User
Pass
2FA
 
 

Search found 6 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: [REJECTED] Alchemy Specializations bug
memnock

Replies: 3
Views: 1263

PostForum: Trash   Posted: 18-08-2011, 09:01:50   Subject: [RESPINS] Alchemy Specializations bug
am deschis un ticket in game sperand ca un GM sa se indure de mine sa ma ajute sami schimb specializarea de alchemy , dar aparent am fost trimis aici. Bugul este consta in urmatorul inconvenient: nu p ...
  Topic: Mysterious Egg
memnock

Replies: 2
Views: 915

PostForum: Romanian   Posted: 30-07-2011, 00:26:09   Subject: Mysterious Egg
ma intrebam daca cineva a reusit sa ia reins of the green proto drake din questu asta saptamanal , l fac cam de o luna jumatate si nu a picat si nam vazut nici pe nimeni sal aibe pana acuma. stie cine ...
  Topic: Sea turtle
memnock

Replies: 4
Views: 1380

PostForum: Romanian   Posted: 23-07-2011, 17:34:31   Subject: Sea turtle
deci am fishing skill 410 si am vorbit cu mai multi playeri pe carei iam vazut cu mountul acesta , ei miau zis ca se pescueiste in the frozen sea si prin grizzly hills , pescuiesc de 3 zile prin zonel ...
  Topic: Retri Paladin VS. Unholy DK :D
memnock

Replies: 8
Views: 1665

PostForum: Romanian   Posted: 11-07-2011, 22:59:42   Subject: Retri Paladin VS. Unholy DK :D
Ma uitam mai devreme pe youtube si am vazut un clip care mia adus aminte de obsesia mea de cand a aparut WOTLK - si anume : carei mai bun dintre retri paladin si Unholy DK . Dativa cu parerea civiliz ...
  Topic: They grow up so fast
memnock

Replies: 3
Views: 902

PostForum: Romanian   Posted: 03-07-2011, 10:02:46   Subject: They grow up so fast
Am o problema cu questul acesta. Am facut ticket ingame de 2 ori pana acuma , in primul tiket mi sa raspuns ca nu stiu eu ce trebuie sa fac cu questul , iar in al dolea ticket mi sa dat un raspuns bla ...
  Topic: cu naiba ?!
memnock

Replies: 4
Views: 876

PostForum: Romanian   Posted: 15-06-2011, 22:00:30   Subject: cu naiba ?!
joc pe serveru asta cam de 2 saptamani. am ajuns la lvl 80 dupa 2-3 zile dupa ce mam apucat sa joc aci. eu pur si simplu nu inteleg cum naiba se face rost de gear pe serveru asta de o saptamana jumate ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 09-05-2024, 12:02:42
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x