User
Pass
2FA
 
 

Search found 16 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Cerere unban
stalp

Replies: 3
Views: 758

PostForum: Trash   Posted: 13-02-2011, 13:46:12   Subject: Cerere unban
Salut... ban 666d...
Character name: Site
Account name: stalp
IP: dinamic
GM responsabil: shokeru
Realm: Genesis
Motiv: hack + loot exloit
Ceva ce doriti sa adaugati: vreau sa donez ca sa prim ...
  Topic: Sugestie website WoW
stalp

Replies: 6
Views: 1543

PostForum: Discussions/Help   Posted: 18-01-2011, 19:21:37   Subject: Sugestie website WoW
Ar fi o idee buna zic eu sa poti sa scrii numele unui player si sa poti vedea toate caracterele de pe contu pe care este si acel caracter, si sa poti vedea cat gold au si ce au in baguri/banka.
Ce ut ...
  Topic: Am primit kick din teamu de 2v2 fix duminica
stalp

Replies: 3
Views: 806

PostForum: Romanian   Posted: 09-01-2011, 10:36:16   Subject: Am primit kick din teamu de 2v2 fix duminica
salut, am si eu o rugaminte....... joc cu un druid pe nume "Abc" si faceam arene cu un alt druid pe nume "Nutzuu" dupa ce mam straduit sa fac 1800 rating.... cu greu, fix in ziua d ...
  Topic: Ban fara motiv
stalp

Replies: 4
Views: 1196

PostForum: Trash   Posted: 01-01-2011, 21:19:43   Subject: Ban fara motiv
Character name: Keii
Account name: smoke93
IP: dinamic
GM responsabil: Shokeru
Motiv: cica "hack in bg"
Ceva ce doriti sa adaugati: (in primul rand tin sa mentionez ca persoana banata, ...
  Topic: Ban fara motiv
stalp

Replies: 1
Views: 669

PostForum: Trash   Posted: 31-12-2010, 13:16:06   Subject: Ban fara motiv
Character name: Keii
Account name: smoke93
IP: dinamic
GM responsabil: Shokeru
Motiv: cica "hack in bg"
Ceva ce doriti sa adaugati: (in primul rand tin sa mentionez ca persoana banata, ...
  Topic: [REJECTED] Nu functioneaza talentul [Guarded by the Light]
stalp

Replies: 1
Views: 554

PostForum: Trash   Posted: 21-12-2010, 14:42:59   Subject: [RESPINS] Nu functioneaza talentul [Guarded by the Light]
Buna, nu merge talentu [Guarded by the Light] de la paladin pe protection, pe rank 2... scrie ca ai sanse de 100% ca atunci cand ataci sa se dea [Divine Plea] pe tine, si totusi.... raman fara mana si ...
  Topic: nu am primit arena points :-S
stalp

Replies: 4
Views: 578

PostForum: Romanian   Posted: 13-12-2010, 20:49:29   Subject: nu am primit arena points :-S
salutare, uite cum sta treaba... am facut si eu 10 machuri ca tot omu - sa iau arena points... 4 win si 6 loss (asta e partener slab) -
si... azi observ ca nam primit arena points... uite o poz ...
  Topic: Freakz va fi bagat pe cataclysm?
stalp

Replies: 6
Views: 1216

PostForum: Romanian   Posted: 05-12-2010, 16:08:40   Subject: Freakz va fi bagat pe cataclysm?
Salut lume - o intrebare pentru shokeru - la asta chiar nu poate raspunde altcineva -
Se va baga cataclysm pe freakz? eu unu sper ca nu - astept, ms
  Topic: Este voie sa vand contu de pe freakz?
stalp

Replies: 2
Views: 907

PostForum: Archive   Posted: 30-11-2010, 17:11:15   Subject: Este voie sa vand contu de pe freakz?
Salut, o intrebare pentru moderatori/shokeru sa nu imi raspunda persoane neinformate pls... am voie sa imi vand contul cu caracterele de pe freakz? fac tot aici pe forum topic daca este voie nu prin a ...
  Topic: [REJECTED] "Unknown" in friend list si nu merge st
stalp

Replies: 2
Views: 518

PostForum: Trash   Posted: 26-11-2010, 14:29:09   Subject: [RESPINS] "Unknown" in friend list si nu merge ste
buna... am si eu o problema la friend list.. cam de 3 luni.. am sperat ca dispare de la sine dar am asteptat in zadar... am avut si contu banat o luna si tot na trecut -
am la friend... un user fa ...
  Topic: nu vad playerii din icc25h si nici cd nu am
stalp

Replies: 0
Views: 297

PostForum: Trash   Posted: 09-10-2010, 16:55:28   Subject: nu vad playerii din icc25h si nici cd nu am
sal, am o problema... am cooldown la voa 10 si 25, si la icc25 normal, faza e ca io in poza de mai jos sunt intrat intr-un icc 25 heroic si nu vad pe nimeni, ca si cum as avea cooldown - - - ...
  Topic: rugaminte sterge character
stalp

Replies: 1
Views: 658

PostForum: Romanian   Posted: 07-10-2010, 15:12:41   Subject: rugaminte sterge character
sal, am si eu o rugaminte, daca se poate sa se sterga caracterul cu numele "Cata" ?? are level 12, inactiv de peste 1 an de cand joc pe freakz, va rog mult
astept un raspuns mersi, sper sa ...
  Topic: sugestie/rugaminte pentru serverul de wow
stalp

Replies: 1
Views: 930

PostForum: Discussions/Help   Posted: 25-09-2010, 20:50:54   Subject: sugestie/rugaminte pentru serverul de wow
salut, ar fi o idee buna sa se poata uni doua conturi, ca exemplu eu am contul X si Y si as vrea ca toate caracterele de pe amandoua conturi sa fie pe contul X sau Y, sau sa pot face transferuri direc ...
  Topic: Legat de character transfer
stalp

Replies: 2
Views: 732

PostForum: Romanian   Posted: 02-09-2010, 18:02:18   Subject: Legat de character transfer
In special pentru Shocker ar fi aceasta intrebare/rugaminte
un prieten mi-a dat mie accountul lui cu un caracter pentru ca sa lasat de wow, iar eu as vrea sa trimit caracterul lui pe contul meu, ca s ...
  Topic: isuse
stalp

Replies: 2
Views: 736

PostForum: Trash   Posted: 03-07-2010, 06:54:59   Subject: isuse
Character name:ovii
Account name:ovistegaru
IP:dinamic
GM responsabil:nu stiu
Motiv:nu stiu motivul
Ceva ce doriti sa adaugati: imi spuneti si mie va rog de ce am fost banat?????????????/
MS MUL ...
 
Page 1 of 2 Go to page 1, 2  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 17-09-2024, 04:30:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x