User
Pass
2FA
 
 

5.4 Warrior Duels - Tenzor vs Arena Master Udriga

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies
Author Message1965
noxuris

[Blood Bath ]



Status: Offline
(since 04-01-2018 23:24)
Joined: 15 Nov 2011
Posts: 590, Topics: 99
Location: Mangalia

Reputation: 426.7
Votes: 19

Post Posted: 21-10-2013, 17:58:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am inceput seriile de duele cu fiecare jucator ce detine titlul Arena Master , primu oponent al acestei serii este Udriga , un warrior cu un talent desavarsit de pe Sylvanas , 3 duele intense din punctul meu de vedere.
Sper sa va placa! <3

https://youtube.com/watch?v=Y6MVGUo5xH4:



I drink your blood and I eat your skinn.
http://eu.battle.net/wow/en/character/sylvanas/Tenzor/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dacu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-02-2014 10:38)
Joined: 25 Jan 2012
Posts: 14, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 71.5
Votes: 2

Post Posted: 22-10-2013, 14:27:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

aveai gear mai bun -))
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
noxuris

[Blood Bath ]



Status: Offline
(since 04-01-2018 23:24)
Joined: 15 Nov 2011
Posts: 590, Topics: 99
Location: Mangalia

Reputation: 426.7
Votes: 19

Post Posted: 22-10-2013, 14:31:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dacu wrote:
aveai gear mai bun -))


LOOOOOOOL , omule mai traiesti :o , te-ai lasat si vad ca ai revenit pe Freakz , mi-a fost dor de tine Love Struck (no ***) , pacat ca numai am warrul pe Freakz chiar vroiam sa mai dam niste arene ca pe vremuri <3

Eu si Udriga avem acelas gear si arma posibil gem-uri diferite sti tu de prune de mere - si talente.

Man jos palaria pt tine si mai intra pe skype cv sa mai vb :<


I drink your blood and I eat your skinn.
http://eu.battle.net/wow/en/character/sylvanas/Tenzor/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 28-10-2013, 09:44:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Joefernandes next duel.

- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Blinded

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-02-2018 08:32)
Joined: 08 Nov 2012
Posts: 147, Topics: 7
Location: Constanta

Reputation: 238.6
Votes: 11

       
Post Posted: 31-10-2013, 10:10:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

noxuris wrote:
Udriga , un warrior cu un talent desavarsit de pe Sylvanas


Acest Udriga , in primul duel a stat full fear , si nu a folosit shield wall ; daca acest warrior are un talent desavarsit , nu stiu ce mai poti spune despre warriorii care chiar joaca cate ceva , si sunt in top in fiecare patch.


Esti asa slab , ca te stergi la fund cu ata de dinti.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
noxuris

[Blood Bath ]



Status: Offline
(since 04-01-2018 23:24)
Joined: 15 Nov 2011
Posts: 590, Topics: 99
Location: Mangalia

Reputation: 426.7
Votes: 19

Post Posted: 31-10-2013, 16:15:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Blinded wrote:
noxuris wrote:
Udriga , un warrior cu un talent desavarsit de pe Sylvanas


Acest Udriga , in primul duel a stat full fear , si nu a folosit shield wall ; daca acest warrior are un talent desavarsit , nu stiu ce mai poti spune despre warriorii care chiar joaca cate ceva , si sunt in top in fiecare patch.


Daca stai putin atent a folosit Berzerker Rage la inceput de lupta pt a creste daunele pe mine cu 10% fapt ca a avut initiere buna (si eu fac asta deseori pt ca in duelele warr vs warr , fear-ul n-are ce cauta).

Multi Warriori se panica si isi dau Shield Wall imediat ce oponentul aplica burst si in acelas timp Die by the Swords , aruncand in felul acesta ambele CD-uri defensive efectul de reducere al daunelor este doar de la DbtS sau vice versa.(in general vb)

Second Wind defineste warru deci avem incredere in el si ne motiveaza sa stam agresivi pana la final , motivul pt care nu a putut sa isi dea shield wall este dintr-un singur motiv ca nu se astepta la un Storm Bolt Stun de 4 secunde.

