi banate abuziv iar acum vad la "Account logs" pe ambele conturi mai multe logari cu caracterele pe care am luat ban in perioada in care conturile ...
  Topic: Daca un gm baneaza un cont pe motiv gresit sau inexistent??
gabihp30

Replies: 2
Views: 553

PostForum: Other   Posted: 30-11-2014, 19:10:53   Subject: Daca un gm baneaza un cont pe motiv gresit sau inexistent??
Salut,
revin cu intrebarea pentru ca nu am primit raspuns si din moment ce ati blocat celalat topic fac altul.
Am inteles ca pot sa ii fac report, dar intrebarea mea (teoretica) pe un motiv bine de ...
  Topic: Daca un gm baneaza un cont pe motiv gresit sau inexistent?
gabihp30

Replies: 3
Views: 742

PostForum: Other   Posted: 30-11-2014, 00:48:09   Subject: Daca un gm baneaza un cont pe motiv gresit sau inexistent?
Salut,
as dori si eu sa stiu ce se intampla cu un GM daca acesta a banat unul sau mai multe conturi pe motiv gresit, inexistent sau doar ca l-a rugat alt jucator si el a inventat un motiv pentru ban ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 07-05-2024, 22:28:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x