User
Pass
2FA
 
 

ANTISS sau ?? "da" :)
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message20209
abureala

[TasTe some FuN]



Status: Offline
(since 21-01-2013 20:17)
Joined: 03 Dec 2009
Posts: 673, Topics: 30
Location: United States

Reputation: 227.4
Votes: 16

Post Posted: 12-05-2011, 17:51:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pacimaker wrote:
Din punctul meu de vedere corina stie prea bine "joaca" ca sa mai aibe nevoie si de "ajutor"pentru a fi un jucator complet + faptul ca "concureaza" pt slot , iar folosirea de "jmecherii" ar sterge-o definitv de pe acest server si ea e constienta de acest lucru.Imi face placere sa joc cu ea pe server si la mai multi din astfel de playeri.

P.S. corina e normal ca adminii sa "stea" pe tine sa vada ce si cum , intreaba-l pe Warez ca si el ca si altii au trecut prin aceeasi faza(eu la inceput cred ca am dat peste 30 de poze, ma si plictisisem de atatea ss-uri - see u in game


Nu este o scuza ca doreste slot....au fost prinsi admini cu cheat..

Avioane nu inteleg de unde si pana unde iti permiti tu sa ne jignesti gen "paranoia,filme sf" deci repet esti mult prea slab si copil ca sa te mai bag in seama,tu care faci poze lui Ralukita ca o banuiesti de wall ,cu asta am spus tot mai ales ca raspuns ca jigniriile gen "paranoia" care ni le adresezi atat mie cat si celorlalti.

Iar revin si spun ca tu nu esti capabil sa sustii ceea ce scrii,mai omule citesteti primul post referitor la noi apoi incearca sa intelegi afirmatia mea "citeste mai bine motivele".Deci nu mai face posturi de dragul de a te baga in seama ca devii penibil,spuneti parerea fara sa na faci paranoici si veziti de codatii tai si premonitiile tale

Cori fara suparare,pana nu se clarifica faza cu marimea pozelor eu merg pe varianta antiss din motivele specificate in posturile anterioare.


http://www.youtube.com/watch?v=AE6jh2lxOIY&feature=player_embedded#at=49 Ghem.Mzq


I like to walk
Teoretic,nu imi pasa.Practic,mi se rupe
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Corinutza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-01-2012 15:43)
Joined: 05 Apr 2011
Posts: 26, Topics: 4
Location: Portugal

Reputation: 59.5
Votes: 2

Post Posted: 12-05-2011, 18:11:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Np, stai linistit, am fost la lan in forte acu vreo 6 ani si echipa adversa zicea ca am cod, cu toate ca erau in sala cu mine... Anti ss .. prima data cand am auzit de el a fost ieri, dapoi sa il si folosesc.

Ataaaaat bumti bumti bumti!
Barman hai cu ---- bumti bumti bumti!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 12-05-2011, 18:17:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce-i cu ostilitatea asta ?
Demonstreaza ca are ANTI-SS si nu mai cauta atatea intepari .
Ti-am pus intrebari , raspunde la ele , demonstreaza ca eu (Si ceilalti din cate vad) gresim si tu esti atotstiutor , tu asa demonstrezi prin fapte ca persoana in cauza juca cu cheat si folosea anti-ss ?

Nu cred ca "paranoia" este jignire , sub nici o forma , nu inteleg ce mentalitate ai tu de sustii asa ceva , oricum putin imi pasa.

O data ce ai deschis un topic in care doreai raspuns daca persoana in cauza are sau nu anti-ss , era normal ca oricine sa-si spuna punctul de vedere (freakz = o mare comunitate) nu cred ca esti stapan peste war3 si tu alegi persoanele care sa-si spuna punctul de vedere sau nu.

Atata timp cat ti-am spus ca pozele PUTEAU iesii la fel , din cauza unui pc mai slab ai sarit repede ca ars cu acuzatii si JIGNIRII (Da , ceea ce spui tu se poate numii insulte) .

