User
Pass
2FA
 
 

Search found 6 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Setari addons - pierdute dupa ALT + F4
icamaster

Replies: 3
Views: 1060

PostForum: Romanian   Posted: 12-05-2012, 14:20:29   Subject: Setari addons - pierdute dupa ALT + F4
Salut! Acum cateva momente am iesit din joc cu ALT + F4.
Cand am reintrat in joc, toate setarile jocului s-au sters, de la setari video si audio la setarile addon-urilor.
Intrebarea mea este daca po ...
  Topic: Macro - Trap launcher
icamaster

Replies: 2
Views: 1699

PostForum: Trash   Posted: 08-10-2011, 14:31:40   Subject: Macro - Trap launcher
Care imi poate da un macro pentru trap launcher (/castsequence trap launcher; forst trap) de genu asta, dar sa nu dea fake cooldown. Eu am incercat vreo doua si nu merge deloc , cand dau primul click ...
  Topic: Goblin racial - pack hobgoblin
icamaster

Replies: 2
Views: 539

PostForum: Romanian   Posted: 30-09-2011, 16:45:55   Subject: Goblin racial - pack hobgoblin
Salut! Am un goblin si acum cateva zile am realizat ca nu am "pack hobgoblin", racialul de la goblin ce permite accesul pentru 1 minut la banca (gen cel de la engi). http://www.wowhead.com/ ...
  Topic: [REJECTED] [Hunter] Call pet
icamaster

Replies: 5
Views: 1469

PostForum: Trash   Posted: 25-09-2011, 11:46:05   Subject: [Hunter] Call pet
Wowhead/WoW Freakz Link: http://www.wow-petopia.com/guides/callpet.html (how do i call my pet) - arata mai bine ce vreau sa spun.
Descrierea bugului / Bug description: Cand dai click pe [call pet] tr ...
  Topic: Setari Video - mai departe de "fair"
icamaster

Replies: 2
Views: 506

PostForum: Romanian   Posted: 24-09-2011, 17:00:14   Subject: Setari Video - mai departe de "fair"
Salut! Tocmai am updatat clientul la 4.2.2 am pus launcherul totul bine dar dau la video settings si mai incolo de "fair" imi apare cu bara rosie. Nu s-a downloadat totul?(desi s-au downloa ...
  Topic: Goblin
icamaster

Replies: 3
Views: 1101

PostForum: Romanian   Posted: 18-09-2011, 10:31:30   Subject: Goblin
Salut! Sunt nou pe acest server, am plecat de pe WOTLK ca mi s-a acrit si am zis sa incerc Cata.
Acum vine si intrebarea. Pe acest server merg racialele la goblin? Adica in special Rocket Jump si Pac ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 04-07-2024, 18:04:14
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password