User
Pass
2FA
 
 

ADMIN COJO

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message951
Mikell

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-06-2012 17:49)
Joined: 03 Apr 2012
Posts: 18, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 8.7
Votes: 4

Post Posted: 03-04-2012, 03:26:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

salut ..Mikell va deranjeaza...in data de 02.04.2012 (nu stiu exact ora..dupa amiaza oricum)am primit blind de la adminul COJO. L-am intrebat de ce am primit.. sa stiu sa nu mai fac...mi-a spus "taci si joaca" ..ori..eu am citit regulamentul..si stiu ptr ce se primeste blind..kick..ban..etc....nu mi se pare corect sa nu zica motivul ! si doar " ai avut reclamatie"....bine..am avut..dar a verificat daca este adevarat ce a zis reclamantul?..pur si simplu jucam linistit..harta dust2...awp in mana..cum fac toti cand apuca 5000$...si am ucis inamicul care vine ca un kamikaze in tinta mea...si hop...imi strica ochii cu un BLIND..nu am gresit cu nimic..va rog lamuriti problema...sau cel putin sa-mi zica motivul...nu am dovada vreo poza sau altceva pentru ca nu a mers sa fac printscreen la consola...daca nu ma credeti..asta e...ms anticipat.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
oaanaa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-11-2013 20:20)
Joined: 20 Oct 2011
Posts: 158, Topics: 4
Location: Constanta

Reputation: 133.9
Votes: 8

Post Posted: 03-04-2012, 08:28:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

blindu` il primesti ca sa vada adminul daca ai hack sau nu ,bine nu e mereu valabil pentru ca unii pot avea cod si daca iau blind - si nu avea dc sa`ti dea explicatii pt ca nu e gen gag,kick..e ca si cum ti`ar explica de ce iti face demo -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mikell

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-06-2012 17:49)
Joined: 03 Apr 2012
Posts: 18, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 8.7
Votes: 4

Post Posted: 03-04-2012, 12:53:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bine..putea sa spuna asa cum ai zis tu..sa.mi zica simplu motivul...nu "taci si joaca"..in fine...nu mai conteaza.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CojoCIA

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-10-2013 10:46)
Joined: 23 May 2011
Posts: 88, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 81.2
Votes: 2

Post Posted: 03-04-2012, 14:30:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mikel ....vezi vreun rost la reclamatia asta?
vad ca tzii minte numai ce vrei !
ain inceput sa imi ceri socoteala pentru ce ti-am dat blind , ti-am raspuns frumos :"ai fost reclamat"!


nu ?
dupa care ai inceput sa imi ceri sa iti zic cine si de ce te-a acuzat , ti-am raspuns frumos : "nu conteaza"

nu ?

dupa care nu mai tin exact minte ce mai spuneai ..si ti-am zis zic eu frumos : "taci si joaca "

nu ?

nu ai primit nici un fel de alte comenzi / slay/kick/ban/destroy ...etc !

nu inteleg rostu si cauza reclamatiei !



T/c pls



Apropo ---> aveai si un model de respectat ca sa ti se ia in considerare reclamatia !


Bafta !


Este nevoie de 2 ani pentru a învãþa sã vorbesti, dar o viata pentru a învãþa sã taci din gurã.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mikell

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-06-2012 17:49)
Joined: 03 Apr 2012
Posts: 18, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 8.7
Votes: 4

Post Posted: 04-04-2012, 00:04:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

normal ca are rost reclamatia..ia nu te mai scoate tu nevinovat....nu dai blind ca asa vrei u! si te rog sa.mi spui de ce si zici" taci si joaca"...zi-mi reclamatia..hai! ce reclamatie???....invata tu sa vorbesti ca esti admin! si am onorat modelul de reclamatie..ia mai citeste tu odata si zi-mi ce lipseste..paote nu stii sa citesti...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*Bau*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 06:41)
Joined: 26 Oct 2011
Posts: 363, Topics: 27
Location: Bacau

Reputation: 98.6
Votes: 4

 
Post Posted: 04-04-2012, 07:02:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ain inceput sa imi ceri socoteala pentru ce ti-am dat blind , ti-am raspuns frumos :"ai fost reclamat"!


nu ?
dupa care ai inceput sa imi ceri sa iti zic cine si de ce te-a acuzat , ti-am raspuns frumos : "nu conteaza"

nu ?

dupa care nu mai tin exact minte ce mai spuneai ..si ti-am zis zic eu frumos : "taci si joaca "

nu ?

DACA EXACT ASA S-A INTAMPLAT , abia dupa ce ai devenit stres ti-a zis taci si joaca.. a procedat perfect.. iar tu nu veni cu varianta ca `` nu dai blind asa ca vrei tu`` are tot dreptul sa de-a chiar daca nu esti reclamat,are suspiciuni adminul, isi face treaba, eu spun sa termini cu circul asta pt ca adminul a procedat corect. ..meritai si un gag dupa care sigur ban la cat stress esti.. good day

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
pAniC#

[hater]



Status: Offline
(since 23-02-2013 14:02)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 174, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 106.6
Votes: 2

Post Posted: 04-04-2012, 07:15:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BLIND se da la orice jucator suspectat de adminul in cauza CU TOT DREPTUL , este o masura anti-cheating , disponibila oricarui admin. Ceea ce faci tu aici este un circ pentru nimic, cum am spus , Blind nu este masura de pedeapsa ci masura anti-cheating.
Cojo a reacionat mult prea frumos si civilizat avand in vedere situatia.
TC ca nu are rost

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by PropheT, 04 April 2012 05:45



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 12-05-2024, 05:15:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password