User
Pass
2FA
 
 

2 lucruri:

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message1548
metinibo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-12-2019 16:47)
Joined: 15 Dec 2016
Posts: 42, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: -38
Votes: 5

 
Post Posted: 02-11-2018, 16:32:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt 3 "scenarii" de facut pentru 3 achivmenturi diferite in quests>kalimdor > firery/frost/shadow glutton for punishment. Am facut ceea ce scria in ghid-ul de pe wowhead ( Unele questuri nu erau implementate / folosite in questchain pe freakz ) Si am ajuns pana la ultimele 2 questuri pentru a putea incepe scenariile. Nu stiu din ce motiv, le am avut pe penultimul si ultimul, in questlog, in acelasi timp, In timp ce ele trebuiau facute: Penultimul>Ultimul, si eu nu eram atent asa ca am facut Ultimul>Penultimul, Am pastrat quest-item-ul primit de-alungul questurilor, dar nu pot intra in scenarii pentru a le completa. Nu stiu daca problema este ordinea in care au fost facute sau doar nu sunt facute corect pe freakz, desii "Fiery punishment" este facut de ~450 persoane. Doresc sa stiu daca pot face ceva sa intru si sa incerc sa le fac si eu.

2. Doresc sa mi se rezolve de aici / sa mi se spuna unde sa fac cerere / sa pot vorbii pentru: "I Pitied The Fool" autocomplete achivment, am 4/5 cerinte pentru a il indeplinii, a 5 a fiind "pity the fool in arathi basin blacksmith" din moment ce pe MOP nu poti strange atati playeri nici pentru un raid de 25 dar'pentru un bg.. achivmentul este singurul care imi lipseste pentru a indeplini "Fool for love" care de asemenea este un subachivment al "What a long, strange trip it's been" care are erward proto drake. Un al doilea achivment pentru auto-complete este "With a little helper from my friends" Care este tot de pvp si se poate face ~ in BG, este de asemenea singurul achivment care imi lipseste pentru a indeplinii "Merrymaker" acesta fiind de asemenea un sub achivment al "What a long, strange trip it's been", care cum am spus.. un proto drake foarte rar, si o tona de achivment points, eu fiind un achivment colector, deja ar fii prea urat sa ma chinui atat pe acest server pe care joc de atatia ani care acu nuare nici populatie, si nici macar sa nu pot face marile chestii legate de achivments..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
marshlolz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-11-2020 16:25)
Joined: 03 May 2014
Posts: 58, Topics: 5
Location: United Kingdom

Reputation: 152.9
Votes: 3

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 22-11-2018, 00:00:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In metin tot asa functiona? Cereai chestii la gm's si ei iti dadeau ? -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
metinibo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-12-2019 16:47)
Joined: 15 Dec 2016
Posts: 42, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: -38
Votes: 5

 
Post Posted: 22-11-2018, 15:14:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poate imi spui tu, ca eu nu am jucat in viata mea. Atunci sa ma teleporteze in arathi basin si fac chiar eu achivmentul si aia e, aceasi chestie no?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 28-03-2024, 21:33:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x