Asa lucrezi tu in echipa ?cand unul nu e de parere cu tine faci tot posibilul sa-l jignesti si sa-l ataci ?
Stai linistit , sunt mai matur decat tine si nu o sa-ti raspund pe aceasta cale josnica.

Demonstreaza ca avea anti-ss si lasa certurile .

Daniel a dat o sugestie pe care nimeni nu o aplica , intra pe cs si intreaba cine are un pc SLAB , fa-i ss si vezi cum ies pozele -
Legat de marime , la mine pana acum au iesit toate aceeasi dimensiune (asta e singura intrebare la care eu nu pot gasi raspuns)

Bafta , succes cu a dovedi , are sau nu.

L.E Nu am chef sa mai fac un post aiurea , oricum abureala (cu A MIC) o tine pe a lui si cauta scandal , "paraoia" am spus la plural nu era jignire/insulta/ironie(nu stii ce inseamna) , ma refeream pur si simplu` la faptul ca orice vi se pare cod , e insulta asta? cauta in dex. multumesc.
"TE UITI LA SF" = plural ? suferi de dubla personalitate ? vezi ca esti singurul care cauta cearta si scandal si doresti sa mai intervina 2-3 persoane in apararea ta ?
M-am referit la tine , ca te uiti la sf. am si zis-o direct , catre persoana ta , nicidecum la plural , pentru ca faci in asa fel incat arati ca individul joaca codat (Chiar daca nu o face)
Hai , te vor ajuta colegii tai - oricum esti prea plin de tine si o tii una si buna.
Salutari.





Last edited by ^AvioanE^ on 12-05-2011, 19:14:11; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
abureala

[TasTe some FuN]



Status: Offline
(since 21-01-2013 20:17)
Joined: 03 Dec 2009
Posts: 673, Topics: 30
Location: United States

Reputation: 227.4
Votes: 16

Post Posted: 12-05-2011, 18:52:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din nou ai facut post penibil,din nou nu citesti cu atentie ce naiba scriu toti "astia" pe aici.
AMice,am spus clar in legatura cu testele,nu mai repet daca tu nu poti citi cu atentie niste fraze.
Am facut acest topic ca asa mi-a spus un owner,eu dupa mine il banam direct si asteptam pe el/ea sa faca raclamatie sau ce vrea el.Dupa cum am spus la toti cei care mi-au dat poze cu marimi diferite i-am banat si te rog sa cauti daca exista vre-o reclamatie sau cerere de unban in care sa regasesti motivul asta.
Tu chiar nu pricepi ca atunci cand faci 2-3 persoane paranoice este o jignire,sau esti ironic si le spui ca ne uitam la sf'uri,pai atunci te rog nu mai posta aici,in topic deschis de MINE daca tu conderi ca prin acele cuvinte nu jignesti,ne cerem scuze ca nu traim in lumea ta sa iti permitem sa ne vorbesti asa.Repet Nu MAI POSTA decat daca ai o parere si daca ai o parere exprima-ti aceea parere fara jigniri.



LE: Rog un owner sa analizeze comportamentul acestui copil.Multumesc (inca o data continuii sa jignesti,plin de mine -))))))) ce penibil )


http://www.youtube.com/watch?v=AE6jh2lxOIY&feature=player_embedded#at=49 Ghem.Mzq


I like to walk
Teoretic,nu imi pasa.Practic,mi se rupe
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tigreus

[# UlTrAs AU% #]



Status: Offline
(since 14-07-2011 19:38)
Joined: 02 Sep 2009
Posts: 1024, Topics: 18
Location: Bucharest

Reputation: 228.5
Votes: 5

Post Posted: 12-05-2011, 21:34:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[NT]D@niel wrote:
Ca si ceilalti colegi nu inteleg diferenta de marime a pozelor.


Cam ciudat marimea pozelor... nici macar 2 din ele nu au aceasi marime...daca nu ma insel eu pozele au si o luminozitate fff mare, plus ca in ultima poza dmg-ul se vede in ceatza (de abia murise dupa ss). eu tind sa cred ca e antiss.ar treb facute niste teste sa vedem cum ies.






