User
Pass
2FA
 
 

RECRUTARI
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 32, 33, 34    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message66317
amatseru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-03-2019 13:41)
Joined: 28 Jan 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: United States

Reputation: 50
Votes: 2

 
Post Posted: 28-01-2013, 22:30:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NUME INGAME:Izanaki
Class:Death Knight
Spec:blood/frost
ITEM LEVEL:363 semi full pve (incerc sa-l fac full)
SCREENSHOT INGAME ITEM LEVEL:http://img441.imageshack.us/img441/2060/wowscrnshot012813120619.jpg
PROFESII :ENCHANTING full si leatherworking in crestere (mai am inscription si herbalision full dar pe alt cont)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Maev

[Shadowblade]



Status: Offline
(since 08-03-2021 23:50)
Joined: 02 Nov 2011
Posts: 599, Topics: 92
Location: Italy

Reputation: 612.1
Votes: 38

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 29-01-2013, 01:42:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

amatseru wrote:
NUME INGAME:Izanaki
Class:Death Knight
Spec:blood/frost
ITEM LEVEL:363 semi full pve (incerc sa-l fac full)
SCREENSHOT INGAME ITEM LEVEL:http://img441.imageshack.us/img441/2060/wowscrnshot012813120619.jpg
PROFESII :ENCHANTING full si leatherworking in crestere (mai am inscription si herbalision full dar pe alt cont)


Respins




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ionut1989

[Ticalos nerezonabil]



Status: Offline
(since 13-11-2022 20:31)
Joined: 25 Sep 2011
Posts: 665, Topics: 195
Location: Behind you

Reputation: 295
Votes: 19

   
Post Posted: 01-02-2013, 13:21:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTARI INCHISE PANA LA NOI ORDINE
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
wolfy23

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-06-2013 18:13)
Joined: 09 Jan 2011
Posts: 16, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 73.7
Votes: 2

 
Post Posted: 02-02-2013, 01:23:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NUME INGAME: Onyxa
CLASS: Priest
SPEC:In special discipline la nevoie holy
ITEM LEVEL:375
LINK ARMORY:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Onyxa
Am citi Regulile guildei http://forum.wow-freakz.com/Regulile-Guildei-t174604.html si sunt de acord cu ele: DA
CUNOASTEREA SCRIPTURILOR LA BOSSI DE PANA ACUMA: DA
TEAMSPEAK SI MICROFON: DA
PROFESII:ENCHANTING 525 / Jevelcrafting 525
UN SCREENSHOT CU DPS VOSTRU PE 2M DAMAGE:(CAZ DPS) Sunt healer de obicei nu fac dps
UN SCREENSHOT CU ULTIMUL TAU PROGRES PVE (din moment ce nu merge compare achivements iar armory nu arata detaliat ce trebuie)



Vreau sa mentionez urmatoarele:
1.Progresele pe patchul anterior am doar cateva fiind un character mai nou si nu prea am jucat pe el.
2. Acest patch lam jucat deja pe blizzard, scripturile de lfr normal si heroic le stiu fiindaca am progresat cu gilda (in afara de lfr care nu se face cu guilda) cu progresul am ajuns pana aproape de capat nereusiind inca sa batem ultimul bos pe 25 hc adica Madness of Deathwing, (venisera mop)
3. item levelul il voi imbunatati in cateva zile, mai am nevoie sa castig cateca battlegrounds (cateodata imposibil de realizat) ca sa pot preschimba honor poinst in justice points sa mai adaug neck, hands, finger.
4. sunt deja exaltet cu avengers of hyjal, aia presupune ca am itemele epie de ilvl 378 le am deja achizitionate.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Maev

[Shadowblade]



Status: Offline
(since 08-03-2021 23:50)
Joined: 02 Nov 2011
Posts: 599, Topics: 92
Location: Italy

Reputation: 612.1
Votes: 38

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 02-02-2013, 02:28:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wolfy23 wrote:
NUME INGAME: Onyxa
CLASS: Priest
SPEC:In special discipline la nevoie holy
ITEM LEVEL:375
LINK ARMORY:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Onyxa
Am citi Regulile guildei http://forum.wow-freakz.com/Regulile-Guildei-t174604.html si sunt de acord cu ele: DA
CUNOASTEREA SCRIPTURILOR LA BOSSI DE PANA ACUMA: DA
TEAMSPEAK SI MICROFON: DA
PROFESII:ENCHANTING 525 / Jevelcrafting 525
UN SCREENSHOT CU DPS VOSTRU PE 2M DAMAGE:(CAZ DPS) Sunt healer de obicei nu fac dps
UN SCREENSHOT CU ULTIMUL TAU PROGRES PVE (din moment ce nu merge compare achivements iar armory nu arata detaliat ce trebuie)



Vreau sa mentionez urmatoarele:
1.Progresele pe patchul anterior am doar cateva fiind un character mai nou si nu prea am jucat pe el.
2. Acest patch lam jucat deja pe blizzard, scripturile de lfr normal si heroic le stiu fiindaca am progresat cu gilda (in afara de lfr care nu se face cu guilda) cu progresul am ajuns pana aproape de capat nereusiind inca sa batem ultimul bos pe 25 hc adica Madness of Deathwing, (venisera mop)
3. item levelul il voi imbunatati in cateva zile, mai am nevoie sa castig cateca battlegrounds (cateodata imposibil de realizat) ca sa pot preschimba honor poinst in justice points sa mai adaug neck, hands, finger.
4. sunt deja exaltet cu avengers of hyjal, aia presupune ca am itemele epie de ilvl 378 le am deja achizitionate.


Dat fiind faptul ca eu team pus sa faci app tot eu te bag in guild asta insemnand ca te pun perioada de test cea ce inseamna ca voi fi cu oki pe tine la orice activitate pve a guildei si nu numai in aceste 2 sapt ci si dupa asta ca sa vad daca mam inselat in privinta ta si a deciziei care am loato

P.S Citeste regulile Guildei inainte sami dai wisp pt Inv pt ca stiu ca multi pun am cititi ....... bla bla bla si dupa in guild la raid ma intreaba :" pai dece asa? dece nu? dece pe ici si pe dincolo "( mod de a spune) ...




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 32, 33, 34    


The time now is 02-07-2024, 16:17:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x