User
Pass
2FA
 
 

Search found 4 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: [DUPLICATE] Itemele costa cu 200 honor points mai mult decat trebuie
the_Ages

Replies: 2
Views: 803

PostForum: Trash   Posted: 22-05-2012, 23:37:47   Subject: Itemele costa cu 200 honor points mai mult decat trebuie
Wowhead/WoW Freakz Link:
Descrierea bugului / Bug description: De fiecare data cand cumpar cu honor points imi ia mai mult decat costa item-ul cu 200 de puncte
Dovada / Proof: inainte sa cumpar: ht ...
  Topic: Problema cu Hurricane Deck
the_Ages

Replies: 1
Views: 430

PostForum: Romanian   Posted: 07-01-2012, 13:34:36   Subject: Problema cu Hurricane Deck
Salut! Am si eu o problema cu Hurricane deck. Am cumparat unul si am fost la toti profesorii Thaddeus Paleo si nu am putut sa il predau. Am dat abandon la quest si a disparut deck-ul, deci am pierdut ...
  Topic: Nu pot intra. Imi cere sa instalez pach
the_Ages

Replies: 3
Views: 683

PostForum: Romanian   Posted: 24-10-2011, 00:53:12   Subject: Nu pot intra. Imi cere sa instalez pach
Salut! Ajutati-ma, va rog, sa rezolv aceasta problema. Am jucat in seara asta si la un moment dat a picat serverul. Cand si-a revenit, am intrat si imi cerea sa instalez un pach. L-am instalat, dar de ...
  Topic: nudadoamne mi-a dat ban degeaba
the_Ages

Replies: 1
Views: 479

PostForum: Trash   Posted: 30-09-2010, 13:18:10   Subject: nudadoamne mi-a dat ban degeaba
Astazi 30.09.2010 la ora 14,10 am luat ban de la nudadoamne degeaba. Aveam cel mai mare scor de pe server si dintr-o data a dat vot daca sa imi dea ban sau nu. Am primit ban in urma votului. Se discut ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 29-09-2024, 01:09:07
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x