User
Pass
2FA
 
 

[APROBAT] Cerere Builder Wettberlyn

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests
Author Message2610
Wettberlyn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2021 22:06)
Joined: 02 Mar 2015
Posts: 78, Topics: 14
Location: instagram.com/wett.cb

Reputation: 311.2
Votes: 9

Post Posted: 20-12-2017, 21:51:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume: Ștefan
Vârstã: 16
Nick: Wettberlyn
Link de la cererea HELPER:
Link-uri de la toate celelalte cereri de MOD sau BUILDER: https://forum.wow-freakz.com/Cerere-Builder-Wettberlyn-t397068.html
Minecraft User: Premium
TIMP ONLINE PE SERVER: 60 de zile
De ce vrei BUILDER: Nu vreau decât sã îmi gãsesc o gașcã de treabã
Ai vreo propunere pentru server: Sistemul economic sã fie înlocuit
Câte ore joci pe server zilnic: 7
Între ce ore te putem gãsi pe server: Nu am un orar precis. Pm pe forum sigur dați de mine
Cunoști Regulamentul: Da
Cunoști Regulamentul Forumului: Da
POSTURI PE FORUM: 44
Cunoști sistemul binar?: Da

INFORMAȚII CONSTRUCȚII:

Screen-shot: https://i.imgur.com/LvrLwhl.jpg
Coordonate: X:5348 Y:102 Z: -5629
Construcția e copiatã sau e fãcutã de tine?: Nu e copiatã si nici nu cred c-ar putea fi.
Cât timp ți-a luat construcția: Nu știu sigur dar lucrez la ea din varã.
Cam cât de mare e construcția: 123x76x123
Mai ai idei pentru construcții viitoare? Poți specifica?: Un dragon
Ai mai fost builder pe alte servere?: Da
Ce reprezintã construcția?: Un castel
Ai vreo specificare?: Magma Castle
Ai construit singur sau ai fost ajutat? Spune cine și cum te-a ajutat: M-au ajutat mulți jucãtori de treabã cu multe resurse, CristianNFK și Newbest cu We la cateva mici amãnunte, dar de castel si dezvoltarea acestuia nu s-a mai atins nimeni.
Pãrerea ta despre construcția ta: Nu e profesionalã, dar sunt pe drumul cel bun.
Defectele construcției pe care le cunoști: Nimic nu e centrat.

https://i.imgur.com/fKwhwIQ.png

*Reamintesc cã în acest topic Nu au voie sã posteze decât Ownerul si Builderii Serverului.


Am fost in echipa de basket a liceului
Aveam zece meciuri zece infrangeri
Și dupa fiecare meci tata ma incuraja și imi zicea
Nu-i important daca ai caștigat sau ai pierdut
Important e ca tu n-ai jucat

3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NFK

[MC BUILDER]



Status: Offline
(since 29-03-2020 01:45)
Joined: 23 Sep 2014
Posts: 216, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 242.3
Votes: 15

Post Posted: 21-12-2017, 01:44:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma bucur ca vad ca ai revenit. Asta imi place cel mai mult cand cineva nu se da batut.

Castel nether cu zid in cerc

O forma pretentioasa as spune si aici vreau sa admiram curajul.
Intr adevar partea rea este cea pe care ai mentionat o.
Dar nu am cum de data asta sa vorbesc despre asa ceva.

Imbinare culori bine gandita.
Drumuri cu detalii din plin.
Din nou un turn cu o forma originala.
Tocmai mi am schimbat opinia cu privire la creativitatea ta.
Forma dificila si bine lucrata, pot sa observ in ea rabdarea.
Construind asta in survival fara fly, deja ma face curios.

Vreau sa te vad la potential maxim cu gradul.
Nu doar asta, doresc sa faci parte si din grupul acesta albastru.
Cu o opinie strict subiectiva, bun venit in staff.

Pro wettberlyn



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NewBest

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 30-01-2023 00:15)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 1210, Topics: 70
Location: Alba Iulia

Reputation: 1148.5
Votes: 115

   
Post Posted: 26-12-2017, 19:40:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cred ca am stat o ora pana am reusit sa iau o decizie in legatura cu cererea ta.
Constructia este una frumoasa, deosebita. Amestecul de materiale ales este mai neobisnuit, dar bine realizat. Totusi, ai ales sa decorezi similar atat podelele cat si peretii, iar densitatea mare de detalii poate deveni usor deranjanta in unele parti.
Imi place ideea cu tunelele subterane cam pe sub toata harta. Nu imi place ca in unele parti sunt usor monotone, le-ai fi putut da ceva mai multa personalitate, nu doar o curba nesfarsita. Nu mi se pare ca se potrivesc acolo tortele. Cu siguranta puteai gasi o metoda mai buna de iluminat.
Imprejurimile le-ai lasat cam libere, puteai sa le aduci putin mai "in tema". Totusi, recunosc ca ar fi fost cam dificil sa pui accentul si aici. Poate era bine daca faceai constructia in nether, ar fi aratat foarte bine.
Turnurile si zidurile sunt facute foarte frumos, mai ales noaptea cand lava aceea iese in evidenta.

Ca sa trag o concluzie, e o constructie buna, dar care lasa loc de perfectionare.

Vorbind acum din alt punct de vedere, nu pot uita evenimentele de mai devreme in acest an. A ramas o pata neagra pe "dosarul" tau.
Totusi, nu pot sa nu observ ca esti un jucator vechi, activ pe forum, iti arati interesul in viitorul serverului si mi-ai aratat diverse bug-uri de-a lungul timpului. Pe baza acestora, cred ca ti-ai invatat lectia referitor la acel episod neplacut...
Luand totul in considerare alaturi de votul pozitiv al lui NFK, cererea aceasta este aprobata. Astept cu interes sa vad, dupa wipe, cum o sa iti arati creativitatea folosindu-te de aceste accese.

Sarbatori fericite in continuare!
Closed.



3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by NewBest, 26 December 2017 17:40



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests  


The time now is 02-05-2024, 09:19:24
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x