User
Pass
2FA
 
 

Search found 17 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: [REJECTED] Problema client cu setarile salvate
kvll

Replies: 1
Views: 453

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 13-08-2015, 11:49:53   Subject: Problema client cu setarile salvate
WoW Freakz link:
Bug description: Am o problema cu clientul, descarcat de pe site, intru in joc, fac setarile la joc cu grafica sunet etc, ies din joc si intru inapoi iar ii resetat pe default jocu ...
  Topic: [DUPLICATE] [PVE]Lag fps in raid-uri/ FPS lag in raids
kvll

Replies: 7
Views: 1247

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 13-03-2014, 12:12:15   Subject: [PVE]Lag fps in raid-uri/ FPS lag in raids
Wowhead/WoW Freakz Link:
Descrierea bugului / Bug description: De fiecare data cand intru intr-un raid, fps-ul tot scade nesimtit de mult, ba isi revine , ba iar scade, e un fel de microstuttering, ...
  Topic: Server wotlk Romanesc
kvll

Replies: 2
Views: 716

PostForum: Romanian   Posted: 19-12-2013, 21:15:19   Subject: Server wotlk Romanesc
Stiu ca nu avem voie dar stiti cineva un server romanesc de WOTLK cat de cat maricel? vechiul spidernet sa inchis si freakzu e cataclsym acuma. Daca nu sunt de acord moderatorii cu topicul sa-l stearg ...
  Topic: De unde fac rost de iteme
kvll

Replies: 5
Views: 886

PostForum: Romanian   Posted: 26-10-2013, 18:52:28   Subject: De unde fac rost de iteme
Deci am cumparat setul vicious de la AH + waist de 397, si nu mai stiu de unde sa fac rost de gear pentru un resto drood. Ca fara 380 nu intru in nici un raid - .
Uitati.
http://i39.tinypic.com/f1i ...
  Topic: Caracter inactiv.
kvll

Replies: 1
Views: 338

PostForum: Romanian   Posted: 26-10-2013, 16:23:08   Subject: Caracter inactiv.
Nu stiu unde sa postez, dar postez aici.
Se poate sterge un caracter inactiv al unui jucator? e vorba de "Demonic" si sa-mi fie dat mie numele. Daca da dati-mi un pm cand se sterge, daca e ...
  Topic: Caracter inactiv.
kvll

Replies: 2
Views: 468

PostForum: Discussions/Help   Posted: 26-10-2013, 16:17:07   Subject: Caracter inactiv.
Nu stiu unde sa postez, dar postez aici.
Se poate sterge un caracter inactiv al unui jucator? e vorba de "Demonic" si sa-mi fie dat mie numele. Daca da dati-mi un pm cand se sterge, daca e ...
  Topic: Am revenit dar ce fac?
kvll

Replies: 8
Views: 1210

PostForum: Romanian   Posted: 18-10-2013, 01:20:44   Subject: Am revenit dar ce fac?
Am observat ca ati upgradat serverul de cataclysm la 4.3, dar problema ii ca nu stiu ce sa fac de acuma, am un rogue pve de ilvl 337 dar nu cred ca ar face fata la nimic, ce fac ? in ce dungeonuri pot ...
  Topic: WOW lore
kvll

Replies: 11
Views: 1413

PostForum: Romanian   Posted: 14-06-2013, 16:48:48   Subject: WOW lore
Deci cu atatia monstri in wow , atatia zei malefici si atatea creaturi , cine is creatorii lor? care e zeul malefic suprem? sau zeii. Eu as vrea sa citesc povestea wow cap coada, dar din pacate nu pr ...
  Topic: Cumpar cd key MoP
kvll

Replies: 3
Views: 714

PostForum: Archive   Posted: 18-04-2013, 20:58:10   Subject: Cumpar cd key MoP
Cumpar cd key MoP , ofer gold pe sylvannas la alianta.
Cumpar numai de la oameni de incredere de aici pe forum , deoarece dau eu primul goldul.... ca deobicei - .
Postati cat cereti pe cd key.
  Topic: Caut guild Sylvannas alliance
kvll

Replies: 6
Views: 806

PostForum: Romanian   Posted: 18-03-2013, 13:33:39   Subject: Caut guild Sylvannas alliance
Cum zice si titlul, caut guild romanesc pe sylvanas alliance, eu am fost intr-un guild "empire of the dark sun "dar din pacate toti au disparut - . Sunt casual player / gold maker - .
IGN ...
  Topic: Mai joaca cineva retail pe gold?
kvll

Replies: 19
Views: 1877

PostForum: Romanian   Posted: 10-03-2013, 18:57:21   Subject: Mai joaca cineva retail pe gold?
Mai joaca cineva retail pe gold? mi-am intrebat "dealer-ul " daca vrea gold pe sylvanas petru gametime si mi-a zis ca nu se vinde gold-ul pe sylvanas si nu are ce face.... - Stiti voi pe al ...
  Topic: A revenit RAF?????
kvll

Replies: 27
Views: 2504

PostForum: Romanian   Posted: 31-12-2012, 21:03:56   Subject: A revenit RAF?????
A revenit RAF-UL ? ca astia pe forumul elitepvpers vand in prostie, si cica au vanzari destule de bune, si ca scoate RAF-ul doar la cei cu anual pass.
Nu fac reclama, dar puteti sa vedeti cu ochii vo ...
  Topic: Am nevoie de niste gold pe retail si cineva sa-mi dea RAF
kvll

Replies: 18
Views: 2602

PostForum: Romanian   Posted: 05-12-2012, 23:22:51   Subject: Am nevoie de niste gold pe retail si cineva sa-mi dea RAF
Am contul frozen - si nu mai pot face nimic.
Ma poate ajuta cineva cu unfreeze si gametime ? chiar si gametime cu mount ( in caz ca nu il scoate pe asta ).
Dau banii inapoi in cateva zile. Apropo, ...
  Topic: Se mai poate cumpara gametime prin RAF?
kvll

Replies: 17
Views: 2397

PostForum: Romanian   Posted: 20-11-2012, 21:40:38   Subject: Se mai poate cumpara gametime prin RAF?
Am o intrebare, astia de la blizz s-au lasat batuti? se mai poate cumpara gametime prin RAF?, il mai scoate blizzu?
  Topic: Ce minereu sa minez si plante pe oficial
kvll

Replies: 9
Views: 1235

PostForum: Romanian   Posted: 17-08-2012, 14:41:57   Subject: Ce minereu sa minez si plante pe oficial
Salut!
Joc pe sylvanas ( retail ) la allly, si am pe un char 525 mining si 525 herb, as vrea sa stiu ce se vinde mai bine, sau prin ce harta sa culeg plante dar si minereu mai rapid, twilight e nasp ...
 
Page 1 of 2 Go to page 1, 2  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 14-05-2024, 01:59:50
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x