Arena Master = 2.2k in 2v2 , 3v3 si 5v5 ladder + restu de achievements din arena , Gladiator reprezinta doar pe sezonu respectiv rank 1 in battlegroup-ul tau ca , clasa in 3v3 ladder.Pentru titlul gladator esti dependent de partenerii tai si vechimea care o ai cu ei (daca ai) pt Arena Master e vb de tine si ce faci tu acolo fapt ca acuma e pe baza de personal rating.

Ambele "soiuri" de playeri ce detin titlurile astea au lucrat ceva pt a obtine aceste titluri si da e vb de om pana la urma si dispozitia lui dar avand in vedere ca am facut in jur de 20+ duele deja ajungeam sa ne obijnuim int-e noi sau chiar sa ajungem la banuieli si sa prevenim urmatoarele miscari gen sa dau Bladestorm in Shockwaveu lui.


I drink your blood and I eat your skinn.
http://eu.battle.net/wow/en/character/sylvanas/Tenzor/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 31-10-2013, 17:07:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gladiator>arena master. Sunt multi arena masters, dar mai putini gladiatori. Ca gladiator trebuie sa rupi un sezon, sa ajungi in top, cu o concurenta destul de mare. Ca arena master nu trebuie decat sa ai 2.2k in fiecare bracket, lifetime. plus sole survivor la 5v5, and some minor achievments.

୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
noxuris

[Blood Bath ]



Status: Offline
(since 04-01-2018 23:24)
Joined: 15 Nov 2011
Posts: 590, Topics: 99
Location: Mangalia

Reputation: 426.7
Votes: 19

Post Posted: 31-10-2013, 17:31:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kinook wrote:
gladiator>arena master. Sunt multi arena masters, dar mai putini gladiatori. Ca gladiator trebuie sa rupi un sezon, sa ajungi in top, cu o concurenta destul de mare. Ca arena master nu trebuie decat sa ai 2.2k in fiecare bracket, lifetime. plus sole survivor la 5v5, and some minor achievments.



Sa nu ma intelegi gresit , da sunt mai putin gladiatori ca e pe baza battlegrupului si clasa pe care o joaca si arena master e progres pe tot expansion-ul respectiv dar ambele sunt o munca pana la urma daca ar fi asa usor de luat ambele precum vorbim acuma toata lumea era arena master , evit comparatiile dar cel putin stiu ca Arena Masterii stiu sa comunice si sa imparta sfaturi si sunt fair play privind duelele , majoritatea gladiatorilor sunt aroganti si nici nu se uita la tine ca vai doamne ei fac livestream si sunt pupati in buric , am dat multe duele cu top warrs de pe Sylvanas si alte realmuri dar se pare ca Trillebårtom , Johnyblaze , Swaky sau Mýstìc fac decat arene si n-au treaba cu feedbacku sau in caz ca fac si youtube videos singurii cre ii respect ca feedback , sfaturi si strategii ce la ofera cu comunitatea sunt Veev , Mýstìc si Baksteen deaia si fac parte din comunitatea Skill Capped si detin site-uri cu guide-uri , ceea ce vreau sa explic ca daca as avea oportunitatea sa fac duele cu ei pot demonstra ca videou acesta nu este doar o balarie de video dar ca sunt al dracu o sa ma apuc sa fac duele 24/7 cu toate clasele posibile vs oameni cu cap si nu doar sa demonstrez tie sau lu X sau Y ci pt propria satisfactie daca toti indivizii de pe servere private sau 2.8k derps de pe arena tournament vad contentul meu la nivel medium. -

Mai pe scurt , Arena Masterii sunt prietenosi cu oricine indiferent cat de slab e , Gladiatorii sunt doar prieteni intre ei(cu cateva exceptii) si in sensu ca videourilor lor si materialul care il produc sunt doar beneficie lor in alte scopuri gen duele daca nu esti acelas Gladiator similar cu el nu te ia in considerare sa dau un exemplu simplu nu o sa vezi din partea lor duele intr-e un Dreadful Gladiator Rogue si Tyranical Gladiator Warr doar daca Rogue respectiv era Tyranical poate facea o exceptie.
Gladiatorii au lumea lor , no *** given for others.


I drink your blood and I eat your skinn.
http://eu.battle.net/wow/en/character/sylvanas/Tenzor/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sooriin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-11-2013 19:13)
Joined: 31 Oct 2013
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31.1
Votes: 1

Post Posted: 31-10-2013, 20:22:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Super Tare . Bravo voua
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies  


The time now is 26-04-2024, 00:22:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x