La munk, nu la intins mana!!! -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 12-05-2011, 21:56:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)



N-ai cum sa modifici 4 poze in aceeasi secunda. E clar ca a fost bulita comanda.

Mi-am facut si eu cateva poze..
http://www.speedyshare.com/files/28430917/antiss.rar
La mine au iesit toate in aceeasi secunda -

Insa n-am reusit sa le modific marimea, deci nu stiu de ce ale ei au marimi diferite.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Corinutza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-01-2012 15:43)
Joined: 05 Apr 2011
Posts: 26, Topics: 4
Location: Portugal

Reputation: 59.5
Votes: 2

Post Posted: 12-05-2011, 21:56:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tigreus wrote:
[NT]D@niel wrote:
Ca si ceilalti colegi nu inteleg diferenta de marime a pozelor.


Cam ciudat marimea pozelor... nici macar 2 din ele nu au aceasi marime...daca nu ma insel eu pozele au si o luminozitate fff mare, plus ca in ultima poza dmg-ul se vede in ceatza (de abia murise dupa ss). eu tind sa cred ca e antiss.ar treb facute niste teste sa vedem cum ies.


Tu cand mori, primesti un locked chased camera, asta inseamna cam 3 secunde, 4 de urmarit pesoana care te-a omorat, in timp ce "tu" "mori". In timpul asta incepe sa se duca scrisul ala cu attackers si damage, logic nu? pe mine m-a prins pe first person, asta inseamna ca a iesit ss-u cam greu, explicatia de ce a iesit asa greu e urmatoarea: GForce FX 5500, procesor de 1.6 1gb ram, pc neformatat de aproximativ 2 ani, virusi la greu, ce pot sa zic, nu a fost intretinut cum trebuie ca eu folosesc laptopul ea foloseste pc-ul.


(Razvan)


Ataaaaat bumti bumti bumti!
Barman hai cu ---- bumti bumti bumti!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
abureala

[TasTe some FuN]



Status: Offline
(since 21-01-2013 20:17)
Joined: 03 Dec 2009
Posts: 673, Topics: 30
Location: United States

Reputation: 227.4
Votes: 16

Post Posted: 12-05-2011, 22:09:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Corinutza wrote:
: GForce FX 5500, procesor de 1.6 1gb ram, pc neformatat de aproximativ 2 ani, virusi la greu, ce pot sa zic, nu a fost intretinut cum trebuie ca eu folosesc laptopul ea foloseste pc-ul.


(Razvan)
ciudat cu aceea configuratie sa aibe 100 fps...am cam aceeasi conf ba chiar Gf 6200 si nu am 100 fps nicodata....deci chestia cu pc slab si poze marimi diferite nu am cum s ao cred ca am pc la fel deslab si nu iese asa ceva niciodata


http://www.youtube.com/watch?v=AE6jh2lxOIY&feature=player_embedded#at=49 Ghem.Mzq


I like to walk
Teoretic,nu imi pasa.Practic,mi se rupe
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Corinutza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-01-2012 15:43)
Joined: 05 Apr 2011
Posts: 26, Topics: 4
Location: Portugal

Reputation: 59.5
Votes: 2

Post Posted: 12-05-2011, 22:26:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu abureala, de ce mai postezi atat? Am inteles, o vrei banata pe corina din X motiv, lasa vrajeala cu anti ss si nu stiu ce, am fumat d-astia ca tine mult prea multi ca sa mai dau de inca unu. Ti-ai spus parerea in primul post, lasa si pe altii, nu trebuie sa te mai agiti atat. Presupun ca ai sa dai si cine stie ce reply ca sunt varza si cine stie ce-ti mai trece prin mintea dar nu prea imi pasa. Ideea e sa posteze adminii mari care au experienta, werez cath tase, astia de chiar joaca, nu tu, sincer. O seara buna, cu asta am incheiat discutia aici.


A, si unde vezi tu 100 FPS?


