User
Pass
2FA
 
 

Search found 4 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Hai in Bucuresti la o bere!!!:))
pislaxtreme

Replies: 2
Views: 1291

PostForum: Trash   Posted: 16-04-2012, 17:18:16   Subject: Hai in Bucuresti la o bere!!!:))
Hai sa ne bagam noi astia de pe Freakz la o bere binemeritata ca lung a fost si anu asta...Abea astept vara sa scap de liceu etc...Shockere!Gaseste-mi un toboshar ca vin cu amicii sa cantam live Power ...
  Topic: PVP-ul din Cataclysm(va rog sa luati in considerare ce zic)
pislaxtreme

Replies: 8
Views: 1420

PostForum: Romanian   Posted: 12-08-2011, 13:54:27   Subject: PVP-ul din Cataclysm(va rog sa luati in considerare ce zic)
Deci...in primul rand va salut!Vreau sa deschid un subiect in legatura cu pvp-ul din Cataclysm pe motivul ca Blizzardul l-a nerfuit grav,in ce sens va zic imd.
Am cont pe Blizz original pe serv de Ca ...
  Topic: Mai facem unu la Bucuresti in Iulie?
pislaxtreme

Replies: 19
Views: 5738

PostForum: Trash   Posted: 02-06-2011, 14:20:12   Subject: Mai facem unu la Bucuresti in Iulie?
A fost un an ceva mai aiurea asa ca hai macar noi de pe Freakz sa uitam de griji si sa sarbatorim venirea Verii si a vacantei la un meeting eventual cu o bere si cu Shockeru alaturi de noi:D
  Topic: Hunter skilled=pvp adicted
pislaxtreme

Replies: 14
Views: 4163

PostForum: Trash   Posted: 03-03-2011, 15:57:05   Subject: Hunter skilled=pvp adicted
Oameni buni...va zic sincer nu joc de mult pe freakz,sunt venit de pe retail dar am vazut ca freakzu este un server DEMENTIAL!
Este unul din putinele servere fara buguri majore si apreciez asta.BTW s ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 28-09-2024, 15:08:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x