User
Pass
2FA
 
 

Search found 6 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Sub-domeniu pe ip dinamic
georgegs

Replies: 5
Views: 2687

PostForum: Programming / Scripting / Database   Posted: 05-06-2010, 08:48:19   Subject: Sub-domeniu pe ip dinamic
Salut am auzit si am vazut multa lume care poate activa un server de counter, wow, mu etc. pe un ip dinamic(rutabil)
Da, stiu se poate cu dyndns sau cu no-ip - da dar eu am propiul meu domeniu cump ...
  Topic: Placa video defecta
georgegs

Replies: 9
Views: 3819

PostForum: Hardware   Posted: 05-06-2010, 08:00:41   Subject: Placa video defecta
Asa am deschis acest topic ca sa puteti poate sa imi spuneti cam ce are placa mea video:d
Intr-o zi..acum 1 luna fratimiu se juca un joc "Rolbox" DEODATA a inceput sa se vada cu purici (ca ...
  Topic: Ce trebuie sa mananci atunci cand faci sala !
georgegs

Replies: 12
Views: 9650

PostForum: Trash   Posted: 05-06-2010, 00:25:57   Subject: Ce trebuie sa mananci atunci cand faci sala !
Deci toti stim ca daca vrei muschi - iti trebuie PROTEINE si CARBOHIDRATI(dulciuri)
Deci inainte de sala ne asiguram ca avem destule proteine "in" noi
Cu 30 min inainte de a pleca ar treb ...
  Topic: Cum se fac clatitle si pandispanul ?
georgegs

Replies: 1
Views: 1644

PostForum: Trash   Posted: 05-06-2010, 00:12:32   Subject: Cum se fac clatitle si pandispanul ?
Deci am deschis acest topic ca sa va invat sa faceti doua retete favorite ale mele - Clatite si Pandispan (chec)
Nr.1 Clatite
Dificultate: **
Pret: *
INGREDIENTE
-3 oua
-2 plicuri de zahar v ...
  Topic: Phpbb3 mod reputatie
georgegs

Replies: 0
Views: 981

PostForum: Programming / Scripting / Database   Posted: 04-06-2010, 18:49:48   Subject: Phpbb3 mod reputatie
Sal am si eu un forum phpbb3 si vreau sa ii aplic acest mod de reputatie cu "Voturi" - mass voturi etc. si nush unde sa gasesc acest mod.
Am gasit un mod dar habar nu sa il instalez - ... ...
  Topic: Scripturi Web ...(caut script bancuri.ro)
georgegs

Replies: 20
Views: 7667

PostForum: Programming / Scripting / Database   Posted: 24-05-2010, 23:32:35   Subject: Scripturi Web ...(caut script bancuri.ro)
Salut,
Caut si eu un scritp de bancuri , ma gandesc gen bancuri.net imi place siteul dar e de c***t findca este fff simplu vreau ceva cu mysql si php sa imi afiseze categoriile intr-o parte (stanga) ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 27-04-2024, 13:44:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x