User
Pass
2FA
 
 

Search found 12 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: [REJECTED] nu ma po loga apare " you have been disconected form the server"
killaghost

Replies: 0
Views: 333

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 06-05-2015, 12:55:16   Subject: nu ma po loga apare " you have been disconected form the ser
WoW Freakz link:
Bug description:
Proof:
nu ma lasa sa intru , imi accepta user si pass , spune conected si apoi imi apare "you have been disconnected from the server"
  Topic: [REJECTED] HALO spell trece prin zid daca esti aproape si ia toti mobii
killaghost

Replies: 1
Views: 408

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 27-04-2015, 16:59:26   Subject: HALO spell trece prin zid daca esti aproape si ia toti mobii
WoW Freakz link:
Bug description: mi sa intimplat in rdf sa stau linga wall ptr distanta optima pentru HALO si cidn am dat a trecut prin zid si a luat toti mobii din incaperea cealalta care au venit ...
  Topic: [REJECTED] MOP PTR account login error
killaghost

Replies: 3
Views: 914

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 26-02-2015, 14:07:52   Subject: MOP PTR account login error
WoW Freakz link:
Bug description:
de azi dimineata nu mai reusesc sa intru pe PTR , imi spune ca acest account trebuie convertit in battle net account , a mers fara probleme zilele astea si de azi ...
  Topic: [REJECTED] hunter pet bug
killaghost

Replies: 2
Views: 681

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 25-02-2015, 10:14:23   Subject: hunter pet bug
WoW Freakz spell link:
Bug description:
Proof: petul nu ataca my curent target daca schimb targetul plus ca uneori o ia aiurea, si quest POI tracker nu merge , mereu dispare de pe harta ...
  Topic: Raid loot ninjat de Sadin (Hungarian avengers) si Mcdeath
killaghost

Replies: 2
Views: 389

PostForum: Romanian   Posted: 30-08-2014, 12:57:35   Subject: Raid loot ninjat de Sadin (Hungarian avengers) si Mcdeath
aseara 23:30 am intrat DS10N global creat de McDeath si Sadin , ultimul fiind din Hungarian Avenegrs si cind a auzit ca vorbim romaneste, a luat trinketele de intel si cel de strenght care defaot am d ...
  Topic: Raid loot ninja facut de Sadin (Hungarian Avengers) si Mcdeath
killaghost

Replies: 1
Views: 336

PostForum: Trash   Posted: 30-08-2014, 06:51:34   Subject: Raid loot ninja facut de Sadin (Hungarian Avengers) si Mc
Numele suspectului:
Data/ora:
Detalii:
Screenshot:
aseara 23:30 am intrat DS10N global creat de McDeath si Sadin , ultimul fiind din Hungarian Avenegrs si cind a auzit ca vorbim romaneste, a lu ...
  Topic: [REJECTED] Brilliant Queens garnet trimis gresit altui char cu VP
killaghost

Replies: 3
Views: 668

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 22-08-2014, 12:41:06   Subject: Brilliant Queens garnet trimis gresit altui char cu VP
Wowhead/WoW Freakz Link:
Descrierea bugului / Bug description:
Dovada / Proof:
am luat un gem red Brilliant Queens Garnet cu vp si am trimis din greseala altui char al meu Darkko , se poate sa m ...
  Topic: [REJECTED] nu merge sistem de vote
killaghost

Replies: 26
Views: 4423

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 18-01-2014, 09:58:15   Subject: nu merge sistem de vote
Wowhead/WoW Freakz Link:
Descrierea bugului / Bug description:
Dovada / Proof:
de 2 zile votez si nu merge , nu mi se acorda nici un VP, nu stiu ce se intimpla ....
  Topic: [REJECTED] Nu am primiy Mount dupa ce am votat
killaghost

Replies: 1
Views: 382

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 28-12-2013, 23:34:39   Subject: Nu am primiy Mount dupa ce am votat
Wowhead/WoW Freakz Link:
Descrierea bugului / Bug description:
Dovada / Proof:
azi am primti bonus de puncte vot si am luat Mount Reins of the Black Drake https://www.wow-freakz.com/item_finder. ...
  Topic: [REJECTED] Teleport, Portal and profession icons disapear from action bar
killaghost

Replies: 1
Views: 592

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 10-12-2013, 11:28:35   Subject: Teleport, Portal and profession icons disapear from action
Wowhead/WoW Freakz Link:
Descrierea bugului / Bug description:
Dovada / Proof:
Icoanele portal , teleport si cele de profesie dispar mereu din action bar , folsesc bartender dar se pare ca nu ba ...
  Topic: [REJECTED] VOTE system bug
killaghost

Replies: 2
Views: 549

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 09-12-2013, 11:15:23   Subject: VOTE system bug
Wowhead/WoW Freakz Link:
Descrierea bugului / Bug description:
Dovada / Proof:
VOTE system nu functioneaza , am votat 3 ori la rind si nimic , in special pe WOWSTATUS.NET dupa vot apare mesajul ...
  Topic: [FIXED] Sisitemul de vot nu functioneaza ......
killaghost

Replies: 2
Views: 612

PostForum: Trash   Posted: 12-04-2012, 07:53:54   Subject: Sisitemul de vot nu functioneaza ......
Sistemul de vot nu mai functioneaza , probabil din cauza flood , mi sau resetat punctele , si nu am primit un glyph of Evocation...asta nu ar fo i problema , doar ca imi pare rau ca nu pot sa votez .. ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 29-04-2024, 00:25:43
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x