User
Pass
2FA
 
 

[APROBAT] Cerere HELPER [FeraAnimal]

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests
Author Message960
FeraAnimal

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-07-2018 00:09)
Joined: 09 Nov 2014
Posts: 259, Topics: 26
Location: Pitesti

Reputation: 100.9
Votes: 8

     
Post Posted: 21-04-2017, 04:16:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare! Numele meu este Iulian V., am șaisprezece ani, sunt un bãiat prietenos, calm, poate uneori timid și serios. Sunt foarte punctual și îmi place foarte mult ca și cel cu care trebuie sã fac o treabã sã fie la fel de punctual. Nu îmi place sã intru în probleme sau sã mã cert cu anumite persoane. Știu ce este respectul, ce înseamnã a îți respecta colegii și a colabora cu aceștia. Din totdeauna am mers pe principiul "ca sã fii respectat, începe prin a te respecta.". Motivele pentru care aspir la funcția de helper sunt urmãtoarele: din cauzã cã am petrecut foarte mult timp pe server în ultimele zile am observat mici-mari scãpãri de limbaj și comportament din partea anumitor jucãtori și desigur îmi doresc sã ajut la îndreptarea acestor scãpãri. Alt motiv ar fi cã pur și simplu îmi place sã fac parte din staff datoritã colectivului cu care mã cunosc și mã înțeleg destul de bine.
Nickname-ul meu de pe server este "FeraAnimal". Dețin cont premium pe Minecraft și joc de ceva timp, nu știu exact cât și nici nu vreau sã fac aproximãri eronate, iar pe server de doi/trei ani, cu mici pauze. Am aflat de existența acestui server dintr-o curiozitate ascultând o discuție între doi foști colegi de clasã, în urmã cu doi ani, care desigur discutau despre server. În ultima sãptãmânã am fost mai mereu online fiind la țarã în vacanțã și neavând vreo altã ocupație, dar de obicei am timp vreo douã/trei ore de calculator, ore pe care le petrec pe Minecraft în mare parte. Am citit cu atenție regulamentul și vã pot garanta cã l-am și înțeles îndeajuns de bine încât sã nu încalc vreo regulã din acesta. Ce mai pot spune în aceastã scurtã prezentare?!... Am mai fãcut parte din staff pe acest server, nu cred cã am uitat chiar tot ce trebuie fãcut, de aceea am și decis sã mã reîntorc. Iar în caz cã cineva va observa cã în aceastã cerere sunt cu totul alte informații fațã de informațiile din celelalte cereri, motivul este cã atunci când eram mai mic obișnuiam sã mint foarte mult și îmi era rușine cu vârsta mea în lumea virtualã, acum cã a mai trecut ceva timp am realizat cã nu trebuie sã-mi fie rușine cu cine sunt și cã nu are niciun rost sã mint în legãturã cu asta. Momentan nu am vreo propunere importantã pentru server, în momentul în care voi avea una o voi face publicã. Cât despre server, pãrerea mea este una foarte bunã, îi lipsește activitatea din trecut, dar spiritul a rãmas același.
Pozã [/ontime]: .
Alte cereri:




1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andrucel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-10-2023 19:23)
Joined: 23 Dec 2015
Posts: 370, Topics: 14
Location: Prima la dreapta.

Reputation: 234
Votes: 8

   
Post Posted: 21-04-2017, 06:22:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PRO
Indeplinesti toate conditiile
Ai mai fost in staff(stii cum se mananca)
Succes!





Casuta vocala "deiu".
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NFK

[MC BUILDER]



Status: Offline
(since 29-03-2020 01:45)
Joined: 23 Sep 2014
Posts: 216, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 242.3
Votes: 15

Post Posted: 21-04-2017, 10:24:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pro


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
QuYzZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-10-2019 20:38)
Joined: 26 Jan 2017
Posts: 208, Topics: 62
Location: Craiova

Reputation: 68.1
Votes: 1

   
Post Posted: 21-04-2017, 16:11:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pro

Cu RESPECT "QuYzZ"un simplu player pe Mc.Freakz.ro !!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NewBest

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 30-01-2023 00:15)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 1210, Topics: 70
Location: Alba Iulia

Reputation: 1148.5
Votes: 115

   
Post Posted: 25-04-2017, 08:32:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cererea a fost APROBATA.
Pentru a primi gradul, te rog sa imi lasi un PM cu nick-ul tau si un link la aceasta cerere. Click aici pentru a trimite PM.
Atentie! Trebuie sa trimiti PM-ul in maxim 3 zile de la data acestui post, sau nu vei mai primi gradul (bineinteles, in cazul in care s-a anuntat absenta gradul va fi primit la intoarcerea din vacanta)!

Alte comentarii: welcome back

Topic Closed.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by NewBest, 25 April 2017 06:32



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests  


The time now is 29-04-2024, 10:33:04
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x