User
Pass
2FA
 
 

Search found 42 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Resetare parola !
stealthSwap

Replies: 1
Views: 409

PostForum: Romanian   Posted: 24-04-2015, 18:00:23   Subject: Resetare parola !
In primul rand as dorii sa salut comunitatea Freakz si Staff-ul.Am decis sa revin in urma unei absente destul de indelungate in care am intrerupt orice legatura cu aceasta comunitate si acest server m ...
  Topic: Problema Vote Shop
stealthSwap

Replies: 2
Views: 666

PostForum: Romanian   Posted: 09-05-2013, 19:42:17   Subject: Problema Vote Shop
Salutare, as dori ajutor pentru rezolvarea urmatoarei probleme ( de preferinta un Staff member).
Deci, buba sta in felul urmator:cand doresc sa iau un item din vote shop, ajung la pagina cu ,,selecte ...
  Topic: Mai tare in gura decat in pantaloni, mute la ciutan!
stealthSwap

Replies: 1
Views: 493

PostForum: Trash   Posted: 15-02-2013, 15:49:59   Subject: Mai tare in gura decat in pantaloni, mute la ciutan!
Numele suspectului: Gankbangg
Data/ora: 15.02.2013 / 15:32
Detalii:Se pare ca barbatia se exprima mult mai bine in fata monitorului.Luati va rog masurile necesare.
Screenshot: http://i.imgur.com/jR ...
  Topic: Rezolvati problema cu Vote Points!
stealthSwap

Replies: 3
Views: 842

PostForum: Romanian   Posted: 20-05-2012, 19:30:50   Subject: Rezolvati problema cu Vote Points!
Salutare, rog frumos staff-ul serverului sa rezolve problema cu primirea vote points.
Problema este urmatoarea, de doua saptamani incoace votez, si nu primesc nici un vote points.
Din nou, rog frumo ...
  Topic: PROBLEMA, nu pot vota!
stealthSwap

Replies: 1
Views: 530

PostForum: Romanian   Posted: 13-05-2012, 10:02:00   Subject: PROBLEMA, nu pot vota!
Am urmatoarea problema, de cateva zile incoace, votez, dar nu imi primesc punctele.
Ce se intampla, va rog frumos sa rezolvati.
PS:Mentionez ca am urmat pasii exact.
Astept un raspuns.
  Topic: Probleme Recover Password
stealthSwap

Replies: 0
Views: 246

PostForum: Romanian   Posted: 22-04-2012, 10:48:41   Subject: Probleme Recover Password
Salutare, acest topic este deschis cu referire la urmatoarea problema.
De dimineata incerc in continu sa dau recover la parola.
De fiecare data primesc eroarea:
A aparut o eroare la trimiterea em ...
  Topic: Vand/dau la schimb Account Steam MW3 (Modern Warfare 3)
stealthSwap

Replies: 3
Views: 452

PostForum: Archive   Posted: 05-03-2012, 19:52:46   Subject: Vand/dau la schimb Account Steam MW3 (Modern Warfare 3)
Account-ul il dau in special pe beta key Dota 2 /Dota 2 gift,sau alte oferte venite de la playeri.
Pret 35 euro Paypal.
Cei interesati postati aici.
  Topic: Vand/dau la schimb Account Steam MW3 (Modern Warfare 3)
stealthSwap

Replies: 2
Views: 698

PostForum: Romanian   Posted: 05-03-2012, 19:44:46   Subject: Vand/dau la schimb Account Steam MW3 (Modern Warfare 3)
Account-ul il dau in special pe beta key Dota 2 /Dota 2 gift,sau alte oferte venite de la playeri.
Pret 35 euro Paypal.
Cei interesati postati aici.
  Topic: WoW direct play
stealthSwap

Replies: 3
Views: 881

PostForum: Romanian   Posted: 04-02-2012, 11:33:00   Subject: WoW direct play
Stie careva vreun client de wow 4.3.0. direct play? nu am gasit nicaieri.
Multumesc
  Topic: Rog frumos ajutor
stealthSwap

Replies: 0
Views: 298

PostForum: Romanian   Posted: 29-01-2012, 20:18:33   Subject: Rog frumos ajutor
Salutare as dorii un GM sa imi raspunda la intrebare si daca se poate sa ma si ajute.
Am facut greseala de a imi cumpara tabard of the protector in loc de tabard of the lightbringer.
Amandoua au ace ...
  Topic: AJUTOR!!
stealthSwap

Replies: 4
Views: 483

PostForum: Romanian   Posted: 29-01-2012, 18:45:09   Subject: AJUTOR!!
Rog frumos un GM sa ma ajute cu urmatoarea problema:
Am primit crash in game , probabil din cauza zonei in care era, rog un GM sa ma teleporteza in SW sau Elwin Forest.
Nume caracter Hazze.
Multume ...
  Topic: Un mic cadou cu ocazia celebrarii serverului?
stealthSwap

Replies: 7
Views: 704

PostForum: Romanian   Posted: 29-01-2012, 17:59:43   Subject: Un mic cadou cu ocazia celebrarii serverului?
Stiu ca problema principala este rezolvarea bug-urilor, dar m-am gandit la urmatorul lucru:
cu prilejul aniversarii a 2 ani de la deschiderea serverului, ar fi frumos daca macar cateva zile char-trad ...
  Topic: Viitorul PvE-ului pe freakz
stealthSwap

Replies: 5
Views: 858

PostForum: Romanian   Posted: 30-11-2011, 21:53:55   Subject: Viitorul PvE-ului pe freakz
Stiu ca munca este grea, si se incearca ca totul sa fie cum trebuie, dar vin si eu cu urmatoarea intrebare adresata Staff-ului Freakz.
Se va ajunge pe viitor sa avem si noi raiduri precum Zul Aman , ...
  Topic: Crash in continuu AJUTOR
stealthSwap

Replies: 5
Views: 731

PostForum: Romanian   Posted: 21-10-2011, 10:58:55   Subject: Crash in continuu AJUTOR
Salutare as avea va rog nevoie de ajutor.
Azi de dimineata eram in Kalimdor cu mountul cand am luat crash, am vrut sa ma reloghez crash am dat unstuck charului dupa server crush...ce sa fac?
Va rog ...
  Topic: In legatura cu PTR-ul
stealthSwap

Replies: 1
Views: 430

PostForum: Romanian   Posted: 04-09-2011, 20:46:25   Subject: In legatura cu PTR-ul
Am deschis acest topic cu scopul de a adresa Staff-ului freakz urmatoare intrebare:
Cat mai dureaza PTR-ul?
In topicul facut de catre shocker scrie ca va dura intre 3-7 zile.
PTR-ul se va incheia m ...
 
Page 1 of 3 Go to page 1, 2, 3  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 10-05-2024, 08:34:02
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x