Ataaaaat bumti bumti bumti!
Barman hai cu ---- bumti bumti bumti!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
abureala

[TasTe some FuN]



Status: Offline
(since 21-01-2013 20:17)
Joined: 03 Dec 2009
Posts: 673, Topics: 30
Location: United States

Reputation: 227.4
Votes: 16

Post Posted: 12-05-2011, 22:49:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Corinutza wrote:
Tu abureala, de ce mai postezi atat? Am inteles, o vrei banata pe corina din X motiv, lasa vrajeala cu anti ss si nu stiu ce, am fumat d-astia ca tine mult prea multi ca sa mai dau de inca unu. Ti-ai spus parerea in primul post, lasa si pe altii, nu trebuie sa te mai agiti atat. Presupun ca ai sa dai si cine stie ce reply ca sunt varza si cine stie ce-ti mai trece prin mintea dar nu prea imi pasa. Ideea e sa posteze adminii mari care au experienta, werez cath tase, astia de chiar joaca, nu tu, sincer. O seara buna, cu asta am incheiat discutia aici.


A, si unde vezi tu 100 FPS?


De unde ai dedus tu ca o vreau banata? -)))))) ahahah..in aceea seara 3 admini au zis ca e suspecta de wall la fel si eu...ca urmare au fost facute ss.....NU MAI VENITI CU PRESUPUNERI NEFONDATE..o vreau eu banata..de unde si pana unde imi pasa mie daca joaca sau nu....puteam sa o banez si lua unban dupa ce se lamurea situatia,si chestia cu fps...PAI TE POTI UITA LE POZE SA VEZI CATI FPS...doamne experimentatule... si tot fac postreply ca eu am facut topicul..INTELEGI!?!?.....NU am nimic cu tine sau cu ea cat timp joaca corect.....asteptam rezolvare.MS Nb

Cu un asemenea slab pc care zici ca il aveti sa joci la rezolutia aia cu 100 fps pe mjolby ...MDA nu am experienta.-..mai asteptam raspunsuri si de la altii


http://www.youtube.com/watch?v=AE6jh2lxOIY&feature=player_embedded#at=49 Ghem.Mzq


I like to walk
Teoretic,nu imi pasa.Practic,mi se rupe
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Corinutza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-01-2012 15:43)
Joined: 05 Apr 2011
Posts: 26, Topics: 4
Location: Portugal

Reputation: 59.5
Votes: 2

Post Posted: 12-05-2011, 23:08:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

abureala wrote:
Corinutza wrote:
Tu abureala, de ce mai postezi atat? Am inteles, o vrei banata pe corina din X motiv, lasa vrajeala cu anti ss si nu stiu ce, am fumat d-astia ca tine mult prea multi ca sa mai dau de inca unu. Ti-ai spus parerea in primul post, lasa si pe altii, nu trebuie sa te mai agiti atat. Presupun ca ai sa dai si cine stie ce reply ca sunt varza si cine stie ce-ti mai trece prin mintea dar nu prea imi pasa. Ideea e sa posteze adminii mari care au experienta, werez cath tase, astia de chiar joaca, nu tu, sincer. O seara buna, cu asta am incheiat discutia aici.


A, si unde vezi tu 100 FPS?


De unde ai dedus tu ca o vreau banata? -)))))) ahahah..in aceea seara 3 admini au zis ca e suspecta de wall la fel si eu...ca urmare au fost facute ss.....NU MAI VENITI CU PRESUPUNERI NEFONDATE..o vreau eu banata..de unde si pana unde imi pasa mie daca joaca sau nu....puteam sa o banez si lua unban dupa ce se lamurea situatia,si chestia cu fps...PAI TE POTI UITA LE POZE SA VEZI CATI FPS...doamne experimentatule... si tot fac postreply ca eu am facut topicul..INTELEGI!?!?.....NU am nimic cu tine sau cu ea cat timp joaca corect.....asteptam rezolvare.MS Nb

Cu un asemenea slab pc care zici ca il aveti sa joci la rezolutia aia cu 100 fps pe mjolby ...MDA nu am experienta.-..mai asteptam raspunsuri si de la altii


Deci ori sunt eu chior, ori esti tu una din doua. 87 si 90 le am in situatiile unde nu am detalii foarte mari.



