User
Pass
2FA
 
 

[APROBAT] Cerere HELPER [Rewd12]

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests
Author Message1426
Rewd12

[Play Freakz Owner]



Status: Offline
(since 18-02-2020 13:34)
Joined: 26 Nov 2016
Posts: 74, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 62.1

Post Posted: 18-01-2018, 10:01:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare! Ma numesc Eduard T. în curând fac 15 ani, în prezent pe server joc cu nickname "Rewd 12" cont nonpremium momentan.
De când joc pe acest nick am adunat 31 days 17 hr și am peste 50 de posturi.
Minecraft joc de când sa mutat serveru în comunitatea Freakz.ro, tot de atunci sunt și pe server unde am ajuns cu niște prieteni cãutând jocuri de survival online, am gãsit și minecraft care la început mi sa pãrut ciudat, dar cu timpu a început sa îmi placa mult.
Zilnic joc pe server aproximativ 2-3 ore pe zi, în funcție de cum ne planificam timpu stau și mai mult deocamdatã împart același laptop cu fratele meu Kent_HD, dar în general dupã masa întru dupã ce ajung de la școalã și îmi fac temele, în weekend stau mai mult.
Despre server sunt multe de zis de când joc pana în prezent a evoluat foarte mult spre bine, întreținut bine fãrã probleme mari de lag, plugine alese și dezvoltate cu grija.
Am și propuneri când cã fi posibil minigames ca skywars și skypvp.
Sancțiune banip pentru hackeri, sa putem cumpãra spawnere cu bani din game (exemplu: 1kk pentru spawnere de animal sau 2kk pentru spawner de mob) limita maxim 3 spawnere pana la urmãtorul wipe.
Doresc HELPER deoarece am o vechime destul de mare pe server și consider ca sunt pregãtit întâlnind în tot acest timp diferite cazuri.
Nu îmi amintesc sa fi avut abateri sau probleme pe server, sunt activ liniștit pot sa zic ca ar fi calitãțiile mele ce ma recomanda.
Doresc HELPER pentru ca consider ca pot fi de ajutor.
Pot sa fac donații suplimentare dacã va fi cazul, pana acum nu am avut alte cereri. Cunosc ambele regulamente și sunt pregãtit sa le accept.

Poza ontime : https://imgur.com/AZNJpxG

3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wettberlyn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2021 22:06)
Joined: 02 Mar 2015
Posts: 78, Topics: 14
Location: instagram.com/wett.cb

Reputation: 311.2
Votes: 9

Post Posted: 18-01-2018, 13:04:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Boboc, ai tot.
Un om care sta la locul lui, un om care are bunul simt.
Daca il urmezi pe fratele tau Kent, veti ajunge departe amandoi.
Iti dau pro cu nota 10.

Builder Wett

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kent_HD

[Retired - Inactiv]



Status: Offline
(since 10-01-2020 22:58)
Joined: 22 Jan 2015
Posts: 1989, Topics: 123
Location: N/A

Reputation: 473.2
Votes: 94

 
Post Posted: 18-01-2018, 23:28:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai ontimeul necesar, posturile necesare, compunerea e buna s-au atins și s-au respectat toate punctele necesare.
No warn la activ.

Pro! Sa te ții de treaba.

MODERATOR Kent_HD

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NFK

[MC BUILDER]



Status: Offline
(since 29-03-2020 01:45)
Joined: 23 Sep 2014
Posts: 216, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 242.3
Votes: 15

Post Posted: 19-01-2018, 16:31:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pro domnule eduard


2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NewBest

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 30-01-2023 00:15)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 1210, Topics: 70
Location: Alba Iulia

Reputation: 1148.5
Votes: 115

   
Post Posted: 20-01-2018, 19:44:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cererea a fost APROBATA.
Pentru a primi gradul, te rog sa imi lasi un PM cu nick-ul tau si un link la aceasta cerere. Click aici pentru a trimite PM.
Atentie! Trebuie sa trimiti PM-ul in maxim 3 zile de la data acestui post, sau nu vei mai primi gradul (bineinteles, in cazul in care s-a anuntat absenta gradul va fi primit la intoarcerea din vacanta)!

Alte comentarii: Kent, e un mic conflict de interese sa ii dai tu pro -

Topic Closed.



3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by NewBest, 20 January 2018 17:44



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests  


The time now is 29-03-2024, 14:15:09
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x