User
Pass
2FA
 
 

Search found 5 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: [DUPLICATE] goul
mumurulz

Replies: 1
Views: 370

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 09-05-2014, 15:53:29   Subject: goul
Wowhead/WoW Freakz Link: goul(pet)
Descrierea bugului / Bug description: nu se scaleaza critul goul-ului dupa al stapanului(trebuie sa aibe acelasi crit)
Dovada / Proof: https://www.youtube.com/wat ...
  Topic: o intrebare simpla ce multzi dintre noi vrem sa cunoastem un raspun
mumurulz

Replies: 1
Views: 458

PostForum: Discussions/Help   Posted: 04-05-2012, 21:24:50   Subject: o intrebare simpla ce multzi dintre noi vrem sa cunoastem un
cand se va face upgrade pt pachul ultim? Deja sunt servere de chataclysm ce au facut upgrade la pachul 4.3.3, dak putem sa primim un raspuns exact, macar o perioada de promostic
  Topic: [REJECTED] Avoidance
mumurulz

Replies: 12
Views: 1308

PostForum: Trash   Posted: 12-02-2012, 10:06:52   Subject: Avoidance
Avoidance e unul dintre cele mai importante talentepe pet acest talent este esential in PVE pt toate clasele ce folosesc pet's din nefericire pe severul nostru nu functioneaza m-am interesat in legatu ...
  Topic: o intrebare simpla la care astept un raspuns cat se paote de
mumurulz

Replies: 11
Views: 1346

PostForum: Romanian   Posted: 26-12-2010, 08:42:36   Subject: o intrebare simpla la care astept un raspuns cat se paote de
cu lansarea chataclismului pe bliss multzi de ep server en intrebam: "cand o sa fie bagat boss-ul LK in ICC ?"
intrebarea e simpla scurta clara si la obiect prefer un raspuns calr adik per ...
  Topic: [REJECTED] rune of spellshattering
mumurulz

Replies: 2
Views: 605

PostForum: Trash   Posted: 07-09-2010, 14:09:24   Subject: [RESPINS] rune of spellshattering
shocare utate putin la runa asta e echant pt arama nu da nici un silence am discutat cu playeri de orice gen de spellcateri mi ales paladini si toti mi-au pus ca runa nu functionaza sub nici o forba r ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 01-07-2024, 08:33:01
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x