Ataaaaat bumti bumti bumti!
Barman hai cu ---- bumti bumti bumti!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
abureala

[TasTe some FuN]



Status: Offline
(since 21-01-2013 20:17)
Joined: 03 Dec 2009
Posts: 673, Topics: 30
Location: United States

Reputation: 227.4
Votes: 16

Post Posted: 13-05-2011, 00:39:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

in pozele alea ai detalii ...ideea e ca tu aveai 87-90 din cauza detaliilor..parerea mea...si da esti chior ca este o poza pusa cu 100 facuta de lapd...trimisa din greseala de Cori -.....tocmai i-am facut lui ral acelasi lucru ca test ..ea jucand din Anglia cu un pc slabut si maxim fps 30...iata rezulatul marimilor acelor poze ,pozele fiind suprapuse

http://www.girlshare.ro/2165078.3


http://www.youtube.com/watch?v=AE6jh2lxOIY&feature=player_embedded#at=49 Ghem.Mzq


I like to walk
Teoretic,nu imi pasa.Practic,mi se rupe
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pacimaker

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-09-2013 05:51)
Joined: 13 Feb 2011
Posts: 31, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 85.1
Votes: 2

Post Posted: 13-05-2011, 01:14:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Corinutza wrote:
Np, stai linistit, am fost la lan in forte acu vreo 6 ani si echipa adversa zicea ca am cod, cu toate ca erau in sala cu mine... Anti ss .. prima data cand am auzit de el a fost ieri, dapoi sa il si folosesc.



Credeti ca un player care joaca de 6 ani s-ar preta la "smecherii"? Credeti ca un jucator care se simte cu "musca pe caciula" ar tot posta si pierde timp aiurea pe forum cand exista sute de servere de cs unde ar putea juca linisit? Credeti ca ar concura pentru slot si apoi pt admin jucand murdar?Credeti ca ea nu e constienta ca au sa i se mai faca ss-uri sau demo daca cineva are vreo banuiala? Oare nu sunt prea multi de "credeti "contra unei situatii destul de vagi(marimea pozelor)?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lau_

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-12-2011 22:23)
Joined: 26 May 2007
Posts: 35, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 401.9
Votes: 4

Post Posted: 13-05-2011, 01:39:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pacimaker wrote:
Corinutza wrote:
Np, stai linistit, am fost la lan in forte acu vreo 6 ani si echipa adversa zicea ca am cod, cu toate ca erau in sala cu mine... Anti ss .. prima data cand am auzit de el a fost ieri, dapoi sa il si folosesc.



Credeti ca un player care joaca de 6 ani s-ar preta la "smecherii"? Credeti ca un jucator care se simte cu "musca pe caciula" ar tot posta si pierde timp aiurea pe forum cand exista sute de servere de cs unde ar putea juca linisit? Credeti ca ar concura pentru slot si apoi pt admin jucand murdar?Credeti ca ea nu e constienta ca au sa i se mai faca ss-uri sau demo daca cineva are vreo banuiala? Oare nu sunt prea multi de "credeti "contra unei situatii destul de vagi(marimea pozelor)?



Nu fi naiv Pacimaker nare nimik ca joaca de 6 ani sau de cand joaca se poate activa oricand nu cont vechimea si daca ii sa pus pata sa joace pe srv asta poate sa fie sute de servere ..cel mai bun exemplu e "blue" care o fost prins de n'shpe ori pe srv cu anti'ss.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ion

[prin vacante]



Status: Offline
(since 10-12-2018 10:49)
Joined: 30 Jan 2008
Posts: 7503, Topics: 333
Location: Romania

Reputation: 1770.2
Votes: 191

 
Post Posted: 13-05-2011, 08:21:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce setari aveai la Renderer, Display Mode si Color Quality cand ti-au fost facute pozele ? Si de ce jucai de pe non-steam in acel moment daca detii steam ?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by cathNO1, 27 June 2011 13:09



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 17-09-2024, 04:02:04
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password